Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małżeństwo z Lublina: \"Szczur w kaszce dla dzieci\"

Utworzony przez Gość, 24 stycznia 2013 r. o 11:35 Powrót do artykułu
i zginela pani Kamila z Facebooka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej zginela pani Kamila bezmuzdze z facebooka...teraz trzeba by zginac z Lublina ....widac jak lublinianki u nas robia kariere zenadą nie wazne co muwia byle muwili wystarczy byc w temacie kto taki rowniez jest z naszego miasta hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ! Plakat ma wymiary 85 na 144 cm. Plakat przedstawia kurę białą domową. Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla. Plakat jest w dobrym stanie. Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwyższą cenę. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1359029937' post='724786'] Sprzedam plakat kury białej domowej, tanio ! Plakat ma wymiary 85 na 144 cm. Plakat przedstawia kurę białą domową. Kura trzyma w dziobie larwę, jest to najprawdopodobniej larwa motyla. Plakat jest w dobrym stanie. Proszę o poważne propozycje. Sprzedam oczywiście temu kto zaoferuje najwyższą cenę.
Czy to miss Arizona z 87'? Bo jak nie to ja nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Drogo za to chcesz napisz ile opuścisz , myślę że jest to warte najwyżej 600zł. A jak ta kura wyglda, jakiego koloru ma łapki. Chodzi o to czy jest to kura rasowa czy nierasowa, jakby miała zielone łapki to może dałbym 700zł. Zastanów się.
>>> Sprzedam plakat kury domowej białej <<< Za 700 zł ?! ...to nie mamy o czym dyskutować. Jestem w posiadaniu tego pięknego plakatu od trzech lat. Zapłaciłem za niego 800 zł i wszyscy koneserzy wiedzą że jest on wart o wiele więcej. Także za mniej niż 1150 zł go nie sprzedam. Jest to kura rasowa biała o dumnym spojrzeniu,tak jak wspomniałem trzyma w dziobie larwę motyla (prawddopodobnie jest to larwa motyla cytrynka.) . Łapki ma koloru żółtego od góry zachodzące nieco w pomarańcz. Jest to kura jak najbardziej rasowa, rasy jeszcze nie będę zdradzał, żeby podtrzymać napięcie wśród licytujących... Mietku, twoja wola, jak chcesz to kupisz jak nie to nie. Zastanów się, bo na innych forach miałem już propozycje 1100 zł ! Jak będziesz zbytnio zwlekał z decyzją, to obejdziesz się smakiem, a gra jest warta świeczki. Takie plakaty w dzisiejszych czasach (z roku 1974) to "białe kruki". Zrobisz jak zechcesz, twój wybór. Pozdrawiam, Czesław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aflo napisał:
Czy to miss Arizona z 87'? Bo jak nie to ja nie chce.
Niestety to nie ten plakat. Ten o którym piszesz jest w posiadaniu szejka Qataru. Myślę że sobie żartujesz, gdyż plakat kury "miss Arizona 87" jest wyceniany u bukmacherów aktualnie na 45.000 dolarów australijskich. Jak dla mnie jest to aktualnie poza zasięgiem. Dlatego skupiam się raczej na czymś bardziej dla mnie realnym. Czesław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody tata napisał:
cokolwiek by to nie było, nie powinno się tam znaleźć!
To skąd to się tam wzięło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność ludzka nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha odszkodowanie chcieli dostać , niby za co ? Z biedy czy z głupoty . . .?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To skąd to się tam wzięło ?
Dokładają jako GRATISY. Polacy głodni,to zjedzą wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak głupim i nie sprawdziwszy najpierw co dokładnie jest w tej kaszce rozkręcić aferę na całą Polskę. Ja na miejscu Nastle pociągnęłabym tą panią do odpowiedzialności za takie oszczerstwo. Żałosne, jacy niektórzy są głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teofila napisał:
Jak można być tak głupim i nie sprawdziwszy najpierw co dokładnie jest w tej kaszce rozkręcić aferę na całą Polskę. Ja na miejscu Nastle pociągnęłabym tą panią do odpowiedzialności za takie oszczerstwo. Żałosne, jacy niektórzy są głupi.
Tak też i się stanie ! Tylko że oprócz tej pani do odpowiedzialności zostanie też zapewne podciągnięty DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Wy jesteście durni, gazety przekręcają każde slowo, nikt nie chciał żadnego odszkodowania, a to że gazeta tak napisała żeby podkręcić temperaturę to każdy od razu łyka naiwniaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...