Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manifa na rzecz praw kobiet w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2017 r. o 14:53 Powrót do artykułu
Brawo ! Tak trzymać ! Zboczeń i dewiacji należy się wstydzić a nie reklamować na marszach kodu i innych dewiantów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łono matko, kiedy im się znudzi to szwendanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumów nie było, ale to wina fotografa. To chyba agent kaczora. Ja bym go zwolnił. Nie wie co to jest multiplikacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo wypełzło co niszczy własne człowieczeństwo i godność, tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następne pokolenie komsomolców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro to mówić, ale te protesty, manify i inne strajki nic nie dadzą. kiedy ludzie nauczą się i zrozumieją, że władza i system mają ich w ***. liczy się tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa. my na dole, tamci na górze. i nie będzie inaczej. taki jest świat i będzie osiem razy gorzej za 10 czy 20 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszli ci, którzy POpierają zabijanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wykrzyczala Joanna coś tam Wielgus z Nowoczesnej "dość dyktatury kobiet"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Dobrze wiedzieć kto jest kim. Szef.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poglądy, poglądami kobiety mają prawo do swoich poglądów, ale zabieranie dzieci na tego typu manifestacje jest przesadą. Uważam, że sprawą powinien się zając kurator, prokurator, sąd rodzinny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osłanka szlezwig holsztyn z nowoniemieckiej: DOŚĆ DYKTATURY KOBIET!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same nieznajome mordy, nikogo nie kojarzę. Skąd ich k..wa przywieźli, z Warszawy? Człowiek z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gej w okularkach, może dlatego tak nie lubię okularników, zawsze ich w szkole tępiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! Jak na 500 tysięczne miasto (Lublin, Świdnik, okoliczne gminy, studenci) manifestacja gigant. Szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem starym komuchem i ZOMOWCEM, ale gejów i feministek też nie lubię. W tej kwestii PIS ma moje pełne poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolnoć Tomku w swoim domku, ulica nie jest miejscem by wylewać swoje frustracje, kompleksy i żale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać jakim jesteś "inteligentnym inaczej",prześladować ludzi za to że mieli wadę wzroku....FASZYSTA?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej gapiów niż manifestujacych lesb. Spokojnie nadal głosuję na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prze tych "lewusów" o mało nie dostałem w***. przechodziłem w pobliżu manifestacji i wzieli mnie za jednego z nich. dobrze, że wśród dresów, którzy mnie się przy***ili był znajomy ziomek z placu zamkowego i powiedział, żeby dali mi spokój. nie jestem zbokiem, gejem ani lewakiem, ci jak chcą niech siedzą w 4 ścianach. paweł z kaliny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWOCZESNY aktyw PO-ZSL. RAZEM. By żyło się lepiej. Wszystkim. Teraz Twój Ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...