Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łuszczów: Policyjna kia w rowie

Utworzony przez mieszkaniec, 21 kwietnia 2009 r. o 20:56 Powrót do artykułu
tak owszem... na wysokości znaku "czarny punkt" wyjechała kobieta..... heh tylko ciekawe czemu ten radiowóz siedział w rowie ok 300metrów dalej.... podejrzewam to wynik nieumiejetnej jazdy policyjnego Kia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
tak owszem... na wysokości znaku "czarny punkt" wyjechała kobieta..... heh tylko ciekawe czemu ten radiowóz siedział w rowie ok 300metrów dalej.... podejrzewam to wynik nieumiejetnej jazdy policyjnego Kia
Mam nieodparte przekonanie ,że ty drogi "mieszkańcu" jesteś klasycznym przykładem nieumiejetności. Gdyby antykoncepcja była bardziej świadoma świat byłby wolny od twoich wypocin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktos w ogole powiedziec co tam sie stalo ? podobno zderzyly się po 14 dwa samochody, ale po 16 stało ich tam troche wiecej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mieszkaniec~ jest z gatunku tych co uważają, że samochód zatrzymuje się w miejscu, po prostu na tej lekcji fizyki makulaturę zbierał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
tak owszem... na wysokości znaku "czarny punkt" wyjechała kobieta..... heh tylko ciekawe czemu ten radiowóz siedział w rowie ok 300metrów dalej.... podejrzewam to wynik nieumiejetnej jazdy policyjnego Kia
KOLO ,TO ŻE JESTEŚ DUPKIEM TO WIDAĆ ,SŁYCHAĆ I CZUĆ NA ODLEGŁOŚĆ NIEDOUKU!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak. Nowe samochodziki, młodzi policjanci, ułańska fantazja. Kilka dni temu widziałem patrol który chyba docierał furę bo z 3 świateł ruszaliśmy razem a w srebrnej nowości kółeczka piszczały za każdym zielonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i stało się.Jak głośno mówiono,że policja otrzymuje "sreberka",to ja powiedziałem,że szybko te autka będą rozwalone.No i stało się.KIA i Ople czy fordy to nie to samo co polonez.A na takim jeszcze etapie sąlubelscy gliniarze. A tak wogóle to do wypadku jedzie się busem policyjnym (suką) a nie autem przeznaczonym do ścigania lewych (jak sami policjanci) niedouczonych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam sytuacji zdarzenia ani tych policjantów ale mogę napisać że brak szkoleń z szybkiej jazdy "radiowozami"wyjdzie kiedyś bokiem tym wszystkim,którzy żądzą policją.Na szczęście w tym przypadku ludzie żyją tylko czy musi się coś stać aby władze otwarły oczy.Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormowiec napisał:
No i stało się.Jak głośno mówiono,że policja otrzymuje "sreberka",to ja powiedziałem,że szybko te autka będą rozwalone.No i stało się.KIA i Ople czy fordy to nie to samo co polonez.A na takim jeszcze etapie sąlubelscy gliniarze. A tak wogóle to do wypadku jedzie się busem policyjnym (suką) a nie autem przeznaczonym do ścigania lewych (jak sami policjanci) niedouczonych kierowców.
do wypadków nie jeździ się sukami tylko normalnymi radiowozami z drogówki, KIA też jako takie funkcjonują, różnią się tym że nie mają za przednimi fotelami szyby i siadzeń ze skaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie o policjantach którzy poprostu nie umia jezdzić ao wypadku z udzialem czterech aut nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorcia napisał:
piszecie o policjantach którzy poprostu nie umia jezdzić ao wypadku z udzialem czterech aut nic
nie umią, nie umią, ty Dorcia naucz sie najpierw ortografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze, że się policjanty wypowiadają się chłopy popisali, nie pierwszy raz widziałem jak policyjne fury penetrują rowy. ale do takich rzeczy trzeba mieć talent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taką mamy policję, byłem w tamtym roku na egzaminie w Szczytnie jako kierowca i widziałem przyszłych policjantów. moze 5% sie na nich nadaje. dlatego nie ma co sie dziwić ze tak jest. a żeby jeździc radiowozem wystarczy miec tylko prawko i wiekszosc ma tylko zwykłe umiejetności aby prowadzic auto. zero szkolen a jak teraz maja lepsze fury a nie polonezy to sobie chca poszalec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzili ich alkomatem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jest krytykować policję! Ludzie! To jest władza i należy ją szanować! To wy macie poprzewracane we łbach! Nie macie bata nad sobą za dobrze wam w życiu! Jadą szybko radiowozem źle! Jadą za wolno też źle! Nie dogodzi wam!!!!!!! Opanujcie się i popatrzcie na siebie i na swoją pracę! i swoje błedy naprawiajcie! Babsko głupie wyjechało z drogi podporządkowanej i wy jej bronicie! Jakby wjechał w nią ten radiowóz to byłyby pretencje że nie ominął biedactwa, któro nie wie, że należy samochód z droga pierwszeństwa puścić! POLICJANTOM żYCZę POWROTU DO ZDROWIA I PROSZę O WYROZUMIAłOść DLA TUMANóW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ormowiec napisał:
No i stało się.Jak głośno mówiono,że policja otrzymuje "sreberka",to ja powiedziałem,że szybko te autka będą rozwalone.No i stało się.KIA i Ople czy fordy to nie to samo co polonez.A na takim jeszcze etapie sąlubelscy gliniarze. A tak wogóle to do wypadku jedzie się busem policyjnym (suką) a nie autem przeznaczonym do ścigania lewych (jak sami policjanci) niedouczonych kierowców.
Tak mi sie wydaje, że Policja dobrze wie, czym jechac do wypadku. Nieprawda? Przemądrzałość to nie zaleta, pomyśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nica napisał:
Najlepiej jest krytykować policję! Ludzie! To jest władza i należy ją szanować! To wy macie poprzewracane we łbach! Nie macie bata nad sobą za dobrze wam w życiu! Jadą szybko radiowozem źle! Jadą za wolno też źle! Nie dogodzi wam!!!!!!! Opanujcie się i popatrzcie na siebie i na swoją pracę! i swoje błedy naprawiajcie! Babsko głupie wyjechało z drogi podporządkowanej i wy jej bronicie! Jakby wjechał w nią ten radiowóz to byłyby pretencje że nie ominął biedactwa, któro nie wie, że należy samochód z droga pierwszeństwa puścić! POLICJANTOM żYCZę POWROTU DO ZDROWIA I PROSZę O WYROZUMIAłOść DLA TUMANóW!
zaraz cała komenda się wypowie haha współczuje ci tumanie! pfff mistrzowie prostej, żenada !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal co napisano w dzienniku!!! ....byłem naocznym świadkiem tego zdarzenia.....kobieta jechała matizem w kierunku łęcznej i skręcała z głównej drogi w lewo w posesję... wyprzedzający kolumnę samochodów radiowóz na sygnale cudem uniknął zderzenia omijając wykonującego manewr matiza i wpadł do rowu....wydaje mi się że informacje o wypadku dziennik pozyskał od policji...trudno w takiej sytuacji o obiektywizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2009 r. o 19:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2009 r. o 19:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...