Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianin Konrad Gaca poprowadzi telewizyjne show

Utworzony przez żak, 3 sierpnia 2013 r. o 08:40 Powrót do artykułu
Ja pitolę, Luti u Gacy. Następną firmę puści z torbami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zastanawiam co wam własciwie nie pasuje w odchudzaniu wg Gacy? Ketoza? - po to sa moi mili adania lekarskie by kontorlować proces odchudzania a spalanie tłuszczu to jeszcze nie kwasica ... najpierw trzeba sobie uświadomić czym jest otyłość mieć swiadomość tego jaki ma wpływ na życie i jakie niesie zagrożenia... nie są to banalne sprawy przecie i stanowczo nie jest to zabawa ... kto chce się bawić niech idzie na liposukcję ot co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caly ten zespol gaca to banda znajomkow, poczytajcie sobie o emilu sojko zwanym specjalista od spraw dietetyki- chłopek jest po samochodowce, w anglii zmywal talerze w polsce pomoc kucharza i raz szef kuchni za co magda geser zreszta skrytykowala. Wiem co pisze, ale pomysl na kase swietny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na mobilnej i chudnę. Dieta dla wszystkich, bo zróżnicowana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury tu wypisujecie jestem na diecie 5 miesięcy i zgubiłam 34 kg i nikt mi nie kazał jeść karkówki na smalcu.  W 14 dniach diety tylko 5 dni jest takich i  możesz sobie wybrać pierś z kurczaka brokuły, karczek  upieczony i pomidory lub łosoś z warzywami. Po co pisać takie bzdury chyba tylko z zawiści. Nikt nikogo nie zmusza mi pasuje i polecam wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
34kg w 5 miesięcy? Jestem pod wrażeniem! Ja nie mogę się pozbyć 15... Myślę o odchudzaniu online, ale nie wiem czy to będzie wystarczająca motywacja. Byłam jakiś czas temu na wykładzie w Warszawie i kuszą mnie jednak ćwiczenia z trenerem, bo wyposażenie jest świetne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...