Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majdanek: W szpitalu zmarł kierowca ranny w wypadku

Utworzony przez liryvvv, 28 sierpnia 2010 r. o 20:13 Powrót do artykułu
Pokój Jego Duszy. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoczywaj w pokoju Krzysiu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smarcik Spoczywaj w Pokoju. Na Zawsze zostaniesz w naszej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenobi napisał:
Po prostu - kara bezwzględnego więzienia dla tej larwy z Beemy połączona z tymczasowym aresztem i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdu.
Ludzie ona tego specjalnie nie zrobiła byliście przy tym ze oceniacie czytam te wypowiedzi i slabo sie robi nie życze wam tego co ona teraz przezywa szkoda mi tego mężczyzny ale jej rownież bo jest naprawde dobrym czlowiekiem i nie zasłużyla na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
moze i wymusił ale z jaką prędkościa ta k..wa jechała ??? Smarcie spoczywaj w pokoju
jestem ciekawa jak ty jeżdzisz ile razy wymusiles i zlamales przepis nie oceniaj czlowieku nie bylo cie tam a twoje słownictwo jest na poziomi podstawowki jazda podejrzewam tez jak by nie wymusil tylko jechal zgodnie z przepisami to nic by sie nie stalo a swoim dennymi komentami czasu nie cofniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek s. napisał:
na wjezdzie powinna czescie stac poloicja z radarem.....pani co jechala tym bmw nie ma wogole rozumu .z kaka predkoscia jechchala ?? napewno z dwa razy wieksza..to ona powinna zginac!
czlowieku jak morzesz tak pisac ona nie zrobila tego specjalnie zal mi was ludzie wasza tępota nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agata napisał:
jestem ciekawa jak ty jeżdzisz ile razy wymusiles i zlamales przepis nie oceniaj czlowieku nie bylo cie tam a twoje słownictwo jest na poziomi podstawowki jazda podejrzewam tez jak by nie wymusil tylko jechal zgodnie z przepisami to nic by sie nie stalo a swoim dennymi komentami czasu nie cofniesz
Jakby on jechał zgodnie z przepisami nic by się nie stało, jakby ona jechała zgodnie z przepisami też nic by się nie stało. Nikt nie twierdzi, że zrobiła to specjalnie, ale samochód sam się wbrew jej woli nie rozpędził. Twoja argumentacja jest dziecinna Agato.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nie ma co kogo obwiniac, szkoda człowieka, który zmarł,niech spoczywa w pokoju, ona specjalnie napewno tego nie zrobiła, mnóstwo ludzi jezdzi z predkościa o dużo za duża, jedni dojada bezpiecznie inni niestety gina lub skrzywdza kogoś. mam nadzieje ze dziewczyna nie była pod wpływem alkoholu, a pozostali pasazerowie wrócą jak najszybciej do zdrowia Codziennie jezdze autem i włosy mi sie jeza na głowie jak widze z jaka predkoscia pedza ludzie:( Przykre ale niestety prawdziwe:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie co z reszta osób ktore zostały przewiezione do szpitala? Znam ta dziewczyne, szkoda mi jej bo wyobrazam sobie jak sie teraz czuje, aczkolwiek nie stoje po jej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak... jeżdżę Witosa prawie codziennie i co tam widzę powoduje, że włosy mi nie tyle na głowie ale też na karku dęba stają. Sprawę winy orzeknie sąd, więc nie nam tutaj o tym perorować. Wiem tyle: Po Witosa jedzie się szybko, a ograniczenie do 70 obowiązuje tylko do zjazdu do serwisu (bo to skrzyżowanie), (nie pamiętam też, czy jest powtórzenie znaku przy krzyżówce z Brzegową, ale chyba nie) dalej, do skrzyżowania z Drogą Męczenników Majdanka wolno jechać 100km/h. Po Witosa masa niedoświadczonych kierowców ze Świdnika jedzie przez całą długość trasy lewym pasem, 60km/h tak więc nierzadko zachodzi konieczność wyprzedzenia ich pasem prawym (poza zabudowanym wolno). Cała masa kierujących wjeżdża z Drogi Męczenników na trasę "na pałę", wielu też w ten sposób na nią wjeżdża, wcale nie trzeba wielkiej prędkości, żeby takiemu w tym miejscu zrobić duże "kuku". Renault na wszystkie swoje auta ma 5 gwiazdek w testach EURO NCAP, BMW miało duży problem z kilkoma modelami oznaczonymi 3-ma, czy 4-ma... a fizyka jest nieubłagana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agata napisał:
Ludzie ona tego specjalnie nie zrobiła byliście przy tym ze oceniacie czytam te wypowiedzi i slabo sie robi nie życze wam tego co ona teraz przezywa szkoda mi tego mężczyzny ale jej rownież bo jest naprawde dobrym czlowiekiem i nie zasłużyla na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek zginął przez z tą dziewczynę dziecko jest ciężko ranne bo jak siejezdzi 160 i nie muiesiezapanowac nad szybkością to tak bywa .znałam człowieka żal mołda kobieta została wdową z dzieckiem ktore tez jest w cięzkim stanie i nie wiadomo co bedziea dla tej pani bez wyobrazni dozywotni zakaz prowadzenia samochodu powinien byc bo zadan inna kara tu i tak nic nie pomoze ewentualnie komus innemumoze zycie uratowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haniu... proszę, zapanuj nad ortografią i interpunkcją. Tego nie da się czytać. A co do winy - wypowie się sąd, nie nam się wypowiadać. Powiem tyle... sam kilka razy ledwo wyhamowałem przed "włączającymi się do ruchu" z Drogi Męczenników Majdanka... kobieta mogła się po prostu zagapić, a wy ją już krzyżować chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Powiem tyle... sam kilka razy ledwo wyhamowałem przed "włączającymi się do ruchu" z Drogi Męczenników Majdanka... [/quote] Dokładnie tak jest, ludziska wyjeżdżają tam kompletnie bez głowy i prosto pod koła rozpędzonych samochodów. Winien tez jest za krótki pas rozbiegowy. I dlatego myśląca większość jedzie tamtędy lewym, a nie dlatego że jest "niedoświadczona". [quote name='Kierowca Bombowca' date='07 wrzesień 2010 - 23:16 ' timestamp='1283894178' post='343161'] kobieta mogła się po prostu zagapić, a wy ją już krzyżować chcecie.
Mogła też zagadać się przez telefon, mogła poprawiać makijaż, mogła wyprzedzać jadących lewym, każdy powód dla kobiety jest dobry. A najprawdopodobniej miała za dużo pod dupą a za mało nad szyją. Na szczęście teraz będzie jeździć autobusami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...