Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
głupi pomysł teraz to bedzie kupe wypadków !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co... taki strażnik będzie biegł za mną? Rower ma lepsze przyspieszenie niż samochód... Nie odwracać się i jechać... jak nie ma ściezki przy danej ulicy, a auta naginają 10 cm od kierownicy roweru zamiast regulaminowych 50 cm to chyba ich powaliło, że ludzie będą omijac chodniki. Zróbcie ścieżki przy każdej ulicy to zmieni się mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wziąć się za tych którzy jeżdżą rowerem ulica bez oświetlenia, kamizelki odblaskowej trójkąta i gasnicy podczas gdy tuż obok jest droga rowerowa to darmozjady wymyślają cuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z babciami i ich srającymi psami na trawnikach ich sie nie kara bo są stare i nie mają z czego płacić a ja  mam płacić bo miasta nie stać na ścieżki rowerowe wszędzie a nie tylko w połowie miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Niech wezmą się za naprawdę poważne sprawy a nie takie jak rowery!!!  No chyba że mamy tyle miejsc w szpitalach!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się cieszę i mogę podsunąć kolejną miejscówkę strażnikom- racławickie na całej długości. rowerzyści pędzą jak oszalali, nie przewidują że ktoś może im wyjść z bocznej alejki, zza krzaków, ze sklepu. zwłaszcza w rejonie sowińskiego, godebskiego gdzie róznego rodzaju sklepów, sklepików jest od groma plus przystanki, szkoła, stokrotka. spacerując z małym dzieckiem i w zaawansowanej ciąży mam stracha czy jakiś oszołom pędzący nie wpadnie na mnie albo na dziecko i nas nie połamie czy pozabija:/ czasem mam ochotę zgarnąć jakikolwiek kij z trawnika i go w szprychy wsadzić tym co pędzą na złamanie karku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy przepisami - tam gdzie prędkość jest do 50 km/h jest wiele miejsc, gdzie tego przepisu się nie stosuje. Nadchodzi lato a ja chcę się czuć bezpiecznie w mieście i nie narażać swojego życia. Rozumiem jakby były trasy rowerowe. Niestety tych tras praktycznie nie ma. Ciężko poruszać się na ruchliwej ulicy rowerem. Szczerze powiedziawszy nie widzę tego. I jeśli taki przepis będzie istniał to wiele osób zrezygnuje z tego pomysłu a miejski rower przestanie mieć rację bytu - kto będzie chciał narażać swoje życie? Albo piechotą albo autobusem albo samochodem. W Polsce są same zakazy ale zero pomysłów na rozwiązanie problemów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz mam dylemat, czy zapłacić te 50zł czy ryzykować życie. "jeśli rowerzysta, nie rozjeżdża pieszych"....... serio?............. nie słyszałam, żeby roważysta rozjechał pieszego, za to pędzące samochody rozjeżdzają rowerzystów.....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi pomysł teraz to bedzie kupe wypadków !!!!!
mamy przeludnienie, widocznie tak chcą tą sprawę rozwiązać. Poza tym pomyśl ile pieszych to uratuje przez nie rozjechanie przez rowerzystę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Sciema Szczzyt chamstwa i bezprawia bo nie dostają mandatów piesi ,którzy chodzą po ścieżkach rowerowych jest ich kilka tysięcy co godzinę i zagrażają roweżrzystom.Taka sama bzdura jak schodzenie z roweru na przejściu -prawidłowo przepis  powinien brzmieć  rower na przejściu powinien jechać z prędkością pieszego !!!!!!!!!!!!!! brakuje im na pensje więc nękają kierowców!!!!!!.Zwiększy się ilość wypadków z rowerami taki smutny będzie efekt  a pod leclerkiem stojak na rowery stoi na chodniku???????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciema Szczzyt chamstwa i bezprawia bo nie dostają mandatów piesi ,którzy chodzą po ścieżkach rowerowych jest ich kilka tysięcy co godzinę i zagrażają rowerzystom.Taka sama bzdura jak schodzenie z roweru na przejściu -prawidłowo przepis powinien brzmieć rower na przejściu powinien jechać z prędkością pieszego !!!!!!!!!!!!!! brakuje im na pensje więc nękają kierowców!!!!!!. Strzelać do rowerzystów.Wypożyczalnie rowerów powinny być na szosie -namalowali białe linie na szosie i mówią że to bezpieczna ścieżka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ta straz wezmie się za pilnowanie parkow żeby psy nie robily na chodniki i trawniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka żenada przez to wiele osób będzie rezygnować z jazdy na roweże by nie dostać mandatu. Porażka, pomysł beznadziejny,mnóstwo osób zrezygnuje z roweru. Wymyślił to ktoś kto nie lubi jeździć na rowerze... Po prostu ŻENADA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Staży Miejskiej - przeganiać pedolotów z chodników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy czytam komentarze wiem już skąd biorą się chamskie dzieci na rowerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...