Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maluchy mają duże kłopoty

Utworzony przez MIŁA, 24 lutego 2008 o 13:45 Powrót do artykułu
JAK MOŻNA POZBAWIAĆ DZIECI WSPANIAŁEGO PRZEDSZKOLA, OPIEKI JAKĄ W NIEJ MAJĄ?TO ABSURD, NIK NIE LICZY SIĘ Z DOBREM DZIECI A PODOBNO MAMY W KRAJU POLITYKĘ PRORODZINNĄ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
AUTOR TYCH ARTYKUŁÓW O PRZESZKOLU NIECH W KONCU ZAJMIE SIĘ PRAWDZIWYM DZIENNIKARSTWEM A NIE SZUKA SENSACJI I ROZGŁOSU KOSZTEM DZIECI, WSTYDŹ SIĘ PANIE SMAGA!
0
Przecież to skandal i urzędnicza bzdura, żeby z powodu papierka !!! powtarzam PAPIERKA, a nie z powou rzeczywistych uchybień zamykać przedszkole. Jak można tak działać, gdzie jest Palikot.
0
przecież pani z dołu chce wykurzyć pzredszkole - ciekawe gdzie pani owa ma popacie
0
W związku ze sprawą biednego przedszkola proponuję pani dyrektor i rodzicom rozdmuchać sprawę na całą Polskę, ponieważ jest absurdem iż jakiś pan urzędnik oczywiście musi respektować prawo lecz musi też respektować dzieci i ich rodziców.Owszem kara dla pani dyrektor,lecz nie zamykanie placówki pan przemyśli tę sprawę panie bardzo nadgorliwy urzędniku .
0
U tej baby z pierwszego piętra jest agencja towarzyska i dlatego przeszkadzaja jej dzieciaki bo za dużo kręci sie ludzi i po pijaku jakeś bydle pomyli domy i sie wpieprzy do przedszkola.
0
Zaz napisał:
U tej baby z pierwszego piętra jest agencja towarzyska i dlatego przeszkadzaja jej dzieciaki bo za dużo kręci sie ludzi i po pijaku jakeś bydle pomyli domy i sie wpieprzy do przedszkola.
Myślę że nie będzie problemu z ustaleniem adresu z jakiego pisałeś/aś. Radzę publicznie przeprosić w ciągu 24h w innym wypadku zostaniesz oskarżony/a o bezpodstawne pomówienie. Pozdrawiam.
0
NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE OSR..SZ
Piotr napisał:
Myślę że nie będzie problemu z ustaleniem adresu z jakiego pisałeś/aś. Radzę publicznie przeprosić w ciągu 24h w innym wypadku zostaniesz oskarżony/a o bezpodstawne pomówienie. Pozdrawiam.
0
... napisał:
NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE OSR..SZ
No wporządku... Może i się OSR...AM. Pozdrawiam.
0
TO POPROSZĘ -ZRÓB TO SZYBKO I NA RZADKO - RYBO
Piotr napisał:
No wporządku... Może i się OSR...AM. Pozdrawiam.
0
... napisał:
TO POPROSZĘ -ZRÓB TO SZYBKO I NA RZADKO - RYBO
Miej tyle odwagi obywatelskiej i przedstaw się.
0
"przedstaw sie" co za matoły... przedstawianie się na forach czatach itp jest g... warte. mogę być "cezar" mogę być "piotr" to tak samo wiele znaczy co "..." a szybciej sie wpisuje może ty najpierw wpisz swój życiorys adres i inne dane bo "cezar" to zaj...ście dużo... żenada coś rybą wali w tych komentarzach...
0
kolejny ktoś napisał:
"przedstaw sie" co za matoły... przedstawianie się na forach czatach itp jest g... warte. mogę być "cezar" mogę być "piotr" to tak samo wiele znaczy co "..." a szybciej sie wpisuje może ty najpierw wpisz swój życiorys adres i inne dane bo "cezar" to zaj...ście dużo... żenada coś rybą wali w tych komentarzach...
Szanowny "kolejny ktosiu"... Jesteś monotematyczny. Pozdrawiam... Ryba
0
cóż poradzić, z tobą nie lepiej... nie pozdrawiam...
~Piotr~ napisał:
Szanowny "kolejny ktosiu"... Jesteś monotematyczny. Pozdrawiam... Ryba
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: