Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lufthansa nie będzie latać z Lublina

Utworzony przez Latawiec, 30 września 2013 o 15:38 Powrót do artykułu
ZNOWU SUKCES :P 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A propos marzeń o rozwijaniu lotów do Izraela (w tamtą stronę - pielgrzymki do Ziemi Świętej,  w tę - pielgrzymki Holocaustowe), to była propozycja,żeby na 100-lecie urodzin Jana Karskiego nazwać lotnisko jego imieniem. Byłoby to znakomite pociągnięcie takze marketingowe. Czy ci panowie od lotniska w ogóle zareagowali na taka ideę?
0
naprawę  skończcie temat Lufthasny.Nie wiem czemu akurat ta linia ma nas wozić do Niemiec. Czy na świecie nie ma 10-tek innych linii mogących wykonywać loty na trasie Lublin-Niemcy. Wszystkie tego typu artykuły czy dziennik-kurier-gazeta tylko szkodzą lotnisku w lublinie! Wywieranie presji na zarząd lotniska i podejmowanie przez niego decyzji pod publiczkę jest bezsensu. Lepiej chwilę zaczekać, niech zarząd podejmuje decyzje biznesowe a nie decyzje na podstawie artykułów. Ściganie się zrzeszowem czy bydgoszczą przypomina wyścigi przedszkolaków. Szczególnie że tamte lotniska były finansowane z budżetu centralnego. A my wybudowaliśmy ten obiekt za kasę samorządu i UE. To lotnisko nie ma roku, otrze się o 200 tys w czasach kryzysu. Nie oczekujmy cudów. Jak na rok działania nie jest źle. Fakt że brakuje Niemiec i przynajmniej Szkocji lub Benelusku. Ale dajmy sobie na wstrzymanie.
0
naprawę  skończcie temat Lufthasny.Nie wiem czemu akurat ta linia ma nas wozić do Niemiec. Czy na świecie nie ma 10-tek innych linii mogących wykonywać loty na trasie Lublin-Niemcy. Wszystkie tego typu artykuły czy dziennik-kurier-gazeta tylko szkodzą lotnisku w lublinie! Wywieranie presji na zarząd lotniska i podejmowanie przez niego decyzji pod publiczkę jest bezsensu. Lepiej chwilę zaczekać, niech zarząd podejmuje decyzje biznesowe a nie decyzje na podstawie artykułów. Ściganie się zrzeszowem czy bydgoszczą przypomina wyścigi przedszkolaków. Szczególnie że tamte lotniska były finansowane z budżetu centralnego. A my wybudowaliśmy ten obiekt za kasę samorządu i UE. To lotnisko nie ma roku, otrze się o 200 tys w czasach kryzysu. Nie oczekujmy cudów. Jak na rok działania nie jest źle. Fakt że brakuje Niemiec i przynajmniej Szkocji lub Benelusku. Ale dajmy sobie na wstrzymanie.
Popieram.Podobną siatkę  połączeń proponuje w atrakcyjnych cenach Turkish Airlines, czy Pegasus.Tanie bilety, nowoczesna flota.Lufthansa nie jest zainteresowana, to poleci inna linia.
0
To lądowisko w Świdniku nie ma przyszłości dopóki ludzie nie będą zarabiali porżadnie na lubelszczyźnie - taka lufthanza ma speców od opłacalności lini i nie będzie latać tam gdzie ludzie zarabiają 700 euro to nie tanie linie. To tak jakby otworzyć linię z Etiopskiej wioski do Szwecji. Lotnisko Świdnik to port dla taniej siły roboczej w unii europejskiej.
0
Mnie interesje połączenie do Frankfurtu nad Menem, może je realizować np. Air Berlin... wsio równo, byle tylko było... teraz latam tylko przez Warszawe, do której musze najpierw dojechać, a expresówki ciągle nie ma i jeszcze ze 4 lata poczekamy aż będzie. Niech gadają z kimkolwiek byle sie dogadali...
0
To lądowisko w Świdniku nie ma przyszłości dopóki ludzie nie będą zarabiali porżadnie na lubelszczyźnie - taka lufthanza ma speców od opłacalności lini i nie będzie latać tam gdzie ludzie zarabiają 700 euro to nie tanie linie. To tak jakby otworzyć linię z Etiopskiej wioski do Szwecji. Lotnisko Świdnik to port dla taniej siły roboczej w unii europejskiej.
Widać że niezły z ciebie spec !!!! Do nauki sie zabierz bo jutro kartkówka!
0
Ziemia Polska,to ojczyzna,a gdzie leży w Polsce Wasza Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna?
0
Na co lotnisko czeka,Podać ministerstwo do sądu,zażądać odszkodowania.Ruszyć dupę!!!!
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130930/KRAJSWIAT/130939957   "Po remoncie ruszyło lotnisko w Modlinie.   Od kilku dni na lotnisku działa system ILS pierwszej kategorii, czyli system wspomagania lądowania przy ograniczonej widzialności. W przyszłym roku na lotnisku ma działać system drugiej kategorii, dzięki któremu samoloty będą mogły lądować przy dużej mgle."   ... a w Airport Lublin to który rodzaj ILS-u ma być zainstalowany ? ;)  
0
To lądowisko w Świdniku nie ma przyszłości dopóki ludzie nie będą zarabiali porżadnie na lubelszczyźnie - taka lufthanza ma speców od opłacalności lini i nie będzie latać tam gdzie ludzie zarabiają 700 euro
  .... nie wiedziałem, że w Lublinie zarabia się prawie 3 tysiaki na łeb. Oczywiście mam na myśli kwotę netto do rączki. :D To marzenia ściętej głowy. Gdyby w Lublinie były zarobki 700 euro (3 tys. PLN) to lotnisko może by ruszyło w końcu.
0
Miałem fajny sen, że Motor awansował do Ligi Mistrzów i będzie grał z Borussią Dortmund. Przedstawiciele Lufthansy przyjechali osobiście, by zabiegać o połączenie lotnicze. Ba, przyjmują nawet wszystkie stawiane warunki.
0
Ktos tu wspomniał o liniach Pegasus. Bardzo fajny przewoźnik.  Miałam przyjemnośc skorzystać :)) Przestańcie sie podniecac tą Lufą.  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130930/SWIDNIK/130939935
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: