Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na to PiS nie powinien pozwolić, żeby musieli zbierać pieniądze. Taka kwota od razu powinna się znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANY PRZEZE MNIE FILM, TWORZONY JEDNAK W ZŁYM MOMENCIE POLITYCZNYM, KIEDY TO UKRAINA JEST BOHATEREM O ROSJA WROGIEM. POSTARAM SIĘ WESPRZEĆ JAK MOGĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewygodna prawda historyczna dla obecnej i poprzedniej władzy !!! Ale jednak prawda, i trzeba ją pokazać, to nasz obowiązek, dla naszych rodaków bestialsko pomordowanych na kresach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak PiS daja kase dla Ojca Rydzyka to niech wesprze i film Smarzowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wpłaciłem i zachęcam innych, nawet drobne wpłaty się liczą. Niech temat ludobójstwa na Kresach będzie tym, który nas łączy. Przy okazji nasuwa się uwaga, że polskie instytucje filmowe zajmujące się kinematografią nie mają pieniędzy na film o ludobójstwie na Polakach. Zamiast tego/obok tego są natomiast pieniądze na filmy, które pokazują Polaków w bardzo krzywym świetle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę , że film o Akcji Wisła nie miałby żadnych problemów finansowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, gdyby to był film o mordowanych incydentalnie przez Polaków, Żydach, to kasa płynęła by strumieniem... A tak, reżyser musi liczyć na społeczeństwo! Siła jest w ludziach, nie w polskojęzycznych partiach, instytucjach, które tak naprawdę realizują antypolską politykę. Pora się obudzić i to zrozumieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS widzi inne potrzeby i pokazywanie historii.Kasa dla Rydzyka jest i płynie szerokim strumieniem. Jak się jeździło na Majdan w Kijowie i krzyczało chwała Ukrainie to czemu ma się pokazywać to co jest niewygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpłacamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpłacone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpłacono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zbyt dużo kasy ale nie samym chlebem człowiek żyje. Zaraz robię przelew. I powodzenia Panie Wojtku. PS. A gdzie jest ministerstwo kultury tego zakłamanego rządu??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płaććcie i nie mędrkujcie, z waszego gadania filmu nie będzie- Na pohybel rezunom i ich fanom , ja wpłaciłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu Rosja winna ? nie chcą dawać pieniędzy ? może przyjaciół Ukraińców poprosić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpłacone... parę złotych ale zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod    ministerstwo     Kultury z apelem o dokończenie finansowania filmu Wołyń .Pollacy są pieniadze dlaRydzka27 mil złotych ,bezie kasa na muzeum w Ostrudzie ,a brak 2.5 zl Gliński ,Selin wy jesteście Polakami ,którzy nie chcecie prawdziwej histori  .Żolnierze wykleci nie wszyscy walczyli o Polske niezalezną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako wyborca  PIs tego się ie spodziwałem wielki zawód panie Gliński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpłaciłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski film o polakach a władze miasta zamiast dać pieniądze na film to chcą je przeznaczyć na stawianie ukraińskich pomników na terenie naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpłaciłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...