Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście, lodowisko wysokiej klasy w Stolicy Wschodniej Polski być powinno . Ale obok, tak jak przy boiskach piłkarskich winno się znajdować tzw. lodowisko publiczne treningowe . Względnie jedno lodowi sko ale z możliwością użytkowania publicznego w określonych dniach tygodnia i w określonym czasie . Wa runek jest jeden , w ciągu 2 lat musi wyłonić się Reprezentant Lublina na Mistrzostwa Świata w jeżdzie figu rowej na lodzie . Chodzi o to, aby i nasze lubelskie lodowisko mogło organizować Mistrzostwa Polski w je żdzie figurowej na lodzie (nie na plastiku). Oczekujemy na Mistrzów jazdy figurowej z...Lublina. Good luck!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakt nie ma tego że bój toczą głównie kluby sportowe. Proszę przeczytać petycję! Kto i do kogo ją kieruje? Kluby hokeja na lodzie i łyżwiarstwa figurowego do Minister Sportu. I od tej petycji wszystko sie zaczęło.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SYLWESTER napisał:
Reprezentant Lublina na Mistrzostwa Świata w jeżdzie figu rowej na lodzie . Chodzi o to, aby i nasze lubelskie lodowisko mogło organizować Mistrzostwa Polski w je żdzie figurowej na lodzie (nie na plastiku). Oczekujemy na Mistrzów jazdy figurowej z...Lublina. Good luck!.
Jak tak to nie ma szans. Klub raczkuje, szkolenie zawodników trwa minimum 10lat i by dojść do takiego poziomu trzeba trenować 10-12godz. tygodniowo 10 miesięcy w roku a tu jest problem z 5 godzinam 5 miesięcy w roku. O to toczy się bój.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak widać , odbiło niektórym
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkańcy województwa lubelskiego powinni wiedzieć o co gramy. A oto skrót dla zainteresowanych: 1. Nie całoroczne (takie są nieekonomiczne) ale działające od września do maja z przerwą techniczną. 2. Ani nie "rekreacyjne" ani nie "wyczynowe" tylko UNIWERSALNE czyli takie, które spełnia podstawowe kryteria jak lód i zaplecze (szatnie, ostrzenie, serwis itp). 3. To lodowisko byłoby nie tylko dla lublinian ale dla mieszkańców całego województwa. 4. Możliwość szkolenia dzieci i młodzieży czyli typowe dla takich obiektów sekcje łyżwiarstwa figurowego, hokeja oraz najzwyklejsze szkółki łyżwiarskie gdzie będzie można się uczyć postaw pod okiem instruktora.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ad.1 Rzeby być całkowicie precyzyjnym całoroczne lodowiska w halach istnieją: w Sanoku, w Łodzi, Gdańsku i lód jest utrzymuwany okrągły rok z małą przerwą techniczną lub bez, pozostałe w większości są wyłączane na wakacje. Krynica wyłącza przeważnie maj-czerwiec a pracuje w wakacje. ad. 2. Dodam że musza być zachowane wymiary dla tafli hokejowej, etedy może byc uniwersalne bo skorzystają figurówki, hokiści, shorttrack i rekreacja. ad. 3 Oby nie bo już pęka w szwach ale z okolic Lublina jest sporo wycieczek szkolnych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I jeszcze jedno. Niestety Pani wiceprezydent, z uporem maniaka powtarza słowa prezesa Szmita, że inaczej się przygotowuje lód dla wyczynu a inaczej dla rekreacji. Nie jest to prawdą. Lód należy przygotowywać tak samo. W czym sa gorsi urzytkownicy ślizgawek, że muszą jeździć po wertepach? Płacą za wejście, utrzymują obiekt generując spore zyski a mówi im się, że nie dla psa kiełbasa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest świetny teren dla takiej inwestycji. Jest to teren obok Orfeusza na Czechowie. Na terenie miała się budować Korporacja Kupców Lubelskich. Ale bardziej chyba im zależy na uwłaszczeniu się na tym terenie !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chore miasto, jak czytam te brednie o lodzie dla zawodowców to.... Wszędzie każdy ma takie same warunki, lód i warunki są takie same. Szmit z mosiru wiecznie to samo gada od czasu kiedy usiadł na ciepły stołek i zaraził tymi bzdurami innych. Panie Szmit pojedź pan na jakieś lodowisko zobacz i przestań pan prednie gadać i weź pan ze sobą tych co za panem powtarzają te brednie. Weź pan swoich ludzi niech zobaczą jak wygląda organizacja na innym lodowisku, jak wygląda prawdziwe lodowisko jakie ceny i standard ludziom się oferuje i jak wrócicie to zobaczycie jaki syf oferujecie ludziom za spore pieniądze i jakie głupoty od wielu lat powtarzacie czyli lód śliski jak nigdzie. Nic nie potraficie zbudować anie aquaparku, ani lodowiska, ani stadionu nic same pseudo prowizorki jakieś h2o, słoneczny wrotków, lodowisko w namiocie. Zróbcie coś wreszcie raz a dobrze, ale to miasto to nawet echo z górkami czechowskimi zrobiło w bambuko!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: