Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Magda Welc - "Dziewczynka".Piotr Rubik - zemsta po latach ?

Utworzony przez Robert, 5 czerwca 2015 r. o 09:05
Witam, do założenia tego tematu skłoniły mnie wpisy na kraśnickim forum Dziennika Wschodniego; http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/48955-magda-welc-i-zespol-akcent-w-zakrzowku/ Lubię oglądać programy muzyczne w telewizji i pamiętam doskonale występ Georginy Tarasiuk w "Szansie na sukces". Dziewczynka z warkoczami to przecież ona, mało tego, Piotr Rubik napisał dla niej piosenkę, która miała być zapowiedzią debiutanckiej płyty Georginy Tarasiuk i początkiem współpracy z tym kompozytorem.Kilka lat później została zaproszona ponownie do współpracy z Piotrem Rubikiem. Wokalistka dołączyła do jego zespołu i występowała jako solistka, razem z Grzegorzem Wilkiem, Zofią Nowakowską, Michałem Gaszem oraz Anną Jozefiną Lubieniecką. Współpraca z kompozytorem trwała do 2008 roku.   Podobno artysta płacił jej tak mało, że musiała zrezygnować. Czy rzeczywiście znany kompozytor to sknera ? Czy " Dziewczynka" i wspólpraca z Magdą Welc to zemsta po latach (piórem Jacka Cygana) ? Czy faktycznie Georgina stawia make-up na 1. miejscu, a dopiero później jest głos ? Czy można powiedzieć, że jej "ideały dziwnie staniały " ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ci heca ;) Takie coś uknuli dojrzali faceci na tę młodą biedulkę ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puknij się w dynię filozofku! dwóch gości nie miałoby nic do roboty tylko obmyślać zemsty na tych co zrezygnowali ze wspólpracy! przewietrz się i nie piłuj tego kompa!piękna pogoda więc na spacer! dobrze ci zrobi!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puknij się w dynię filozofku! dwóch gości nie miałoby nic do roboty tylko obmyślać zemsty na tych co zrezygnowali ze wspólpracy! przewietrz się i nie piłuj tego kompa!piękna pogoda więc na spacer! dobrze ci zrobi!
  Skąd taka agresja w Tobie ? Chcę pznać tylko opinię innych forumowiczów, którzy są głębiej w tym temacie niż Ty. A co powiesz w kontekscie tego;  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekna, cudna piosenka. Jest w Magdzie cos niezwyklego czego nie ma w tych wszystkich wyuzdanych, wyginajacych sie i dyszacych do mikrofonow pseudo piosenkarkach. Takie muzyki chce sie sluchac. Mam ogromną prośbę, aby nie zrobić z Niej uduchowionej Anny German, której zmarnowały karierę pieśni zbyt liryczne i nie do słuchania. Magda Welc powinna rozwijać się i próbować w rożnych stylach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Roberta : jedynie w kraśnickiej pisiorowatej łepetynie mogło się zrodzić myslenie takimi kategoriami, zemsta, spisek, rewanż itd.Myślisz, że ci dwaj panowie są tacy małostkowi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda ma  menadżerke to teraz się nie da wycyckać z kasy. Mnie się wydaje że Rubik celowo idzie ze swoją muzyką we wschodzące gwiazdy bo mniejszą kasą się zadowolą no bo dajmy na to taka Steczkowska, Geppert, czy Górniak to cholernie drogie są we współpracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Polsce na szczycie jest parę osób, które nieprzerwanie walczą o to, by na nim pozostać. Jest silna konkurencja, a każdy chciałby zarabiać miliony" tę wypowiedź Rubika na pomponiku zalazłem i to by się zgadzało  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Roberta : jedynie w kraśnickiej pisiorowatej łepetynie mogło się zrodzić myslenie takimi kategoriami, zemsta, spisek, rewanż itd.Myślisz, że ci dwaj panowie są tacy małostkowi ?
  Ale szpilę potrafią wbić B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać nic ująć... idealna obserwacja tych gwiazdeczek... Cygan ma łeb :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz chyba jasne...dlaczego wygrała MAM TALENT, pokonała Bednarka i setkę innych...ta dziewczyna przebija wszystkich o kilka levelów...utwór zaśpiewany a nie wykrzyczany [jak tysiace dziś]...BRAWO...Nagrywaj utwory w takich tonacjach...w takiej aranżacji....Płytę kupię - choć ostatnio kupowałem je 10 lat temu...na koncert przydę...parę razy....Ta piosenka 'zabija' wszystkie wykonania ostatnich lat...młoda kobieta - bo to już nie dziewczynka ...potrafi śpiewać, nie sprzedała się jak inni w poczatkowej fazie i o których słuch zaginął...Magda...śpiewaj , ucz się śpiewania i śpiewaj jeszcze lepiej...móglbym napisać że ta piosenka za mną chodzi...ale to mało...mamy wreszcie kogoś...na kim można bedzie spokojnie 'zawieśić ucho'...napisać że kocham tą dziewczynę za wcześniejsze utwory z Mam talent..i tą z teledysku...mogłoby ujść za pe do filię - więc tego nie napisze...ale ciarki mnie przechodzą kiedy słysze jej głos..to coś niebywałego...C'on Madzia...oby tak dalej...nie śpiewaj o jajecznicy, nie śpiewaj byle czego by tylko dostać się na deski Sopotu, Opola i innych 'pokazówek'. Spiewaj tak jak teraz - lub lepiej..a my zapewnimy ci widownie byś miała dla kogo śpiewać... a co za tym idzie środki do końca życia..bo jeśli mam wybór (a mam) wydać kilka złotych na twój utwór czy wykrzyczanych aranżacji Edyty Górniak...to wydam je na ciebie...i wiem że zrobi tak nie pięc czy sto ludzi...ale tysiace..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Cos niesamowicie pięknego....nikt nie wrzeszczy...nie przeklina....przepiękna muzyka..Piotr Rubik ...piękne słowa Jacek Cygan....mam nadzieje ze to nie koniec..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w tym teledysku za bardzo kręci tyłeczkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.No to co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]https://www.youtube.com/watch?v=5FcwzE1vfJY[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w tym teledysku za bardzo kręci tyłeczkiem
  W tym? [media]https://www.youtube.com/watch?v=cgtCEJTrCzw[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Świetna, mądra piosenka!!! Bardzo dobrze, że czuwają nad nią najlepsi teksciarze, muzycy, kompozytorzy, chwała im za to ! Podziekowania dla Pana Rubika i Pana Cygana. Magda śpiewaj, bo robisz to cudnie! Czekamy na płytę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  [media]http://przemekkainel.pl/dziewczynka.swf[/media] [media]######s://www.youtube.com/watch?v=5FcwzE1vfJY[/media]
Ja wolę to wykonanie [media]https://youtu.be/cgtCEJTrCzw[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym? [media]https://www.youtube.com/watch?v=cgtCEJTrCzw[/media]
O to wykonanie mi chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Brawo! Lubię takie klimaty. Już nie mogę się doczekać tej płyty :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...