Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majdanek: W szpitalu zmarł kierowca ranny w wypadku

Utworzony przez liryvvv, 28 sierpnia 2010 r. o 20:13 Powrót do artykułu
Jazda samochodopodobnym badziewiem tak się kończy ! Jakieś Tico,Twingo...żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i wymusił ale z jaką prędkościa ta k..wa jechała ??? Smarcie spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liryvvv napisał:
Jazda samochodopodobnym badziewiem tak się kończy ! Jakieś Tico,Twingo...żenada
nie wszyscy mają plecy, niektórzy muszą całe zycie cieżko pracować by kupić sobie "taki badziew" tępaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragicznie to wygladalo ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jaką prędkością musiało jechać to BMW żeby tak zmasakrować jadące w tym samym kierunku Twingo ?? A w zasadzie jak duża musiała być różnica prędkości pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
moze i wymusił ale z jaką prędkościa ta k..wa jechała ??? Smarcie spoczywaj w pokoju
Musiała jechać z dużo większą prędkością skoro tak zamasakrowała jadące Twingo. Jeśli Twingo jechało by max na tym odcinku czyli 70 a BMW np. 100 km/h to jest tylko 30km/h różnicy, taka prędkość nie powoduje takich zniszczen. Zresztą okoliczności wypadku pasują do sytuacji bardzo szybko nadjeżdającego z tyłu samochodu. Patrzysz w lusterko nic nie ma a za chwilę masz za sobą idiotę pędzącego 150. Szkoda człowieka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie zatrudnię się do dziennika na fotografa.... niektóre zdjęcia...macie jak z komórki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liryvvv napisał:
Jazda samochodopodobnym badziewiem tak się kończy ! Jakieś Tico,Twingo...żenada
Tak, to prawda, ale jak dużo tych luksusowych i bezpiecznych BMW powoduje wypadki. Trzeba też mieć trochę rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rejonie skrzyżowania Drogi Męczenników Majdanka z al. Witosa
- a gdzie jest takie skrzyżowanie? Przecież te ulice są do siebie równoległe. Szkoda człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wjezdzie powinna czescie stac poloicja z radarem.....pani co jechala tym bmw nie ma wogole rozumu .z kaka predkoscia jechchala ?? napewno z dwa razy wieksza..to ona powinna zginac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta baba jest idiotką myśli że jak ma BMW to cała droga należy do niej i że może jechać z prędkością jaką się jej podoba . Szkoda człowieka ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju mój najlepszy przyjacielu. Zawsze będę o Tobie pamiętał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamo napisał:
Ta baba jest idiotką myśli że jak ma BMW to cała droga należy do niej i że może jechać z prędkością jaką się jej podoba . Szkoda człowieka ;-(
a ten z twingo myslal ze jego droga jest cala? zgadza sie szkoda czlowieka ale nie mozna tylko z tego powodu wyzywac kierowcy bmw ze jechal za szybko twingo tez zawinilo napewno teraz tez nie jest jej lekko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a ten z twingo myslal ze jego droga jest cala? zgadza sie szkoda czlowieka ale nie mozna tylko z tego powodu wyzywac kierowcy bmw ze jechal za szybko twingo tez zawinilo napewno teraz tez nie jest jej lekko
Na pewno nie lekko, zepsuła sobie samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jechałem kilka minut po wypadku w dół Witosa, z tego Twingo niewiele zostało, tam jest ograniczenie do PGNiG na 70 km -ze względu na nieremontowną nawierzchnię.Jak można tak bezmyślnie prowadzić, żeby na kogoś najechać? Do Pana od badziewia: (Twingo jest bezpieczniejsze np. od Smarta), a co by było gdyby wjechała w grupę rowerzystów? Dziki kraj, gdzie ludzie takie posty wypisują, ech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swiadek napisał:
Witam, jechałem kilka minut po wypadku w dół Witosa, z tego Twingo niewiele zostało, tam jest ograniczenie do PGNiG na 70 km -ze względu na nieremontowną nawierzchnię.Jak można tak bezmyślnie prowadzić, żeby na kogoś najechać? Do Pana od badziewia: (Twingo jest bezpieczniejsze np. od Smarta), a co by było gdyby wjechała w grupę rowerzystów? Dziki kraj, gdzie ludzie takie posty wypisują, ech.
Dziki kraj to taki kraj, gdzie po drogach międzynarodowych jeżdżą rowerzyści tak jak po DK12/17/E372.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżam tą trasą nie mniej niż dwa razy dziennie.Od Makro do Kalinówki powinno ciągle jeździć "sreberko".Kierowcy nagminnie jeżdżą lewym pasem/rano w stronę lublina prym wiodą TIRY/,o ich prędkości nie będę pisał.Od strony Lublina za Polskone jest linia ciągła/nikt tego nie przestrzega/.Jechałem niedawno gdzie prawą stroną jechała nauka jazdy i linia ciągła nie pozwoliła mi zjechać na prawy pas.Za mną jechał młody człowiek w BMW/mruganie światłami/ponieważ nie zjechałem na prawy pas przejechał pomiędzy mną a nauką jazdy linie ciągłą zajechał mi drogę i po hamulcach -wszystko na linii ciągłej./Mam auto dobrej klasy i jechałem przepisowe 70km/godz.Podobnych przypadków mógłbym podawać z każdego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
- a gdzie jest takie skrzyżowanie? Przecież te ulice są do siebie równoległe. Szkoda człowieka.
Najpierw są równoległe, ale gdy kończy się Męcz. Majdanka i kończy się Al.Witosa, tuż przed samą Kalinówką, ulice się krzyżują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki to taki, że jak siędzesz za kołem to ci bielmo na oczy nachodzi i poczucie, że droga tylko dla ciebie. Bo być może to Twingo wyjechało z podporządkowanej stąd ograniczenia prędkości na tym odcinku. Takie mamy drogi i nic nie poradzimy, ale to nie zwalnia od myślenia i stosowania się do przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki to taki, że jak siędzesz za kołem to ci bielmo na oczy nachodzi i poczucie, że droga tylko dla ciebie. Bo być może to Twingo wyjechało z podporządkowanej stąd ograniczenia prędkości na tym odcinku. Takie mamy drogi i nic nie poradzimy, ale to nie zwalnia od myślenia i stosowania się do przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...