Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludowcy połamali się opłatkiem (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2010 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Jedno pytanie - czym Rodzik będąc na urlopie pojechał na łopłatek ludowy? samochodem słuzbowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecz ze sprzedawcami Polski, precz czerwonej agenturze, przecz karykaturze ruchu ludowego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten koleś w czapce to działacz, czy sympatyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL b. ZSL to sługusy PO, dawniej pachołki PZPR i SLD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
A ten koleś w czapce to działacz, czy sympatyk?
Toć to TW Filozof! Głosi kazanie dla innych TW jak się dobrze zakonspirować i dyskretnie wykonywać polecenia rozwietki i starszych i mądrzejszych, czyli prawdziwej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale Ten Rodzik starosta Opolski tam nie pasuje w tym tłumie wieśniackiej parti PSL. Z czym do ludzi. Panie Zeniu proszę pozwolić i mi skorzystac ze sprzętu Zarzadu Dróg Powiatowych bo na wiosne chce sobie trawnik zasiać a przydało by sie wyrównać Czekam na odpowiedź od Szalenie wykształconego Pana Starosty byłego prezesa jakże wieśniackiej Spółdzielni Swojak:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
A ten koleś w czapce to działacz, czy sympatyk?
To jeden z naszych czarnych. Amerykanie mają murzynów, my księży i buskupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta nawet u ruskich się skończyły, to pewnie wszyscy z tych co są na posadach wzieli urlopy i na swój koszt udali się na imprezę, by świętować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jedno pytanie - czym Rodzik będąc na urlopie pojechał na łopłatek ludowy? samochodem słuzbowym?
Zenio ma kilka kuuuuni. Pojechoł swoimi kuniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłsudzki:)) napisał:
No ale Ten Rodzik starosta Opolski tam nie pasuje w tym tłumie wieśniackiej parti PSL. Z czym do ludzi. Panie Zeniu proszę pozwolić i mi skorzystac ze sprzętu Zarzadu Dróg Powiatowych bo na wiosne chce sobie trawnik zasiać a przydało by sie wyrównać Czekam na odpowiedź od Szalenie wykształconego Pana Starosty byłego prezesa jakże wieśniackiej Spółdzielni Swojak:))))
Szanowny Panie. Nie moge zgodzic sie by Zarzad Drog wyrównał Panu trawniki na wiosne. Juz niebawem przyplace wyrokiem za swoja glupote i pazernosc dziada. trace stanowisko, bede bezrobotny. Czy pan to rozumie, nie mozna lamac prawa. Sad mi to powiedzial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Starosto Opolski jak Pan tam dojechał do Lublina jak po naszych drogach powiatowych jeżdżą odśnieżarki z plugami podniesionymi do góry?? Jak pan dokonał tego?? To jakieś Mission Imposible. Wiem że to sprawa Dyrektora zarządu dróg powiatowch ale to wy dajecia kase na odśnieżanie a u mnie po wsi to aby że sobie pług przejedzie. No ale rozumiem Pan Ma Konie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proszę pożyczyć chociaż sprzęt:) Zenek nie bądź taki. Sobie to równałeś. Za nic masz pracę ciężko pracujących osób w Zarzadzie dróg powiatowych W Poniatowej( nie licząc za biurkiem osó Teraz to aby na Ciebie miejsce na liście wyborczej na wójta Gminy Karczmiska!!! Bo tylko tam połowa ludzi nie ma mediów w domach:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janio napisał:
To proszę pożyczyć chociaż sprzęt:) Zenek nie bądź taki. Sobie to równałeś. Za nic masz pracę ciężko pracujących osób w Zarzadzie dróg powiatowych W Poniatowej( nie licząc za biurkiem osó Teraz to aby na Ciebie miejsce na liście wyborczej na wójta Gminy Karczmiska!!! Bo tylko tam połowa ludzi nie ma mediów w domach:)))
Sprzet jest nie do pozyczania. Kupta se! Jo wybieg zrobiółem, udało mi sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janio napisał:
To proszę pożyczyć chociaż sprzęt:) Zenek nie bądź taki. Sobie to równałeś. Za nic masz pracę ciężko pracujących osób w Zarzadzie dróg powiatowych W Poniatowej( nie licząc za biurkiem osó Teraz to aby na Ciebie miejsce na liście wyborczej na wójta Gminy Karczmiska!!! Bo tylko tam połowa ludzi nie ma mediów w domach:)))
DAJCIE SPOKÓJ ZENIOWI, ON TAKI FAJNY CHŁOPAK, I O SWOICH POTRAFI ZADBAĆ, I KOBITKI GO KOCHAJĄ, I NAPIĆ SIĘ NA CUDZY KOSZT TEŻ LUBI, A ŻE SOBIE OGRÓDEK WYRÓWNAŁ TO OD RAZU WYPOMINACIE, NA WÓJTA KARCZMISK SIĘ NIE NADAJE BO JAKO STAROSTA DLA RODZINNEJ WSI NIC NIE ZROBIŁ TO JAKO WÓJT BĘDZIE JESZCZE GORZEJ, W PONIATOWEJ GO NIENAWIDZĄ ZA TO ŻE IM SPRZEDAŁ ICH WŁASNĄ PRZYCHODNIĘ, Z PAŁACYKU W KRACZEWICACH CHCIAŁ SOBIE ZROBIĆ PSLowski dom schadzek ALE MU NIE WYSZŁO!!! ON JEST NIESZCZĘŚLIWY NALEŻY MU WSPÓŁCZUĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taczke i wywiesc dziada precz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milicja Obywatelska napisał:
Panie Starosto Opolski jak Pan tam dojechał do Lublina jak po naszych drogach powiatowych jeżdżą odśnieżarki z plugami podniesionymi do góry?? Jak pan dokonał tego?? To jakieś Mission Imposible. Wiem że to sprawa Dyrektora zarządu dróg powiatowch ale to wy dajecia kase na odśnieżanie a u mnie po wsi to aby że sobie pług przejedzie. No ale rozumiem Pan Ma Konie.
KTOS WIE CO NIK WYKRYŁ W OPOLSKIEJ DROGÓWCE? BO ROBILI ODWIERT DROGI W ROGOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz jajkiem się będą dzielić. Od imprezy do imprezy...skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysz Filozof, to wszystkie imprezy w Lublinie obskakuje? Jakiś grafik tam jest? Gdzie nie jakieś zdjęcie z imprezy, tam TW Filozof. Sam się wciska, czy ktoś go tam zaprasza / musi zapraszać? Kto rządzi w Lubline - TW Filozof?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, opłatek w prawosławny Nowy Rok, nieźle, ale po co to nagłaśniać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.ratujmypowiat.blog.onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...