Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to nie problem w Lublinie wystarczy trochę farby i jest ścieżka , czy na wąskiej ulicy czy na chodniku to nie ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjady !!! Kiedys mozna bylo jezdzic i nic sie nie dzialo. Wstydz sie Panie komendancie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska szuka łatwego zarobku nie widziałem sytuacji by rowerzysta potrącił pieszych na chodniku.ludzie bez jaj.sam śmigam po chodnikach rowerem,jakoś nikt mi uwagi nie zwrócił.przejedz się piesza istoto po deszczu po ulicy,samochody machną ci kilka fontann z kałuży- to inaczej będziesz śpiewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj widac, że dziura budżetowa coraz większa. Każde 50 zł na wagę złota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska szuka łatwego zarobku nie widziałem sytuacji by rowerzysta potrącił pieszych na chodniku.ludzie bez jaj.sam śmigam po chodnikach rowerem,jakoś nikt mi uwagi nie zwrócił.przejedz się piesza istoto po deszczu po ulicy,samochody machną ci kilka fontann z kałuży- to inaczej będziesz śpiewać.
  Taki urok pedałowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a potem się dziwią że likwidują straże miejskie w kolejnych miastach..jak się zajmują takimi duperelami...sami sobie strzelają w kolano...proszę bardzo niech karzą rowerzystów ale tych wariatów a nie tych normalnych którzy wiedzą żę pieszy to święta krowa na chodniku i swoją jazdą w ogóle nie stwarzają im zagrożenia...jakoś nie widzę i nie słyszę aby ci sami strażnicy karali pieszych włóczących się po ścieżkach rowerowych mimo że mają chodnik obok...i jadący rowerzysta musi ich ominąć chodnikiem ale ścieżka jest po prostu lepszym i wygodniejszym miejscem do chodzenia niż krzywy i nierówny chodnik...ci wszyscy krzykacze którzy tak wychwalają karanie rowerzystów to pewnie leniwe spasione dziady którzy sami nigdy nie wsiedli na rower a jeszcze przeszkadzają jeżdzie innym...większe zagrożenie na chodniku dla nich stwarza nierówny chodnik gdzie mogą się potknąć o kamyczek niż jadący powoli rower..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego dziennikwschodni usuwa komentarze, więc napiszę jeszcze raz:   codziennie dojeżdżam do pracy rowerem i muszę przyznać, że zapaść cywilizacyjna ludzi, którzy chodzą po ścieżkach rowerowych jest adekwatna do zacofania cywilizacyjnego szalejących na rowerach po chodnikach. To samo tyczy się włażenia pod koła samochodów i samochodów wjeżdżających w ludzi na przejściach.   Troche więcej pomyślunku ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kraśnickiej jest ograniczenie do 60km/h!! (50km/h, ale jest pas oddzielający jezdnie, więc można jechać maks 60km/h!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na krakowskim przedmieściu jest zakaz wjazdu pojazdem( rower to też pojazd) więc dostaniesz kiedyś 50- 500zł i się oduczysz.
na Krakowskim Przedm. jest też zakaz wjazdu czy też spacerowania dla palantów a jednak palancie ignorujesz ten zakaz spacerując tą ulicą...i gdzie tu sprawiedliwość?..dostaniesz mandat 1000-2000 zł to się oduczysz palantowania czy też jak wolisz pajacowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Kraśnickiej jest ograniczenie do 60km/h!! (50km/h, ale jest pas oddzielający jezdnie, więc można jechać maks 60km/h!!
jest to teren zabudowany - i co by nie było pomiędzy jezdniami ograniczenie jest do 50 chyba że znak stoi i to zmienia - same pasy oddzielające nic nie zmieniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam się grzecznie czemu ma służyć w takim razie ten słynny "Rower Miejski"?????..po co robią stacje do pobierania rowerów skoro nie można nimi chodnikiem jeździć tylko ulicami gdzie niewielu się odważy?...a co mają powiedzieć ci co chcą dojeżdżać rowerem do pracy do centrum?...teraz mają ten rower prowadzić pieszo?..czy w ogóle z niego zrezygnować i przyjeżdżać samochodem i korkować miasto?..przecież to jest pozbawione logiki....WOLNO jadący chodnikiem rower nikomu nigdy nie przeszkadzał ...i teraz tzw. ekologiczne i prozdowotne dotarcie do pracy można wyrzucić do kosza..bezmyślność co niektórych przeraża..w tym mieście nigdy nie będzie normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Drugi wyjątek dotyczy jezdni, na których dopuszczalna prędkość jest większa niż 50 km/h."   