Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludowcy połamali się opłatkiem (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2010 o 16:42 Powrót do artykułu
Jedno pytanie - czym Rodzik będąc na urlopie pojechał na łopłatek ludowy? samochodem słuzbowym?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecz ze sprzedawcami Polski, precz czerwonej agenturze, przecz karykaturze ruchu ludowego!
0
A ten koleś w czapce to działacz, czy sympatyk?
0
PSL b. ZSL to sługusy PO, dawniej pachołki PZPR i SLD.
0
abc napisał:
Toć to TW Filozof! Głosi kazanie dla innych TW jak się dobrze zakonspirować i dyskretnie wykonywać polecenia rozwietki i starszych i mądrzejszych, czyli prawdziwej władzy.
0
No ale Ten Rodzik starosta Opolski tam nie pasuje w tym tłumie wieśniackiej parti PSL. Z czym do ludzi. Panie Zeniu proszę pozwolić i mi skorzystac ze sprzętu Zarzadu Dróg Powiatowych bo na wiosne chce sobie trawnik zasiać a przydało by sie wyrównać Czekam na odpowiedź od Szalenie wykształconego Pana Starosty byłego prezesa jakże wieśniackiej Spółdzielni Swojak:))))
0
abc napisał:
To jeden z naszych czarnych. Amerykanie mają murzynów, my księży i buskupów.
0
Święta nawet u ruskich się skończyły, to pewnie wszyscy z tych co są na posadach wzieli urlopy i na swój koszt udali się na imprezę, by świętować.
0
Gość napisał:
Jedno pytanie - czym Rodzik będąc na urlopie pojechał na łopłatek ludowy? samochodem słuzbowym?
Zenio ma kilka kuuuuni. Pojechoł swoimi kuniami
0
Piłsudzki:)) napisał:
No ale Ten Rodzik starosta Opolski tam nie pasuje w tym tłumie wieśniackiej parti PSL. Z czym do ludzi. Panie Zeniu proszę pozwolić i mi skorzystac ze sprzętu Zarzadu Dróg Powiatowych bo na wiosne chce sobie trawnik zasiać a przydało by sie wyrównać Czekam na odpowiedź od Szalenie wykształconego Pana Starosty byłego prezesa jakże wieśniackiej Spółdzielni Swojak:))))
Szanowny Panie. Nie moge zgodzic sie by Zarzad Drog wyrównał Panu trawniki na wiosne. Juz niebawem przyplace wyrokiem za swoja glupote i pazernosc dziada. trace stanowisko, bede bezrobotny. Czy pan to rozumie, nie mozna lamac prawa. Sad mi to powiedzial
0
Panie Starosto Opolski jak Pan tam dojechał do Lublina jak po naszych drogach powiatowych jeżdżą odśnieżarki z plugami podniesionymi do góry?? Jak pan dokonał tego?? To jakieś Mission Imposible. Wiem że to sprawa Dyrektora zarządu dróg powiatowch ale to wy dajecia kase na odśnieżanie a u mnie po wsi to aby że sobie pług przejedzie. No ale rozumiem Pan Ma Konie.
0
To proszę pożyczyć chociaż sprzęt:) Zenek nie bądź taki. Sobie to równałeś. Za nic masz pracę ciężko pracujących osób w Zarzadzie dróg powiatowych W Poniatowej( nie licząc za biurkiem osó Teraz to aby na Ciebie miejsce na liście wyborczej na wójta Gminy Karczmiska!!! Bo tylko tam połowa ludzi nie ma mediów w domach:)))
0
Janio napisał:
To proszę pożyczyć chociaż sprzęt:) Zenek nie bądź taki. Sobie to równałeś. Za nic masz pracę ciężko pracujących osób w Zarzadzie dróg powiatowych W Poniatowej( nie licząc za biurkiem osó Teraz to aby na Ciebie miejsce na liście wyborczej na wójta Gminy Karczmiska!!! Bo tylko tam połowa ludzi nie ma mediów w domach:)))
Sprzet jest nie do pozyczania. Kupta se! Jo wybieg zrobiółem, udało mi sie
0
Janio napisał:
DAJCIE SPOKÓJ ZENIOWI, ON TAKI FAJNY CHŁOPAK, I O SWOICH POTRAFI ZADBAĆ, I KOBITKI GO KOCHAJĄ, I NAPIĆ SIĘ NA CUDZY KOSZT TEŻ LUBI, A ŻE SOBIE OGRÓDEK WYRÓWNAŁ TO OD RAZU WYPOMINACIE, NA WÓJTA KARCZMISK SIĘ NIE NADAJE BO JAKO STAROSTA DLA RODZINNEJ WSI NIC NIE ZROBIŁ TO JAKO WÓJT BĘDZIE JESZCZE GORZEJ, W PONIATOWEJ GO NIENAWIDZĄ ZA TO ŻE IM SPRZEDAŁ ICH WŁASNĄ PRZYCHODNIĘ, Z PAŁACYKU W KRACZEWICACH CHCIAŁ SOBIE ZROBIĆ PSLowski dom schadzek ALE MU NIE WYSZŁO!!! ON JEST NIESZCZĘŚLIWY NALEŻY MU WSPÓŁCZUĆ!!!
0
taczke i wywiesc dziada precz
0
Milicja Obywatelska napisał:
Panie Starosto Opolski jak Pan tam dojechał do Lublina jak po naszych drogach powiatowych jeżdżą odśnieżarki z plugami podniesionymi do góry?? Jak pan dokonał tego?? To jakieś Mission Imposible. Wiem że to sprawa Dyrektora zarządu dróg powiatowch ale to wy dajecia kase na odśnieżanie a u mnie po wsi to aby że sobie pług przejedzie. No ale rozumiem Pan Ma Konie.
KTOS WIE CO NIK WYKRYŁ W OPOLSKIEJ DROGÓWCE? BO ROBILI ODWIERT DROGI W ROGOWIE
0
zaraz jajkiem się będą dzielić. Od imprezy do imprezy...skandal
0
Towarzysz Filozof, to wszystkie imprezy w Lublinie obskakuje? Jakiś grafik tam jest? Gdzie nie jakieś zdjęcie z imprezy, tam TW Filozof. Sam się wciska, czy ktoś go tam zaprasza / musi zapraszać? Kto rządzi w Lubline - TW Filozof?
0
Heh, opłatek w prawosławny Nowy Rok, nieźle, ale po co to nagłaśniać?
0
www.ratujmypowiat.blog.onet.pl
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: