Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejny projekt "bubla prawnego". Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3937zł - kto na lubelszczyźnie tyle zarabia ?, taka ekipa taka wiedza
Ja tyle zarabiam, netto. Praca zupełnie bez znajomości, 8h, 5 dni w tygodniu. W prywatnej firmie, nie urząd i nie dla urzędu robimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podnoszenie wysokości mandatu nic nie zmieni. Może tylko nabije kasę dla budżetu. Ci co jeżdżą szybko nadal będą jeździć szybko. Ci co boją się jeździć szybciej na pewno nie spróbują. Zdecydowanie nie tędy droga. Nadal nie mamy zbyt dużo dobrych dróg. A jak są to i tak biegną przez tereny zabudowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gbury z wiejskiej będą płaciły od pensji i dobrze! JESTEM ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wedłu średniej krajowej jeśli dobrze zrozuiałem czyli gbury z wiejskiej nie odczują tego a bardziej co zarabiający minimalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra wiadomość! Niech hołota drogowa płaci słone mandaty - bo jak patole nie rozumieją siły argumentów, czyli przepisów PoRD - to może przemówi do ich zakutych łbów argument siły, czyli wysokie mandaty! Inaczej z prymitywnym buractwem się nie da - bo prostak szanuje tylko siłę, więc prostactwo siłą będzie przymuszone do szanowania przepisów! Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po powinno zająć się  za sobą, obniżając swe marne pensyjki a nie szukać kasy za drobne przekroczenia prędkości, może jeszcze wymyślą żeby im płacić z kilometra dziurawej drogi. Ludzie kto głosuje na tą mafię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe z czego wyciagneli te barany ta srednia krajowa z 1250 zł jaki to wzor sie stosuje by taka wyszła, najlepiej zamknać kierowce za przekroczenie predkosci bo chłop jedzie starym oplem z niemiec po drogach gdzie 90 % trasy gdziekolwiek by pojechał jest teren zabudowany i ograniczenie do 50. Bravo obywatele dziekuja bo drugiej takiej Irlandi to nigdzie nie ma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co zarabia niecałe 1000 zł to będzie musiał całą wypłatę oddać a ten co zarabia te 10  tyś zbytnio nie odczuje tego. idioci to wymyślają :/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! 500 złotych maksymalnego mandatu teraz (za jedno wykroczenie) to śmiech na sali. To dwie dniówki w dobrej robocie i trzy-cztery w przeciętnej. Byleby straszom wiejskim cofnąć uprawnienia do kontrolowania "fotopstryczkami" (bo tu rodzi się pole do niesamowitych nadużyć) i przywrócić im funkcje przepisane przez prawo (ganianie defekujących psów i ich właścicieli oraz babć handlujących pietruszką w miejscach niedozwolonych, tudzież przewinienia parkingowe). Bo taki Biały Bór w Zachodniopomorskiem z miejsca zacząłby chodniki złotem brukować, gdyby podniesione stawki mógł od razu do swoich strażników "ładu i porządku" zastosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm.... załóżmy jeden zarabia 10000zł a czterech zarabia po 1250zł to średnia wychodzi 3000zł.... to jest chore bo ci co zarabiają 1250 to czemu maja miec wyliczane z 3000zl mandaty... przeciez nikogo przecietnego nie bedzie stać.... to usrednianie zarobków to głupota ci co zarabiają ponad 10000zł zawyzaja stan rzeczywisty i srednai jest wysoka a 90% ludzi w kraju zarabia duzo mniej niz te srednie zarobki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm.... załóżmy jeden zarabia 10000zł a czterech zarabia po 1250zł to średnia wychodzi 3000zł.... to jest chore bo ci co zarabiają 1250 to czemu maja miec wyliczane z 3000zl mandaty... przeciez nikogo przecietnego nie bedzie stać.... to usrednianie zarobków to głupota ci co zarabiają ponad 10000zł zawyzaja stan rzeczywisty i srednai jest wysoka a 90% ludzi w kraju zarabia duzo mniej niz te srednie zarobki...
