Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Macierewicz w Lublinie o zagrożeniu ze Wschodu. Jest nowy dowódca Wielonarodowej Brygady

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 o 18:17 Powrót do artykułu
Antek boi sie pytan od dziennikarzy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Potrzebna kolejna zbiórka! Pieniadze z poprzedniej poszły na ruchanie i wielka bieda a serca tak chcą pomagać. Pomóżcie nam pomagać! Stonoga odpowiada dyrektorowi Caritas "W odpowiedzi na oświadczenie Pana Dariusza Kruczyńskiego Dyrektora Caritas Diecezji Ełckiej informuję, że kwestia celowej opieszałości w przekazaniu środków zebranych przez Caritas dla chorej Pani Karoliny Dzienniak dotyczyła kontrastu Pańskiego życia prywatnego, obyczajowego, oszukańczego oraz niemoralnego i nie licującego z godnością kapłana, a contrario w związku z opieszałością Caritas Polska, który jest dysponentem środków dla Pani Karoliny. Pański jednakowoż sposób życia, trwonienia pieniędzy wypłacanych z karty przypisanej do rachunku Caritas (600.000 zł na miesiąc z bankomatów???!!!) party w Warszawie przy ul. Nalewki 8 zostanie jeszcze dziś zaprezentowane społeczeństwu z pełną i nie blurowaną zawartością materiału video i zdjęć. Podobnie jak kwestia lotniska, 7000zł/miesiąc czy wczasów dla dzieci. W S Z Y S T K O. Z mojego kościoła trzeba pozbyć się ludzi, którzy go niszczą. To dotyczy również biskupa Mazura. Nie pomogą Panu znajomości w Komendzie Głównej Policji, przy Wilczej czy wpływ na warszawkę Pana z sanktuarium na Siekierkach. Nie pomogą dziennikarze i tysiące telefonów jakie Pan dzisiaj wykonał uruchomiając swoje gigantyczne układy w CBA, ABW czy u samych polityków PiS i Prezydenta. Albo Mazur Pana odwoła albo poleci razem z Panem. Nic Panu nie pomoże zatrzymać tej publikacji." Czekamy na dalsze kroki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Antek, ruski szpiegu, Abramowice czekają, tam twoje miejsce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
współpracujący z lobbystami i mafią szalony minister straszy wschodem ,z ktorym od lat ma konszachty !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy był apel smoleński się pytam?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak tak zagrożenie ze wschodu realne jak nigdy tylko po co ściągacie je sami ?? Ukraińców coraz więcej a wy im jeszcze armie tu tworzycie cymbały !!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panowie oficerowie jak się czujecie w obecności tego imbecyla? Wyrazy współczucia!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Pawle, co to za bzdury !!! Nowy dowódca płk Zenon Brzuszko przyjął obowiązki dowódcy Brygady od gen. Adama Joksa, a nie jak Pan pisze dowódcy batalionu od ppłk Kasperczuka. Minimum wiedzy i przyzwoitości w przygotowaniu artykułu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za bzdury wypisuje Pan Redaktor Puzio!!! Od kiedy to Minister Obrony Narodowej wprowadza dowódce batalionu? Wszyscy w Lublinie wiedzą, oczywiście za wyjątkiem Pana Redaktora, że płk Brzuszko przyjął obowiązki dowódcy brygady. Człowieku, jak najszybciej popraw swoje wypociny, bo wstyd, że za takie cos jeszcze pieniądze bierzesz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę o jakieś konkretne informacje na temat spektakularnych akcji brygady.Mam wrażenie ,ze to tylko sztabowcy !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten paranoik wszędzie widzi zagrożenie. Dlatego tak dobrze dogaduje się z Jarkiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zabawne. Zabawne w swojej powagi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tawarisz Maciarenka eta maładiec parień. Dawaj w Maskwu na diewoczki i wodku. Pazdrawliajem druga
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po kiego wafla tam ściągnęli te dzieci ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze troche i ta jednostak chorobowa doprowadzi do prawdziwej wojny z ruskimi i nie tylko. Nie trzeba byc medykiem żeby widzieć ewidentne stany chorobowe umysłu. Jak taki człowiek może być ministrem i to jeszcze obrony narodowej!!!?? Gdyby doprowadził swoim szczekaniem i snuciem paranoidalnych wizji do wojny to pierwszy uciekł by z pola walki tak jak to zrobił w smoleńsku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przyjechał do psychiatryka na Abramowicką na tak potrzebną mu kurację....?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jątuś ustanowił rekord świata jak wiał ze smoleńska po katastrofie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Największym zagrożeniem nie tylko dla wschodu, Polski i polaków jest sam ... Antoni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie redaktorze Puzio- piszesz Pan bzdury bądź Pan bardziej dociekliwy a mianowicie: płk. Brzuszko przyszedł z 21 BSP z Rzeszowa,a nie z Przemyśla w Przemyślu był bardzo dawno temu, dalej na stanowisku zastępuje gen. Joksa jako Dowódcę Wielonarodowej Brygady, a nie ppłk. Kasperczuka który jest Dowódcą Garnizonu i Dowódcą Batalionu Dowodzenia -część Polska.Jest tu więcej apsurdów ale tych się nie da pominąć. Więcej profesji i rzetelności niech będzie w Pana artykułach Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj ! Folklor umysłowy najmniej wskazny w wojsku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: