Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małżeństwo z Lublina: \"Szczur w kaszce dla dzieci\"

Utworzony przez Gość, 24 stycznia 2013 r. o 11:35 Powrót do artykułu
KASZKI NESTLE ZAKUPIONE W BIEDRONCE NA MORWOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Może w grę wchodzi odszkodowanie – dodaje." Widze moda amerykańska już do nas dotarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większe odszkodowanie byście wysępili jakby zjadło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12345 napisał:
" Może w grę wchodzi odszkodowanie – dodaje." Widze moda amerykańska już do nas dotarła.
I bardzo dobrze, bo inaczej mają nas w czterech literach. Dla koncernów jesteśmy tylko źródłem pieniędzy to ich gadanie o misji i tym podobne bzdety to nic nie znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ! Plakat ma wymiary 85 na 144 cm. Plakat przedstawia kurę białą domową. Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla. Plakat jest w dobrym stanie. Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwyższą cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko wczoraj zobaczyłam na FC te fotki i komentarz, stwierdziłam że to jest jedno wielkie kłamstwo i kombinowanie jak wyłudzić pieniądze od firmy Nestle. A komentarz ojca mówi sam za siebie....ale żeby tylko Ci rodzice się nie zdziwili jak to oni bedą musieli płacić odszkodowanie gdy okaże się, że to była bujda dla wyłudzenia...a wtedy się nie wypłacą... I nadal kupować będę kaszki Nestle, nie lubię chamstwa i kłamstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę- ja codziennie daję mojej córce kaszkę Nestle :/ Ale nie spodziewam się w wyrobach kupowanych w sklepach uczciwości firm. Zastanawiam się tylko dlaczego Pani Kamila jest taka poruszona? Nie raz zjadła syfa a nawet o tym nie wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HALINA napisał:
PROSZE DO MNIE NAPISAC MI WIADOMOSC JAKIEJ FIRMY BYLA KASZKA,PONIEWAZ TEZ KUPUJE DZIECKU
naucz się najpierw czytać a puźniej pisać bo obie te czynności ci nie wychodzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie jest to pierwsza, ale miejmy nadzieję ostatnia taka sytuacja. Moje dziecko jadło deserki, ale bedąc przezorną zanim podałam córce deserek przecierałam przez sitko. Jakie było moje zaskoczenie kiedy w owocowym deserku dla niemowląt znalazły się dosyć spore kawałki SZKŁA!!!! Nie zgłaszałam tego nigdzie bo z tak dużymi koncernami zwykły szary człowiek nie wygra!!! Całe tylko szczeście, że nie zjadło tego moja córka!!!! Deserki firmy Gerber.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpisz w gogle temat i znajdziesz jakiej firmy była ta kaszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MaMa napisał:
Jak tylko wczoraj zobaczyłam na FC te fotki i komentarz, stwierdziłam że to jest jedno wielkie kłamstwo i kombinowanie jak wyłudzić pieniądze od firmy Nestle. A komentarz ojca mówi sam za siebie....ale żeby tylko Ci rodzice się nie zdziwili jak to oni bedą musieli płacić odszkodowanie gdy okaże się, że to była bujda dla wyłudzenia...a wtedy się nie wypłacą... I nadal kupować będę kaszki Nestle, nie lubię chamstwa i kłamstwa!
Żadne kłamstwa,żadne chamstwa,pchają szczura,mysz,aby tylko wagę trzymało,żadnych konsekwencji z tego tytułu.Polakom wszystko wcisną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ze rodzice starają sie o odszkodowanie.. mają do tego takie prawo.. popieram! sama bym tak zrobiła.. i to nie chodzi o to zeby kogoś naciagnąć na pieniądze tylko to co sie dzieje w róznych firmach, ktoś powinnien sie tym zając i dobrze ze sprawa zrobiła sie głosna! Sanepid w miejscach gdzie produkują żywnośc powina sprawdzać co najmniej raz w miesiącu !! bo to co dodają do rożnych rzeczy i my to jemy to aż strach pomyśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ! Plakat ma wymiary 85 na 144 cm. Plakat przedstawia kurę białą domową. Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla. Plakat jest w dobrym stanie. Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwyższą cenę.
Ile chcesz za ten plakat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MaMa napisał:
Jak tylko wczoraj zobaczyłam na FC te fotki i komentarz, stwierdziłam że to jest jedno wielkie kłamstwo i kombinowanie jak wyłudzić pieniądze od firmy Nestle. A komentarz ojca mówi sam za siebie....ale żeby tylko Ci rodzice się nie zdziwili jak to oni bedą musieli płacić odszkodowanie gdy okaże się, że to była bujda dla wyłudzenia...a wtedy się nie wypłacą... I nadal kupować będę kaszki Nestle, nie lubię chamstwa i kłamstwa!
Za to lubisz oskarżać na podstawie swoich wyobrażeń Brawo. Uczysz tego swoje dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i DOSTANA KOLOSALNE ODSZKODOWANIE MOZE TO CZEGOS NAUCZY TE FIRMY PRODUKUJACE ZYWNOSC W POLSCE , TAKIE RZECZY SIE ZDARZAJA I TO BARDZO ZCESTO WIEC SAMI NIE WIEMY CO JEMY !!! TRZEBA TEPIC TAKIE ZANIEDBANIA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
naucz się najpierw czytać a puźniej pisać bo obie te czynności ci nie wychodzą .
To jak już tamta pani nauczy się czytać, to może ty sięgnij po słownik ortograficzny. Bo pÓźniej może być kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BlueFairy napisał:
Ile chcesz za ten plakat?
Cena wyjściowa wynosi 1200 zł, za mniej nie sprzedam. Dodam tylko że plakat jest z roku 1974. (stan idealny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żadne kłamstwa,żadne chamstwa,pchają szczura,mysz,aby tylko wagę trzymało,żadnych konsekwencji z tego tytułu.Polakom wszystko wcisną.
Hahaha no tak to najlepszy sposób brakuje do kilograma to upychają mysz, żeby sie na wadze zgadzało. Piękny komentarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na odległość śmierdzi prowokacją. Kto zna proces technologiczny produkcji kaszek wi że jest to niemożliwe. To jest produkt sypki. Mucha się może dostać do opakowania, pająk ale nie szczur. Ale najważniejsze to pochwalić się na Facebooku. Tego typu ludzi chwalą się na FB że dziecko nawaliło kupę do nocnika. Może to mieć też podłoże finansowe. Numer stary jak świat. Po knajpach chodzili cwaniaczki wrzucali np. muchy do zupy, potem wychodzili z knajpy nażarci jak świnie nie płacąc rachnku. Zastanawia mnie też głupota tej Pani. Czy ona myślała że kaszki w proszku nasypuje się z podłogi do opakowań i dostają się tam wszelkie syfy. Mam ndzieję że firma Nestle wytoczy jej proces o zniesławienie i wystawi odpowiedni rachunek. Głupotę trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fred napisał:
Na odległość śmierdzi prowokacją. Kto zna proces technologiczny produkcji kaszek wi że jest to niemożliwe. To jest produkt sypki. Mucha się może dostać do opakowania, pająk ale nie szczur. Ale najważniejsze to pochwalić się na Facebooku. Tego typu ludzi chwalą się na FB że dziecko nawaliło kupę do nocnika. Może to mieć też podłoże finansowe. Numer stary jak świat. Po knajpach chodzili cwaniaczki wrzucali np. muchy do zupy, potem wychodzili z knajpy nażarci jak świnie nie płacąc rachnku. Zastanawia mnie też głupota tej Pani. Czy ona myślała że kaszki w proszku nasypuje się z podłogi do opakowań i dostają się tam wszelkie syfy. Mam ndzieję że firma Nestle wytoczy jej proces o zniesławienie i wystawi odpowiedni rachunek. Głupotę trzeba tępić.
a jeśli yjdzie, z emiała rację, to ja mam nadzieję, że wytoczy sprawę o zniesławienie Tobie. Nawet tutaj, pod tymczasowym nickiem nie jesteś anonimowy. Na szczęście teraz nie da się po cichcem wycofać produktów, firma będzie musiała wydać oficjalny komunikat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...