  Czego jęczysz, buraku? Zachowuj się jak biały człowiek - a nie jak buszmen - to nie będziesz miał problemu z mandatami! Ja zarabiam 2250 netto - i mam w doopie wysokość mandatów, bo od piętnastu lat nie zapłaciłem żadnego. Po prostu ucywilizowałem się i jeżdżę zgodnie z przepisami. A patologia jęczy tu i jęczy! M Y Ś L E Ć barany!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robia ograniczenia bezsensownie wiec jak w tym kraju normalnie jezdzic autostrad i ekspersowek jak na lekarstwo a i tak zazwyczaj z ograniczeniem do 50 czasem 70 bo naprawiaja juz  chca wysokich mandatow to niech porbia drogi szybkiego ruchu jak na zachodzie wtedy jak jest 50 to czlowiek tyle bedzie jechal bo potem nadgoni. Sprawiedliwie by bylo jak juz tak jak jest w skandynawi tam obliczany jest mandat z wysokosci zarobkow klienta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci zachwują się jak psy zwłaszcza w nieoznakowanych czatują aż przekroczysz prędkość nie ważne, że przez większośc trasy jedziesz jak pedał (wystarczy im pik na 100-200m i już po tobie a tacy jak Frog są bezkarni takie prawo i taka jest Polska Policja).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękują kierowcy politykierom za ich idiotyczne pomysły. szukanie pieniędzy na podróże poselskie to już hańba i nieprzyzwoitość . Co maja począć komiwojażerzy gdy szef daje im 1,5 godziny na dotarcie do warszafki A szef to z reguły wysoko postawiony polityk bo tylko takim udaje się w biznesie. Zróbmy drogi dworce kolejowe tiry na tory i dopiero wtedy wymagajmy . Pora wrócić do podstaw ekonomii najpierw baza a potem nadbudowa Gdy jest odwrotnie to nazywa się marksizm    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego jęczysz, buraku? Zachowuj się jak biały człowiek - a nie jak buszmen - to nie będziesz miał problemu z mandatami! Ja zarabiam 2250 netto - i mam w doopie wysokość mandatów, bo od piętnastu lat nie zapłaciłem żadnego. Po prostu ucywilizowałem się i jeżdżę zgodnie z przepisami. A patologia jęczy tu i jęczy! M Y Ś L E Ć barany!!
Przy takiej pensji to nie stać Cie na auto wieć mamndaty nie dla Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny genialny projekt rządzacych!!! Zamiast wysokich mandatów nakładanych na biedne społeczeństwo to lepiej by dopuścili zatrzymywanie prawa jazdy za poważne wykroczenia np. podwójne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym  czy wyprzedanie na przejściu dla pieszych,  bez podnoszenia obecnych kwot mandatów. A tak to społeczenstwo tylko utwierdza się w przekonaniu ,że chodzi tylko o dojenie kierowców. Nic tak nie działa na wyobraźnię jak np. 30 czy 60 dniowy zakaz prowadzenia pojazdów i to bez chodzenia po sądach. Po prostu policjant przy kontroli wpisuje w system komputerowym informację o zakazie prowadzenia pojazdów i tyle. Natomiast w przypadku złamania takiego zakazu karać mandatami i to z górnej półki np. 3000 zł. I nikt w tedy nie powie,że chodzi o dojenie kierowców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny POmysł na łatanie budżetu pieniędzmi szarego obywatela!!!!!!!!!! Tak to każdy potrafi,zabrać ukraść obywatelowi i coś sfinansowac a potem się tym chwalić w swoich niechlubnych statystykach.
Nie wyszło tuskojebom z radarami [ przeszacowali ] to teraz sQrwysyny z innej mańki próbują !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci zachwują się jak psy zwłaszcza w nieoznakowanych czatują aż przekroczysz prędkość nie ważne, że przez większośc trasy jedziesz jak pedał (wystarczy im pik na 100-200m i już po tobie a tacy jak Frog są bezkarni takie prawo i taka jest Polska Policja).
Dzisiaj "TO" POlowanie na kierowców POlowanie jak na żyda POdczas okupacji. Jak Qurwa żyć w tym dzikim kraju ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też bardzo dużo jeżdżę i mam w doopie ich wysokość. czasem płacę mandat za jazdę na gapę, ale to tylko 100 -ówa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...