Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
super ,ale troche kiepskie godziny wylotow z Polski, wiekszosc lotow transatlantyckich odbywa sie z Frankfurtu w godzinach przedpoludniowych,  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  Uruchomienie połączenia poprzedziły trwające rok negocjacje władz Lublina z liniami lotniczymi. – Dla nas oznacza to połączenie z jednym z najważniejszych portów przesiadkowych w Europie. Współpraca z Lufthansą buduje też prestiż miasta – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. 
  Warto było negocjować!!!!! Dziękujemy!!!!
0
Żuk po raz kolejny udowodnił, że potrafi negocjować i przekonywać jak mało kto  :) Super wiadomość  :)
0
Brawo, brawo, brawo. Wreszcie za to miasto ktoś wziął się na poważnie. Żuk - szacun chłopie.
0
YES, YES, YES !!!!!!!
0
Żuk po raz kolejny udowodnił, że potrafi negocjować i przekonywać jak mało kto  :) Super wiadomość  :)
Żuk załatwił ! nie bądź śmieszny
0
I to ma sens! :)
0
I to ma sens! :)
Co ma sens - kolejne medialne kłamstwo?   Zadzwoń do przewoźnika i się dowiedz ile faktycznie kosztuje najtańszy przelot.   Piszę, bo ja osobiście dzwoniłem i podane w materiale ceny są całkowicie nieadekwatne do tych faktycznych, które wynoszą odpowiednio - 1091 w dwie strony i 1454 w stronę jedną.
0
Żuk załatwił ! nie bądź śmieszny

Uruchomienie połączenia poprzedziły trwające rok negocjacje władz Lublina z liniami lotniczymi.  
  no to chyba oczywiste że z Lufthansą nie negocjowała woźna z ratusza
0
Co ma sens - kolejne medialne kłamstwo?   Zadzwoń do przewoźnika i się dowiedz ile faktycznie kosztuje najtańszy przelot.   Piszę, bo ja osobiście dzwoniłem i podane w materiale ceny są całkowicie nieadekwatne do tych faktycznych, które wynoszą odpowiednio - 1091 w dwie strony i 1454 w stronę jedną.
Bilet kupuje sie przez internet a nie przez telefon a ceny podane w artykule sa prawdziwe w najtanszej klasie ekonomcznej bez promocji.
0
Debile!!!! Jak wam nie pasuje to dalej jeździć PKSem wiejskie buraki!
0
noo nareszcie polaczenie do prawdziwego flight hub'a. teraz to naprawde mamy lotnisko
0
"Wczoraj na stronie przewoźnika ruszyła sprzedaż biletów. Najtańszy do Niemiec kosztuje 380 zł, podróż powrotna to koszt 510 zł.   Ceny wybranych połączeń przesiadkowych z Frankfurtu : Chicago – od 498 euroNowy Jork – od 1266 euroToronto – od 1265 euro Tokyo – od 405 euro"   ... Frankfurt - Nowy Jork ponad 2,5 raza drożej niż Frankfurt - Chicago (dłuższa trasa) ? ;) Już widzę te tłumy klienteli.  
0
Klasa business i klasa ekonomiczna - coś Ci to mówi? Albo informacja o NAJTAŃSZYM bilecie?
0
No, teraz  niech  f-my turystyczne z Lublina   zaoferują nam ciekawe  weekendy we Frankfurcie n/Mnem. Czekamy...
0
ja już sobie bilet na lipiec kupiłem, bezposrednio na stronie Lufthansy - wyszlo 510 zł w obie strony :) bagaż rejestrowany w cenie - pełna klasa :) Super !
0
coś mi się wydaje że może od 1.07.2014 będzie stałe przejście graniczne na lotnisku.  
0
coś mi się wydaje że może od 1.07.2014 będzie stałe przejście graniczne na lotnK
Kiedyś w Wąchocku otworzyli PEWEX bo sołtys znalazł dolara.Czy rozsądni ludzie już dawno opuścili te Fora i pozostali tylko inteligentni inaczej?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: