Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maluchy mają duże kłopoty

Utworzony przez MIŁA, 24 lutego 2008 r. o 13:45 Powrót do artykułu
JAK MOŻNA POZBAWIAĆ DZIECI WSPANIAŁEGO PRZEDSZKOLA, OPIEKI JAKĄ W NIEJ MAJĄ?TO ABSURD, NIK NIE LICZY SIĘ Z DOBREM DZIECI A PODOBNO MAMY W KRAJU POLITYKĘ PRORODZINNĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTOR TYCH ARTYKUŁÓW O PRZESZKOLU NIECH W KONCU ZAJMIE SIĘ PRAWDZIWYM DZIENNIKARSTWEM A NIE SZUKA SENSACJI I ROZGŁOSU KOSZTEM DZIECI, WSTYDŹ SIĘ PANIE SMAGA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to skandal i urzędnicza bzdura, żeby z powodu papierka !!! powtarzam PAPIERKA, a nie z powou rzeczywistych uchybień zamykać przedszkole. Jak można tak działać, gdzie jest Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież pani z dołu chce wykurzyć pzredszkole - ciekawe gdzie pani owa ma popacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku ze sprawą biednego przedszkola proponuję pani dyrektor i rodzicom rozdmuchać sprawę na całą Polskę, ponieważ jest absurdem iż jakiś pan urzędnik oczywiście musi respektować prawo lecz musi też respektować dzieci i ich rodziców.Owszem kara dla pani dyrektor,lecz nie zamykanie placówki pan przemyśli tę sprawę panie bardzo nadgorliwy urzędniku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U tej baby z pierwszego piętra jest agencja towarzyska i dlatego przeszkadzaja jej dzieciaki bo za dużo kręci sie ludzi i po pijaku jakeś bydle pomyli domy i sie wpieprzy do przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaz napisał:
U tej baby z pierwszego piętra jest agencja towarzyska i dlatego przeszkadzaja jej dzieciaki bo za dużo kręci sie ludzi i po pijaku jakeś bydle pomyli domy i sie wpieprzy do przedszkola.
Myślę że nie będzie problemu z ustaleniem adresu z jakiego pisałeś/aś. Radzę publicznie przeprosić w ciągu 24h w innym wypadku zostaniesz oskarżony/a o bezpodstawne pomówienie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE OSR..SZ
Piotr napisał:
Myślę że nie będzie problemu z ustaleniem adresu z jakiego pisałeś/aś. Radzę publicznie przeprosić w ciągu 24h w innym wypadku zostaniesz oskarżony/a o bezpodstawne pomówienie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE OSR..SZ
No wporządku... Może i się OSR...AM. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO POPROSZĘ -ZRÓB TO SZYBKO I NA RZADKO - RYBO
Piotr napisał:
No wporządku... Może i się OSR...AM. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
TO POPROSZĘ -ZRÓB TO SZYBKO I NA RZADKO - RYBO
Miej tyle odwagi obywatelskiej i przedstaw się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przedstaw sie" co za matoły... przedstawianie się na forach czatach itp jest g... warte. mogę być "cezar" mogę być "piotr" to tak samo wiele znaczy co "..." a szybciej sie wpisuje może ty najpierw wpisz swój życiorys adres i inne dane bo "cezar" to zaj...ście dużo... żenada coś rybą wali w tych komentarzach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny ktoś napisał:
"przedstaw sie" co za matoły... przedstawianie się na forach czatach itp jest g... warte. mogę być "cezar" mogę być "piotr" to tak samo wiele znaczy co "..." a szybciej sie wpisuje może ty najpierw wpisz swój życiorys adres i inne dane bo "cezar" to zaj...ście dużo... żenada coś rybą wali w tych komentarzach...
Szanowny "kolejny ktosiu"... Jesteś monotematyczny. Pozdrawiam... Ryba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż poradzić, z tobą nie lepiej... nie pozdrawiam...
~Piotr~ napisał:
Szanowny "kolejny ktosiu"... Jesteś monotematyczny. Pozdrawiam... Ryba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...