Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludobójstwo to nie epizod. List po wywiadzie z konsulem ukraińskim w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2016 r. o 18:18 Powrót do artykułu
byli prezydenci piszą list.-mogą pisać bo za ich rządów nikt ulic i pomników nie stawiał mordercy .banderze . NIECH OBECNA RADA w tym [syn mordercy] i OBECNY PREZYDENT -NAS PRZEPROSZĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na merytoryczny wywiad w sprawie potrzeby ulepszania relacji polsko-ukraińskich i ukraińsko-polskich czemu służyć może zarówno uhonorowanie Orłem Karskiego Nadii Sawczenko, jak też ustanowienie ulicy Jana Karskiego we Lwowie, reaguje jakiś nawiedzony facet, któremu wszystko co ma związek z Ukrainą kojarzy się z jednym - ze zbrodniami pobratymczymi. Może temu gościowi pasuje, aby żaden pozytywny fakt w relacjach wzajemnych nie miał szansy się przebić i sięga po demagogię złych emocji i szczucia. Co jednak chce osiągnąć redakcja publikując tak nienawistny i bez związku merytorycznego z rozmową z ukraińskim konsulem tekst - trudno już zrozumieć? Narodowe przeciągi w Corner Media wieją, panie Wiejak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZAMBO WYBIŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świderek, prowadź na Kijów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świderek, prowadź na Kijów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Świderek !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Na merytoryczny wywiad w sprawie potrzeby ulepszania relacji polsko-ukraińskich i ukraińsko-polskich czemu służyć może zarówno uhonorowanie Orłem Karskiego Nadii Sawczenko, jak też  ustanowienie ulicy Jana Karskiego we Lwowie, reaguje jakiś nawiedzony facet, któremu wszystko co ma związek z Ukrainą kojarzy się z jednym - ze zbrodniami pobratymczymi. Może temu gościowi pasuje, aby żaden pozytywny fakt w relacjach wzajemnych nie miał szansy się przebić i sięga po demagogię złych emocji i szczucia. Co jednak chce osiągnąć redakcja publikując tak nienawistny i bez związku merytorycznego z  rozmową z ukraińskim konsulem tekst - trudno już zrozumieć? Narodowe przeciągi w Corner Media wieją, panie Wiejak?
Co, przypomnienie przeszłości banderowskich przodków boli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kijów, z pomocą Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy pamiętać o ludobójstwie, zarówno ukraińskiej UPA prawie 100 tyś Polaków jak i zgładzenie 900 tyś, a nawet 1,5 miliona po traktacie Ryskim i w latach 30-tych (w tym 22 tyś wyselekcjonowanej inteligencji polskiej) przez Rosję sowiecką w XX wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy pamiętać o ludobójstwie, zarówno ukraińskiej UPA prawie 100 tyś Polaków jak i zgładzenie 900 tyś, a nawet 1,5 miliona po traktacie Ryskim i w latach 30-tych (w tym 22 tyś wyselekcjonowanej inteligencji polskiej) przez Rosję sowiecką w XX wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie Moskwie zależy na tym, aby o jej zbrodniach nie mówić, a nakręcać hejt Polaków na innych kierunkach. A to Żyd, a to Ukrainiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu tytuł rozmowy: NIE DAJMY SIĘ PODZIELIĆ WROGOWI okazał się nie do wytrzymania. Był celny. Co widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Jarosławie.Moja ciocia pochodząca ze Lwowa nie może patrzeć na wspieranie Ukrainy. Najpierw należy rozliczyć się z przeszłością i przeprosić za nią, dopiero wtedy można rozmawiać o przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę paru gości pochodzenia ua ma wiele tu do powiedzenia .kto winny a kto nie .osły na kolana i proście o wybaczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam żonę z Ukrainy. Czy rano ma mnie przepraszać go za Banderę, w obiad za Szuchewycza, a wieczorem za Szeptyckiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam żonę z Ukrainy. Czy rano ma mnie przepraszać go za Banderę, w obiad za Szuchewycza, a wieczorem za Szeptyckiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wystarczy raz dziennie za Banderę, ale nie tylko ciebie. Także sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPOZYCJA NA EURO 2016: PRZED MECZEM NIEMCY PRZEPRASZAJĄ NAS ZA GESTAPO, A UKRAIŃCY ZA UPA. INACZEJ NIE GRAMY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego milczy IPN, KUL, UMCS? Kasa, misie, kasa. Jak się fiurerek wkurzy, to zamknie sakiewkę i pogoni towarzycho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest polecenie wydane przez amerykanów mamy kochać Ukrainców i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...