Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludwik Dorn krytykuje zachowanie rektora UMCS

Utworzony przez Barbara, 26 lutego 2013 o 23:09
I to ma być polska demokracja. Od dłuższego czasu tylko poprawni politycznie mają głos. Tylko ci związani z opcja rządzącą. Jest gorzej niż za komuny ! Panie Rektorze nie pamięta Pan juz tamtych czasów ? Czego się Pan boi ? Ludzie nie dajmy się zwariować . Przecież walczyliśmy o prawdziwą wolność , również wolność słowa. Kończyłam UMCS i myślałam do tej pory , że to porządna uczelnia...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinien być jeszcze Mecierewicz, Żyrynowski i Fidel Castro. Im więcej fermętu ty lepiej. Hehehe baran Dorn, Giertych, a na czubku postawcie Moczulskiego i będzie git....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pakiet klimatyczny??? A sztuczna mgła też wchodzi w skład pakietu klimatycznego???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na UP ostatni odwołali w ostatniej chwili spotkanie z Korwinem, więc to nic nowego, a norma...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jego Magnificencja stanela na wysokosci zadania ,jaki to fachowiec polityk LSaba Dorn
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A p.Dorn juz zapomniał jak lek.med.chciał brać w "kamasze" Wybory idą może naród zapomniał...Nie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wygłupił się Rektor i wykazał brakiem orientacji w sprawach apolitycznych. Nie rozumiem jak tytuł referatu skojarzył mu się z jakąkolwiek opcją polityczną. Wstyd, że człowiek, który powinien przynajmniej wysłuchać, co mają do powiedzenia inni, ocenia na podstawie wątpliwych przesłanek. Mam nadzieję, że jako egzaminator był uczciwszy w ocenie studentów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę, że dyżurni komentatorzy mainsteamu nie próżnują. Wiadomo trochę dziechciu nigdy nie zaszkodzi. Muszę was niestety zmartwić. Konferencja odbyła się. Była bardzo udana . Uczestniczyło w niej ok. 100 osób. POlacy za chwilę obudzą sie z letargu. Zobaczą, że szaty Cesarza to mit. No ale co tam "Zabawa trwa, Titanic tonie" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No Panie Rektorze - duża klasa ! Gdyby nawet z powodów nikomu nieznanych uznał Pan, że przedstawiciel jakiejkolwiek LEGALNEJ partii politycznej nie ma prawa prezentować jej poglądów na otwartym Uniwersytecie, to przecież jako politolog (doktor habilitowany !!!!) powinien Pan wiedzieć, że Dorn reprezentuje w tej sprawie grupę posłów o charakterze ponadpartyjnym. Sęk w tym, że w sprawie pakietu klimatycznego - jak w mało której - poziom konsensusu w Sejmie jest wyjątkowo wysoki. Postawa Rektora - politologa zasługuje na spuszczenie wzroku... Wstyd po prostu i tyle. Lewactwo wychodzi z butów..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyli cenzura na każdej uczelni. Nie tylko na KUL. http://www.itvl.pl/news/rektor-dla-dorna-jak-szatniarz-z-filmu-barei
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo zapomniany polityk nie mógł się zareklamować
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawda jest taka, że Michałowski to lewak pełną gębą. Należał przecież (nie wiem jak teraz) do Unii Pracy i startował do Sejmu z marnym skutkiem. Niestety nie jest to ani osobowość ani prawdziwy naukowiec. Wybór go na rektora to w mojej opinii wielki błąd dla uczelni. Do zarządzania trzeba mieć osobowość i charyzmę i bym managerem. Niestety żadnych z tych cech nie ma prof. Michałowski. Żal tej uczelni. A to, że nie pozwala na debatę to już przykład skrajnej poprawności politycznej. Ile razy na tej i innych uczelniach odbywały się różne spotkania, czasem bardzo kontrowersyjne i nikt nie widział w tym problemu. Zdaje się, że profesor nie wierzy w studentów, skoro sądzi, że na podstawie jednego spotkania mogą zmienic swoje stanowisko, czy ulec presji. Uczelnie to miejsce do debaty o kazdym problemie z każdym. Nie powinny tego zmieniać socjalistyczne wychowanie i poprawność.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panu Dornowi, od tej polityki coś się mózgu porobiło. Obrażony na uczelnię? To po ch....ę pcha się tam gdzie go nie chcą? Wielki autorytet.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panu rektorowi przypomniały się chyba czasy jedynie słusznej partii-nieboszczki (PZPR), której członkiem był dwadzieścia kilka lat temu. Wszystko co nie było wtedy po myśli "przewodniej siły narodu", stawało się wówczas POLITYCZNE. Czym skorupka za młodu.... Ten człowiek nie ma tolerancji dla poglądów innych, niż jego własne. I te intrygi w czasie wyborów na rektora - daczego prof. Dąbrowski nie chciał uczestniczyć w "brudnej kampanii"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: