Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rodacy w Lublinie protest,bunt i anarchia się rozpościera.Obwodnica zmiękczyła mózg,a temu wszystkiemu jest winien PREMIER RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ DONALD TUSK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram działania Ruchu Poparcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodacy w Lublinie protest,bunt i anarchia się rozpościera.Obwodnica zmiękczyła mózg,a temu jest winien Pan Premier Donald Tusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by się nie udało uratować obwodnicy to zróbmy akcje "zrzuta na drogi". Jak nas po raz kolejny oleje rząd to musimy musimy postawić sobie pytanie chcemy dać radę sami, czy przyzwalamy na to jak nas traktują i możemy śmiało zapomnieć o jakimkolwiek rozwoju Lublina. Ja jestem pewien,że pieniędzy na s17 nie będzie wcale-nie łudźcie się ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Ja tez jestem za, ale czegoś nie rozumiem. W Lublinie Marszałek PSL, Vice z PO, Prezydent Miasta PO, Wojewoda z PSL, Vice PO, Starosta i Zarząd z PSL. To ci ludzie maja Lublin w D...e. Rząd koalicja PO-PSL.
Oni wszyscy nic nie robią. Kolesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...