Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Małpa” kradł dla synka (wideo)

Utworzony przez txj, 15 listopada 2007 r. o 08:54 Powrót do artykułu
to go zamknąć z małpami w zoo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że skakał jak małpa to jeszcze ma małpi rozum- trzeba być fest głupcem aby takie rzeczy robić w takiej sytuacji.popieram poprzednika - do zoo z nim do klatki z małpami. Może się małpy nie obrażą , ze takiego głupka im wysyłamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś dziwnie mi się wydaje że media kreują go na bohatera!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSZYSTKO CO WYPISUJA O TYM CZLOWIEKU TO NIE PRAWDA ,TO WSZYSTKO KLAMSTWO.POZA TYM TRZEBA WINE UDOWODNIC A POTEM ORZEKAC ,A NIE Z GORY ZALOZYC ZE JEST WINNY KAZDY MA PRAWO DO OBRONY.TO CO ZROBILA POLICJA I MEDIA PRZEKRACZAJA GRANICE W INNYCH KRAJACH JEST TO NIE DOPUSZCZALNE ,KAZDY Z NAS MA PRAWO DO OBRONY ,KAZDEMU MOZE SIE PRZYTRAFIC ZE GO BEZ PODSTAWNIE OBWINIA.TEN CZLOWIEK MA RODZINE ALE CZY KTOS SIE Z TYM LICZY NIE OCZYWISCIE ZE NIE ,A BIEDNEJ POLICJI AZ TYLE CZASU ZAJELO ZEBY SCHWYTAC ZLODZIEJA JAK TAK ZECZYWISCIE JEST TO POLICJA W TYM KRAJU JEST SMIECHU WARTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMA SIE ZASTANAWIAM DLACZEGO MEDIA TYLE CZASU POSWIECAJA TEMU CZLOWIEKOWI ,I GO OD RAZU OSADZILI ,PYTAM SIE DLACZEGO NA JAKIEJ PODSTAWIE PRZECIEZ NIE MA JESCZE WYROKU ,TEN CZLOWIEK MA RODZINE CZY KTOS SIE Z TYM LICZY ,NASZE MEDIA I POLICJA SA ZENUJACE ,JEST TYLE WAZNIEJSZYCH RZECZY GDZIE MEDIA MOGLY BY SIE ZAJAC A NIE TANIA SENSACJA ,A POLICJA NIECH SIE WEZMIE ZA PRAWDZIWA ROBOTE,NARKOMANOW PEDOFILI ,A PRZEDE WSZYSTKIM Z SAMYCH SIEBIE,BO JAK NA RAZIE TO SIE W NICZYM NIE WYKAZALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadasz od rzeczy. O jakim ty wyroku mówisz, jakiej skrzywdzonej rodzinie? A co z okradzionymi rodzinami, co z ludźmi, którym zabrał dobytek życia? Co z dziećmi, które okradł? Przecież złapali go na gorącym uczynku. Jesli jest jakiś bat na organy ścigania i wymiar sprawiedliwości, to media właśnie. I robią dobrą robotę. Niech chwalą niebieskich za to, że w ogóle kogoś złapali. Taka motywacja do działania też jest ważna. Mnie też kiedyś okradziono, wiec bardzo sie ciesze, kiedy słyszę, że złapali takiego drania. Więcej takich DOBRYCH WIADOMOśCI! !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co te małpy Ci zrobiły człowieku, żeś chciał je uraczyć takim towarzystwem?? Czekam na odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co te małpy Ci zrobiły człowieku, żeś chciał je uraczyć takim towarzystwem?? Czekam na odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co te małpy Ci zrobiły człowieku, żeś chciał je uraczyć takim towarzystwem?? Czekam na odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to, że złapali go z łupem z konkretnegto mieszkania, że sam pokazał gdzie się włamywał to nic!!!!!!!!!!!!!!!ciekawe czy tak samo byście pisali jakby to was okradł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo sie cieszę, że złapała Policja tego człowieka i na pewno cieszą sie wszyscy okradzeni. Do mojego mieszkania włamano sie w sobotę w godzinach popołudniowych. Mam nadzieje, że to właśnie był pan."małpa" a to dlatego, że zwiększa sie moja szansa na odzyskanie ukochanej biżuterii zbieranej od dziesiątków lat. Kasa, którą też złodziej zabrał jest mozliwa do odpracowania ale złoto NIE. Modle sie aby to był właśnie pan "małpa" - specjalnie ironizuję nazywanie tego rzezimieszka panem małpą poprostu dla poprawienia sobie nastroju. Ta pani, która dziwi sie mediom i oskarża je o zbyt duże nagłasnianie tego właśnie problemu chyba nigdy nie została okradziona a wię proszę pani, proszę uważać bo los może spłatać jakiegos figlaaaa... Ja bardzo dziękuję policji i jestem pewna, że wykonuje dobrą robotę, oby tak dalej. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...