Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mamy dla Was tańszą benzynę!

Utworzony przez YANEQ, 19 czerwca 2008 r. o 15:49 Powrót do artykułu
Niech Pan dominik zamontuje instalacja LPG w swoim aucie, bedzie duzo taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tankowalem stacji Carrefoura dokładnie dwa razy i LPG i benzyne, i ten drugi razbyl ostatnim razem. Samochod spalil mi o ponad 20% wiecej zarowno gazu jak i benzyny. Po przekalkulowaniu bardziej oplacalne dla mnie jest tankowanie na statoilu shellu czy tym podobnych stacjach. Wole dołożyc nawet kilkanascie groszy na litrze . Samochod mi sie przynajmniej nie dlawi, nie mam problemow z filtrami itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyzio napisał:
Redakcja powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu za taką "publikację". O co tutaj chodzi? Pomagamy kierowcom, żeby było im łatwiej, tak? Tacy dobrzy jesteśmy, tak? Tylko po co ta cała hipokryzja? Czy nie wystarczy po prostu ogłoszenie: w dzisiejszym numerze kupon rabatowy na paliwo w tym a tym hipermarkecie? Dlaczego szanowna Redakcja tak się angażuje w promocję tego sklepu? To jest dużo, dużo poniżej poziomu nawet skromnej regionalnej gazety. Żenada. Jak Wam teraz wierzyć w to, co piszecie o innych sprawach? Może by się jeden dziennikarz z drugim pofatygował i osobiście sprawdził, jak się jeździ na chrzczonym paliwie sprzedawanym "taniej" w hipermarketach? Ile się naprawdę oszczędza? Ale po co, przecież łatwiej jest wysmolić tekst reklamowy - tylko podajcie, jaką działkę chwalony przez Was podmiot gospodarczy Wam odpalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Czytelniku nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji. pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi Krzyszof Wiejak red. naczelny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada dla Pana Dominika, zmien Pan auto! Jeśli dojezdza Pan 20 km i pali Pana auto 16 lub 13 litrow na 100 km to normalne ono nie jest (przewaznie normalne auta palą okolo 7-9l/100), musi mieć z 2-2,5l w benzynie. Tak wynika z moich obliczen, zakladajac ze pracuje Pan 5 dni w tygodniu to jest 5x20x2=200km, 800 km w miesiacu, za 600 zl można kupic 127,93 l benzyny (4,69-cena), natomiast jesli pracuje pan 6 dni w tygodniu to jest to 6x20x2x4=960km w m-c, w tym przypadku za 600 zl spalanie wychodzi na poziomie 13 litrow! Albo to jest redaktorska bajka, albo wzieli do artykulu jakiegos deb***a co nie umie oszczedzac i uwierzcie mi ze te 30 zl to gowno a nie oszczednosci, skoro ma takie auto to kupi benzyny do niego za te 3 dychy na 40km...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..jeszcze jedno, dlaczego ocenzurowalo slowo deb***? przeciez to nie wulgaryzm? deb*** 1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim» 2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"co miesiąc wydaje na paliwo 600 zł" - czy tu jest napisane, że na dojazdy do pracy?! Liczyc moze umiesz ale logicznie myslec juz nie. Zwykle ludzie procz jazdy do pracy poruszaja sie w inne miejsca swym autem. Wsiądz lepiej w swe oszczedne 316 w gazie i pojedz za 0,61 PLN pobawic sie w Lawie w Pulawach bo za bardzo sie spinasz ... heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co jęczy ze wydaje 600 zl, kto mu karze zeby wydac 600 zl na paliwo to naprawde trzeba duzo jezdzic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na litwie beznzyna pb95 kosztuje 3,9 lita, czyli w zlotych tyle samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red. naczelny napisał:
Szanowny Czytelniku nie mam w zwyczaju, ani moi dziennikarze, czerpać korzyści z pomagania naszym Czytelnikom. Z kilku hipermarketów, którym zaproponowaliśmy akcję obniżki cen benzyny, pozytywnie (na razie) odpowiedzial jedynie Carrefour. Jezeli inne hipermarkety pojda w jego slady, to z przyjemnoscia, i za darmo, wydrukuję kupony rabatowe z ich nazwami. Bo akcje robimy nie dla siebie, ale dla Czytelników właśnie. Jeżeli nie chce Pan skorzystac z okazji na tańsze tankowanie, to Pana sprawa. Mam nadzieję, ze inni skorzystają i będą z tego zadowoleni, a inne hipermarkety włączą się do akcji. pozdrawiam i życzęwięcej wiary w ludzi Krzyszof Wiejak red. naczelny
Szanowny Panie Redaktorze, Dziękuję za merytoryczną wypowiedź. W takim razie wycofuję swoje podejrzenia. Proponuję jednak przemyśleć poetykę tego rodzaju tekstów, która może sugerować istnienie niejasnych związków między gazetą a biznesem, w rodzaju ukrytego sponsoringu. Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...