Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mamy nowe połączenie. Lublin-Liverpool

Utworzony przez sebek25, 1 kwietnia 2013 o 20:06 Powrót do artykułu
Również mogliście informować że zmiana rozkładu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słuchajcie, cieszycie się z nowego połączenia (fakt, fajnie), skoro już zachłystujecie się czymś takim, warto przypomnieć co władze województwa i lotniska mówiły, o tym, że lotnisko będzie na siebie zarabiać, a na razie lotnisko jest deficytowe i nie zapowiada się żeby to w najbliższym czasie się zmieniło. Fakt, to nie Zielona Góra gdzie przez cały rok odprawia się 12 tysięcy. Jednak uważam, że za kłamstwa (loty do Rzymu i Frankfurtu), ktoś powinien zapłacić stanowiskiem, a przypomnijmy sobie kto rozsyłał pocztówki do mieszkańców z tytułem: dotrzymałem słowa, jeżeli nie kojarzycie, z chęcią przypomnę: Wicemarszałek naszego województwa Pan Jacek Sobaczak
0
A kiedy z/do Bristolu?
0
Kiedy Birmingham?
0
Powinien być na stronie lotniska rozkład lotów online
0
kiedy do Ułan Bator?
0
A wiemy. widzielim, stalim na górce koło lotniska i machalim fredami do lądującego samolotu. A ludziska w kabinie chyba nam też machały. Ale my chcemy jeszcze latać do Rzymu żeby Papieża zobaczyć i do Belgji żeby do naszych pracodawców latac co sobote. I tylko żebytej mgły lotniskowej już nie było i susły żeby nam pasa startowego nie blokowały. A zajunce żeby po pasie nie kicały przed samolotami bo sie piloty strasznie tego boją i odlatujo do Rzeszowa.
0
A jak tam, smieszny mis Tokarzewski przywital samolocik spiewajaco? Ale jaja ....
0
przylot do liverpoolu 23;35 zecze powodzenia.... o tej godzinie w liverpoolu oprocz taxi nic juz nie jezdzi ani do liverpoolu ani manchesteru ....beznadziejna godzina....nie ma szans by ktos z tego korzystal ...jawybiore rzeszow lub warszawe bo ma bardziej dogodne godziny
0
lublin kiedys napisał:
przylot do liverpoolu 23;35 zecze powodzenia.... o tej godzinie w liverpoolu oprocz taxi nic juz nie jezdzi ani do liverpoolu ani manchesteru ....beznadziejna godzina....nie ma szans by ktos z tego korzystal ...jawybiore rzeszow lub warszawe bo ma bardziej dogodne godziny
to samo zrobili z Dublinem jeszcze pozniej, beznadziejnie
0
prima-aprilis-nie podniecajcie się
0
A ja tam wiem swoje - ruska zima Tuska wina
0
nastepne miasto dla niewolnikow angoli , a kiedy bede mogl poleciec na plaze wypoczac
0
byly czartery to nie latales
0
Wykręcił na Warszawę samolot z Londynu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: