Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak sie likwiduje polskie zakłady przemysłowe! Brawa dla naszego głupiego rządu!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
GOŚCIE IDĄ https://www.youtube.com/watch?v=LSYdxggXrUw
0
Dla mnie jest to dziwne i bardzo podejrzane działanie w,aby pozbyć się następnego zakładu producyjnego (LZPS też) w którym są zatrudnieni pracownicy plus współpraca z rolnikami.Na tym przykładzie widzimy do czego dąży nasz rząd.Jest to bardzo przykre-muszę stwierdzić, że dąży się do wygaszania Polski. Najnowsze doniesienia to likwidacja składek na ZUS.Z jednej strony to tzw. "kiełbasa wyborcza", ale z drugiej str. to nóż w plecy.Do tej pory ciągle jęczeli ile trzeba dokładać do ZUS-u, a teraz co nagle składki są nie potrzebne. Przecież emerytura obliczana jest z tego co kto sobie uskładał-ja śię z tym zgadzam- jest to w jakimś stopniu sprawiedliwe.Jeśli ZUS-owi brakuje to tylko dlatego.że musi wypłacać emeryturę uprzywilejowanym, którzy nie płacili składek do ZUS-u,a teraz biorą i jeszcze drą gęby ,że tracą na waloryzacji bo kupią mnie bochenków chleba.Dziwne to, bo ja z wiekiem jem mniej chleba.Ale , ale gdzie się podziała logika myślenia- zamiast rozwijać,wspomagać zakłady przemysłowe-likwiduje się je.Kto nami rządzi??????????????.
0
za te prywatyzacje powinien odpowiedziec ktos z rzadu co ja podpisal
0
kiedy syndyk bedzie wyprzedawał rzeczy zakładu??
0
miałó być tak pięknie a wyszło jak zawsze, ale marki zagranicznych koncernów bardzo dobrze sie sprzedają, jeszcze patrzeć jak lubeslki browar perła padnie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: