Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super wiadomosc dla sekty smolenskiej - bukietowa to sygnal ze platforma chce zdobyc mniej glosow niz dotychczas. Krotka macie lawke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby ładna babka a taka głupia bo należy do aferzystów co Polskę rozgrabili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta dzieweczka od kwiatków w Sejmie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na plakatach wyborczych była o wiele młodsza i atrakcyjniejsza. ..... ach ci POlitycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bukietowa tępiona przez Muchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie na gębę tej pani,czy to nie obciach na taką głosować? PO Partia Oszustów i złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto całe PełO; geszefty, geszefciki, przekręty, interesiki, A POLSKA WSCHODNIA ZA KOPACZ TONIE W BAGNIE BIEDY, BEZROBOCIA, WYJAZDÓW LUDZI MŁODYCH Z REGIONU !!! MOŻE DALEJ CHCECIE GŁOSOWAĆ NA KOPACZ??? A MOŻE NADAL WIERZYCIE W Partię Oszustów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiaciarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gęba jak gęba, ale pod kopułka pusto. Kolejna wizerunkowa kampania PO, mam nadzieję, że ludziom się już otworzyły oczy i tej pani pokażą środkowy palec - będzie mogła poświęcić więcej czasu rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem wątpliwą przyjemność mieć tę Panią w grupie ćwiczeniowej na studiach. Jest roszczeniowa i kłótliwa, stara się osiągać cele po trupach, co powoduje ze nie ma za grosz klasy i kobiecej delikatności. Moim zdaniem przynosi wstyd Lubelszczyźnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurrrrra następna kompromitacja Przekupa z Ruskiej , a poziom intelektualny szpadlowej. Ale mądry szef dobiera sobie mądrych ludzi abo jak bukietowa ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiatki wręcza perfekcyjnie, no Cezary Grabarczyk jak został obroniony przed wotum nieufności opozycji za przekręty na COVECu był wprost zachwycony... A nasza Madzia został wydelegowana z kwiatuszkami... tak pięknie dygała... parlamentarzystka z bożej łaski co to w sumie nie do końca wie po co tam jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kompromitacja lubelskiej PO. dalej to samo bagno niech bawią się sami. Pis dostanie tu 50% jak PO wystawia takie "gwiazdy". a potem się dziwią że mają takie superowe wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiatki wręcza perfekcyjnie, no Cezary Grabarczyk jak został obroniony przed wotum nieufności opozycji za przekręty na COVECu był wprost zachwycony... A nasza Madzia został wydelegowana z kwiatuszkami... tak pięknie dygała... parlamentarzystka z bożej łaski co to w sumie nie do końca wie po co tam jest...
  Święte słowa widać Pani "BUKIETOWA " ma się dobrze w strukturach lokalnych , niestety 3x PO ode mnie już nie będzie .PO 8 Lat ja już DZIĘKUJE .   Mogę tylko współczuć tym którzy będą głosować na takich reprezentantów w Sejmie .   Przykre ale jakie prawdziwe Prawda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję brania po kilkanaście tys. zł pensji przez 8 lat, ale wygląda na to, że to już koniec. Raczej nie znajdzie się znowu 10 tysięcy jeleni, którzy na Panią zagłosują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko Nowakowski był jak najdalej list
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani podobno dwóch synów. Jednego nazwała Marek, a drugiego Gąsior
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem wątpliwą przyjemność mieć tę Panią w grupie ćwiczeniowej na studiach. Jest roszczeniowa i kłótliwa, stara się osiągać cele po trupach, co powoduje ze nie ma za grosz klasy i kobiecej delikatności. Moim zdaniem przynosi wstyd Lubelszczyźnie...
  Roszczeniowa? MOże po prostu potrafi walczyć o swoje. Brak kobiecości? Bo nie siedzi cicho, tylko otwarcie mówi czego chce? Bo osiąga cele po trupach i rozpycha się łokciami, zamiast siedzieć cihoc w kątku i popiskiwać, licząc na to, że ktoś da jej szanse? Te cechy zupełnie mnie nie bulwersują.   Przedstawiona przez ciebie charakterystyka w ogóle do niej nie pasuje - widziałam ją tylko w telewizji, i sprawiała wrażenie lekko przygłupiej szatynki trajkoczącej jak jej partia każe.Jedno jej trzeba przyznać: świetnie obmyśliła sobie sposób na funkcjonowanie w polityce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Gąsior-Marek, czas na drugie dziecko, a nie kolejną kadencję pasożytowania na organizmie RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści,konfidenci i wszelkie inne POjeby muszą odejść i to natychmiast !!!  niech już więcej Polsce i Polakom nie szkodzą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...