Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ten chłopak z zsl miał w rozbitym aucie walizkę pieniędzy i sprawa pod dywan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietny lekarz, doskonaly fachowiec i bardzo zyczliwy człowiek. Gratuluj Panu Panie doktorze i zycze powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On ma być lodziarzem? Bo przecież COZL chcą zamienić na lodziarnię. Kręcenie lodów… . a potem kasiora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Swietny lekarz, doskonaly fachowiec i bardzo zyczliwy człowiek."   Prawda, ale mam nadzieję, że odziedziczył po świętej pamięci Ojcu coś jeszcze ważniejszego - talent organizacyjny, dzięki któremu >20 lat temu kiedy się tam leczyłem, czuło się, że pacjent jest rzeczywiście podmiotem i że wszystko się kręci wokół jego leczenia i wyleczenia. Owszem, były kolejki, ale lepiej się je znosiło widząc, jak działania lekarzy i personelu pomocniczego idą w jednym zgodnym kierunku.   Dr Jan Kondratowicz przestał być dyrektorem bo zarzucono mu, że nie organizował przetargów na leki, i nic nie dały tłumaczenia że dzięki swoim kontaktom miał te leki taniej i na czas. Nastała era "Lublinianki Roku" - jednego dnia do rany przyłóż, drugiego bez kija nie podchodź.Zaczęły się skargi i podnoszące ciśnienie opowieści pacjentów i ich rodzin, a także lekarzy. Co najgorsze, prysła atmosfera skupienia, życzliwości i empatii. Ile procesów leczenia przebiegło przez to gorzej, ile skończyło się bardzo źle - tego nikt nie policzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kompetentny,opanowany, uczciwy, życzliwy. Jestem za. Gratuluję Panie Doktorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panie Doktorze i tylko liczę na to ze pozostanie Pan na tym stanowisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...