Czyli w całym Lublinie można jeździć po chodnikach!!! Pokażcie mi ulicę, gdzie kierowcy przestrzegają 50km/h. Na większości ulic (nawet małych) jeździ się szybciej. Straż miejska niech się zajmie usuwaniem samochodów nielegalnie parkujących na chodnikach, to zrobi się tam luźniej i dla pieszych i dla rowerzystów.   To chore, co straż robi. Chore i patologiczne    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie  POlskie niby społeczeństwo. rower nie ma numerów rejestracyjnych to trzeba przycisnąć mocniej na pedały i w długą. jak strażak mniejski taki mocny to niech goni rowerzystę w piętkę, zobaczymy czy dogoni? już teraz wiem dlaczego wymordowano tyle ludzi w Katyniu. bo paru tysięcy jeńców pilnowało kilkudziesięciu krasnoarmiejców z karabinami na sznurkach. czapkami by ich zadusili, ale w pierwszej fazie musiałyby by być ofiary. do czego dążę. reżimowi można się przeciwstawić tylko w kupie bo inaczej wyłapią wszystkich pojedynczo i cała mafia urzędniczo-prawnicza zgnoi wszystkich do poziomu nawozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję mały eksperyment dla kierowców, stojąc w korku otworzyć wszystkie okna i tak sobie posiedzieć delektując się czystym powietrzem. Zasrańców bez katalizatorów, z wymontowanymi filtrami cząstek to bym udusił, najlepiej ich własnym smrodem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pan srasznik wjedzie sobie rowerem Al.Warszawską w stronę skansenu bezpiecznie z dzieckiem 12-letnim, albo przejedzie się w takiej konfiguracji przez rondo krwiodawców.     Dlaczego jadąc tempem spacerowym chodnikiem ustępując pieszym mam być karany?   Dlatego nie będę ryzykował mandatu ani życia i będę jeździł po mieście samochodem.    Zresztą na ścieżkach rowerowych np . nad zalew też strach jechać bo tam z kolei rządzi spandexowa ekstrema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący kraj !!! Co jeszcze głupiego zrodzi się przeciwko swojemu narodowi ? Po co w takim razie wyporzyczalnie rowerów ?! Ja zamierzam jeździć rowerem po chodnikach bo ulicami się boję !!! za dużo tam wariatów drogowych !!! A jak będzie mnie próbował zatrzymać straż miejska to obrzucę jajkami (wiejskimi) i dyla ;) ... pozdrawiam normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁKOWICIE POPIERAM PRZEDMÓWCĘ ~t~!!! NIECH STRAŻ MIEJSKA UZBROI SIĘ W FOORADARY I GRUBE BLOCZKI DLA KIEROWCÓW, Z KTÓRYCH 99% JEŹDZI SZYBCIEJ NIŻ 50/godz. I PARKUJE NA CHODNIKACH JAK CHCE (gdzie te wymagane kodeksem 1,5m???). A KTÓRY Z TYCH UŻYTKOWNIKÓW ULIC W MIEŚCIE MIJA ROWERZYSTĘ W ODLEGŁOŚCI CO NAJMNIEJ 1 m???? ŻADEN - BO ULICE WĄSKIE!  I TYLKO TUTAJ WIDZĘ ZAROBKI DLA STRAŻY MIEJSKIEJ I ZAPROWADZENIE WŁAŚCIWEGO PORZĄDKU NA JEZDNI I CHODNIKACH. NIE CZEPIAJCIE SIĘ ROZWAŻNYCH I SPOKOJNYCH ROWERZYSTÓW - ŁAPCIE TYCH KTÓRZY JEŻDŻĄ PO CHODNIKACH I PRZEZ PRZEJŚCIA JAK IDIOCI. NO I NAUCZCIE JESZCZE CHODZIĆ PO CHODNIKU Z PASEM ROWEROWYM SAMYCH PIESZYCH!! NIECH TU STRAŻ MIEJSKA WLEPIA MANDATY ZA CHODZENIE WYDZIELONYM PASEM DLA ROWERÓW! A JA I TAK BĘDĘ JEŹDZIŁ CHODNIKAMI W MIEŚCIE. I MOŻECIE MI SKOCZYĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już te złodzieje nie mają na kim zarabiać do się rowerzystów przyczepili ciekaw jestem czy te sku***yny ze straży sami się będą stosowali do tych przepisów. Najpierw stawiali fotoradary jak poje**ni jeden za drugim bez legalizacji okazało się że ludzie są mądrzejsi  od nich więc wszystkie zdjęli i jeżdżą z jednym ale mało dochodowy więc będą ścigać rowerzystów głupie chuje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska jasno daje sygnał  aby każdy wyrzucił rower do piwnicy i przerzucił się na samochód..widać te korki wcale nie są takie straszne a i zanieczyszczenie spalinami też nikomu nie zawadza..OK.. wyrzucam więc rower i będę dojeżdżać samochodem a wy dalej budujcie nowe stacje z rowerami miejskimi...temu kto wymyślił ten durny pomysł z karaniem normalnych rowerzystów ściskam rękę z politowaniem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pojadą do Włoch na szkolenie. Nasze zuchy ze straży potrafia tylko pisać mandaty. We Włoszech każdy jeździ gdzie chce i jaj chce i nikomu to nie przeszkadza. U nas trzeba pokazać "kto rzadzi". A może by pogonic takich strażników :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...