Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie odpuszczają, to widać w sprawie zakładów Świdnika i Bogdanki. Dziękujemy za równanie z ziemią zakładów na Lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już na pewno na Was nie zagłosuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni. Cóż, że nieraz smakował gorzko na tej ziemi więzienny chleb? Za tę dłoń podniesioną nad Polską- kula w łeb! W.Broniewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie odpuszczają, to widać w sprawie zakładów Świdnika i Bogdanki. Dziękujemy za równanie z ziemią zakładów na Lubelszczyźnie
tobie chyba ktoś mózg zrównał z ziemią, mimo nieprzychylnego kołtunu pisowskiego mieszkającego w tej części kraju, PO-PSL zainwestowała masę pieniędzy w Lublin i Lubelszczyznę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już na pewno na Was nie zagłosuję :)
a ja zagłosuję bo nie mam zamiaru mieszkać w kraju rządzonym przez PIS, z panem Dudą (nie piszę prezydentem, bo w żadnym wypadku nie uważam go za swojego prezydenta tylko PISowskiego, co na każdym kroku pokazuje) facet nie ma żadnej ogłady, wyczucia, taktu, figurat, przy prezydencie Estonii wypadł fatalnie, te jego miny, ton mowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zagłosuję bo nie mam zamiaru mieszkać w kraju rządzonym przez PIS, z panem Dudą (nie piszę prezydentem, bo w żadnym wypadku nie uważam go za swojego prezydenta tylko PISowskiego, co na każdym kroku pokazuje) facet nie ma żadnej ogłady, wyczucia, taktu, figurat, przy prezydencie Estonii wypadł fatalnie, te jego miny, ton mowy...
  Chyba Dudę z Komoruskiem pomyliłeś :P Niezły jajcarz z Ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zagłosuję bo nie mam zamiaru mieszkać w kraju rządzonym przez PIS, z panem Dudą (nie piszę prezydentem, bo w żadnym wypadku nie uważam go za swojego prezydenta tylko PISowskiego, co na każdym kroku pokazuje) facet nie ma żadnej ogłady, wyczucia, taktu, figurat, przy prezydencie Estonii wypadł fatalnie, te jego miny, ton mowy...
przynajmniej nie skakał po krzesłach jak tamten buszmen  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch...j z Polską wschodnią, teraz objeżdzają ,bo myślą że lud ciemny to kupi,haczykowym nochalom nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura! Duda nie skakał po krzesłach. Jak udało mu się powstrzymać. On przecież cały czas taki zabiegany, ciągle w podskokach, niczym ten Maliniak.  Już wiem... jest za niski. Pewnie parę razy próbował, ale mu nie wyszło  :lol: :lol: :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch...j z Polską wschodnią, teraz objeżdzają ,bo myślą że lud ciemny to kupi,haczykowym nochalom nie.
żadne PiSki nie pomogą, PiSda nam g.. o , a nie po 500zł na każde dziecko.  Myślą że lud ciemny to kupi...  ło takiego wała! My już raz daliśmy się im nabrać https://www.youtube.com/watch?v=me2l6uhz5Vs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej nie skakał po krzesłach jak tamten buszmen
wchodził na podest do zdjęć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch...j z Polską wschodnią, teraz objeżdzają ,bo myślą że lud ciemny to kupi,haczykowym nochalom nie.
przecież dobrze wiecie, że Min. Karpiński powiedział to z ironią, ale wyrwane z kontekstu lepiej brzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadne PiSki nie pomogą, PiSda nam g.. o , a nie po 500zł na każde dziecko.  Myślą że lud ciemny to kupi...  ło takiego wała! My już raz daliśmy się im nabrać https://www.youtube.com/watch?v=me2l6uhz5Vs
lepiej się nie rozmnażaj i nie zatruwaj środowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie podrygi "żywych trupów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis uważa, że każdą bzdurę wciśnie prostaczkom na lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daje to się zauważyć na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura! Duda nie skakał po krzesłach. Jak udało mu się powstrzymać. On przecież cały czas taki zabiegany, ciągle w podskokach, niczym ten Maliniak.  Już wiem... jest za niski. Pewnie parę razy próbował, ale mu nie wyszło  :lol: :lol: :lol:  
  A Pan Roman Kłosowski jest sympatyczny facet. Jakieś migawki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwała się na Lubelszczyźnie wazelina wszech czasów parti złodziei i zdrajców Narodu Polskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież dobrze wiecie, że Min. Karpiński powiedział to z ironią, ale wyrwane z kontekstu lepiej brzmi
  taaa dokładnie. naprawdę granie tym "cytatem" już nikogo nie rusza, podobnie jak ta cała "aferka". nie takie rzeczy się ocenia przy wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobie chyba ktoś mózg zrównał z ziemią, mimo nieprzychylnego kołtunu pisowskiego mieszkającego w tej części kraju, PO-PSL zainwestowała masę pieniędzy w Lublin i Lubelszczyznę
Tak,tak a drugie tyle te czerwone sQrwysyny ukradli,roztwonili i wpir rdolili,słynne już ośmiorniczki !!  raz sierpem a raz młotem w tą POlszewicka hołtę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...