Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
super ,ale troche kiepskie godziny wylotow z Polski, wiekszosc lotow transatlantyckich odbywa sie z Frankfurtu w godzinach przedpoludniowych,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Uruchomienie połączenia poprzedziły trwające rok negocjacje władz Lublina z liniami lotniczymi. – Dla nas oznacza to połączenie z jednym z najważniejszych portów przesiadkowych w Europie. Współpraca z Lufthansą buduje też prestiż miasta – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. 
  Warto było negocjować!!!!! Dziękujemy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk po raz kolejny udowodnił, że potrafi negocjować i przekonywać jak mało kto  :) Super wiadomość  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo, brawo. Wreszcie za to miasto ktoś wziął się na poważnie. Żuk - szacun chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
YES, YES, YES !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk po raz kolejny udowodnił, że potrafi negocjować i przekonywać jak mało kto  :) Super wiadomość  :)
Żuk załatwił ! nie bądź śmieszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to ma sens! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to ma sens! :)
Co ma sens - kolejne medialne kłamstwo?   Zadzwoń do przewoźnika i się dowiedz ile faktycznie kosztuje najtańszy przelot.   Piszę, bo ja osobiście dzwoniłem i podane w materiale ceny są całkowicie nieadekwatne do tych faktycznych, które wynoszą odpowiednio - 1091 w dwie strony i 1454 w stronę jedną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk załatwił ! nie bądź śmieszny
 
  Uruchomienie połączenia poprzedziły trwające rok negocjacje władz Lublina z liniami lotniczymi.  
  no to chyba oczywiste że z Lufthansą nie negocjowała woźna z ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma sens - kolejne medialne kłamstwo?   Zadzwoń do przewoźnika i się dowiedz ile faktycznie kosztuje najtańszy przelot.   Piszę, bo ja osobiście dzwoniłem i podane w materiale ceny są całkowicie nieadekwatne do tych faktycznych, które wynoszą odpowiednio - 1091 w dwie strony i 1454 w stronę jedną.
Bilet kupuje sie przez internet a nie przez telefon a ceny podane w artykule sa prawdziwe w najtanszej klasie ekonomcznej bez promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile!!!! Jak wam nie pasuje to dalej jeździć PKSem wiejskie buraki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo nareszcie polaczenie do prawdziwego flight hub'a. teraz to naprawde mamy lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wczoraj na stronie przewoźnika ruszyła sprzedaż biletów. Najtańszy do Niemiec kosztuje 380 zł, podróż powrotna to koszt 510 zł.   Ceny wybranych połączeń przesiadkowych z Frankfurtu : Chicago – od 498 euroNowy Jork – od 1266 euroToronto – od 1265 euro Tokyo – od 405 euro"   ... Frankfurt - Nowy Jork ponad 2,5 raza drożej niż Frankfurt - Chicago (dłuższa trasa) ? ;) Już widzę te tłumy klienteli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma sens - kolejne medialne kłamstwo?   Zadzwoń do przewoźnika i się dowiedz ile faktycznie kosztuje najtańszy przelot.   Piszę, bo ja osobiście dzwoniłem i podane w materiale ceny są całkowicie nieadekwatne do tych faktycznych, które wynoszą odpowiednio - 1091 w dwie strony i 1454 w stronę jedną.
Klasa business i klasa ekonomiczna - coś Ci to mówi? Albo informacja o NAJTAŃSZYM bilecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, teraz  niech  f-my turystyczne z Lublina   zaoferują nam ciekawe  weekendy we Frankfurcie n/Mnem. Czekamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już sobie bilet na lipiec kupiłem, bezposrednio na stronie Lufthansy - wyszlo 510 zł w obie strony :) bagaż rejestrowany w cenie - pełna klasa :) Super !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się wydaje że może od 1.07.2014 będzie stałe przejście graniczne na lotnisku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się wydaje że może od 1.07.2014 będzie stałe przejście graniczne na lotnK
Kiedyś w Wąchocku otworzyli PEWEX bo sołtys znalazł dolara.Czy rozsądni ludzie już dawno opuścili te Fora i pozostali tylko inteligentni inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...