Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam Talent: Magda Welc walczy o finał (wideo)

Utworzony przez krzysiek, 22 października 2010 r. o 15:04 Powrót do artykułu
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 14:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zagłosujcie na tę małą!!!Fajny ma głos,może coś z tego będzie,może wreszcie lubelszczyzna będzie się miała czym pochwalić.Wszyscy mieszkańcy Niedrzwicy,okolic i województwa-GŁOSUJCIEaa!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu śpiewasz przepięknie.Cudownie,trzymam kciuki za Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się doczekać jutrzejszego Madzi występu.Do jej głósu pasują piosenki Edyty Geperd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Wspieramy Cię ale to chyba nie miejsce na takie wypowiedzi. Myślę, że psycholog chętnie Cię wysłucha i pomoże.
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 14:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się znowu popłacze to przejdzie...cry me more ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to nie wiadomo co zaśpiewa, wiadomo - "Do kołyski" Dżemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu ja nie moge sie doczekać bo chce już teraz papa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Madziu za piękne występy! Cudownie śpiewasz!!! Masz naprawdę piękny głos. Spróbuję więcej napisać listownie. Niech Bóg będzie z Tobą zawsze! Ukłony dla Twoich Rodziców. Andrzej z Suwałk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie madziu śpiewasz ale czy nie za smutne piosenki jak na twój wiek i czemu tak dużo płaczesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana Madziu, gdzie można będzie Ciebie posłuchać....mam nadzieje,że prasa da znać gdzie będa Twoje występy?? Gorąco pozdrawiam z opolskiego.TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przytulam, malutka.Gratulacje dla Ciebie i Rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Bardzo złośliwy jest ten komentarz. Słuchaj zatem zawodzenia swojego psa-ciekawe jak długo wytrzymasz. Śpiewu tej dziewczynki nie musisz, ja posłucham z przyjemnością. Co do aparatu rzeczywiście jest konieczny,ale nie pomyślałeś o tym, że może nie stać rodziców na wizyty u ortodonty.
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrała-brawo!!! Będzie aparat na zęby i wiele innych zrealizowanych marzeń.Gratuluję. Kamil również był świetny. Trochę mi go żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo złośliwy jest ten komentarz. Słuchaj zatem zawodzenia swojego psa-ciekawe jak długo wytrzymasz. Śpiewu tej dziewczynki nie musisz, ja posłucham z przyjemnością. Co do aparatu rzeczywiście jest konieczny,ale nie pomyślałeś o tym, że może nie stać rodziców na wizyty u ortodonty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 7 stycznia 2012 r. o 19:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...