Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manifa na rzecz praw kobiet w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2017 o 14:53 Powrót do artykułu
Brawo ! Tak trzymać ! Zboczeń i dewiacji należy się wstydzić a nie reklamować na marszach kodu i innych dewiantów !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łono matko, kiedy im się znudzi to szwendanie.
-1
Tłumów nie było, ale to wina fotografa. To chyba agent kaczora. Ja bym go zwolnił. Nie wie co to jest multiplikacja?
0
Lewactwo wypełzło co niszczy własne człowieczeństwo i godność, tfu!
-1
następne pokolenie komsomolców.
-1
przykro to mówić, ale te protesty, manify i inne strajki nic nie dadzą. kiedy ludzie nauczą się i zrozumieją, że władza i system mają ich w ***. liczy się tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa. my na dole, tamci na górze. i nie będzie inaczej. taki jest świat i będzie osiem razy gorzej za 10 czy 20 lat
-1
wyszli ci, którzy POpierają zabijanie.
-1
Jak to wykrzyczala Joanna coś tam Wielgus z Nowoczesnej "dość dyktatury kobiet"
-1
Hmm. Dobrze wiedzieć kto jest kim. Szef.
-1
Poglądy, poglądami kobiety mają prawo do swoich poglądów, ale zabieranie dzieci na tego typu manifestacje jest przesadą. Uważam, że sprawą powinien się zając kurator, prokurator, sąd rodzinny...
-1
osłanka szlezwig holsztyn z nowoniemieckiej: DOŚĆ DYKTATURY KOBIET!
-1
Same nieznajome mordy, nikogo nie kojarzę. Skąd ich k..wa przywieźli, z Warszawy? Człowiek z miasta.
-1
Gej w okularkach, może dlatego tak nie lubię okularników, zawsze ich w szkole tępiłem.
-1
Wow! Jak na 500 tysięczne miasto (Lublin, Świdnik, okoliczne gminy, studenci) manifestacja gigant. Szacun.
0
Jestem starym komuchem i ZOMOWCEM, ale gejów i feministek też nie lubię. W tej kwestii PIS ma moje pełne poparcie.
-1
Wolnoć Tomku w swoim domku, ulica nie jest miejscem by wylewać swoje frustracje, kompleksy i żale.
-1
widać jakim jesteś "inteligentnym inaczej",prześladować ludzi za to że mieli wadę wzroku....FASZYSTA?!
1
Więcej gapiów niż manifestujacych lesb. Spokojnie nadal głosuję na PiS.
-1
prze tych "lewusów" o mało nie dostałem w***. przechodziłem w pobliżu manifestacji i wzieli mnie za jednego z nich. dobrze, że wśród dresów, którzy mnie się przy***ili był znajomy ziomek z placu zamkowego i powiedział, żeby dali mi spokój. nie jestem zbokiem, gejem ani lewakiem, ci jak chcą niech siedzą w 4 ścianach. paweł z kaliny.
0
NOWOCZESNY aktyw PO-ZSL. RAZEM. By żyło się lepiej. Wszystkim. Teraz Twój Ruch.
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: