Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manifa na rzecz praw kobiet w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2017 r. o 14:53 Powrót do artykułu
Myślę, że przynajmniej część z manifestujących miała trudne i ciężkie dzieciństwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90% inteligencja w pierwszym pokoleniu. Wstydząca się moherowej babci wpłacającej kasę dla Rydzyka i rodziców chodzących co niedzilę do kościoła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zieeeew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arcyciekawe... Zieeew 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifa na rzecz praw kobiet w Lublinie." Z TEGO ZDANIA WYNIKA, ŻE WALCZĄ O PRAWA KOBIET TYLKO W LUBLINIE/?/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Myślę, że przynajmniej część z manifestujących miała trudne i ciężkie dzieciństwo...
Masz racje. Zapewne rozbite rodziny, wychowywani przez samotne matki. W szkole też nie lepiej wyśmiewani z powodu okularów i słabych ocen na WF. Brak zrozumienia wśród rówieśników zarówno w szkole jak i na osiedlu. W domu brak ojcowskiej ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe dobre. Połowa manifestujących faceci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co mówić, że się nie może mieć dzieci, lepiej mówić, że się ich nie chce, po co mówić, że się nie miało powodzenia wśród kobiet/mężczyzn lepiej powiedzieć, że kobiety/męzczyźni mnie nie interesują, po co się spowiadać księdzu ze 3 skrobanek, lepiej powiedzieć, że się nienawidzi księży i Kościoła ot, tak już, po co się przyznawać do prawdziwego powodu nienawiści do Żołnierzy Wyklętych tj, że tatuś, mamusia (a może dziadziuś) pracował dla UB i rozbrajał niepodległościowe podziemie, po co się przyznawać, że za komuny było się TW, po co się przyznawać, że jest/było się przedsiębiorcą oszukującym na podatku VAT, po co się przyznawać, że jest się matką jedynaka (homoseksualisty), który i tak nigdy nie będzie mieć żony i dzieci, po co się przyznawać, że jedyna córka jest bezpłodna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie dużo tych manifestantów. Wystarczy porównać marsze z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych i Orszak Trzech Króli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifa. Łowcy/łowczynie HIVa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile ich było. Wg. GW i TVN24 pewnie kilka tysięcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOPERNIK BYŁA KOBIETĄ!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby demonstranci wychowywali się na Bronowicach czy Tatarach to mieliby cięzkie życie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tolerancyjny, wiele rozumiem, ale wikłać w coś takiego dzieci. Przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityczne podłoże nikogo nie dziwi. Byle dowalić pisowi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie na stronie profilowej artykułu koło dziecka bezcenne. Swoją drogą to ta czy ten w czarnym koło dziecka. Męskie rysy twarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania Grodzki była już na rozkładowce plajboja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda edukacja seksalna wg. NOWOCZESNYCH. Dzieci z podstawówki ze zdjęciami nagich kobiet. Gdzie jest prokurator bo jak sprzedam fajki czy alkohol 17 latkowi to grozi mi prokurator i utrata koncesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z protestujących była swego czasu miłośniczką seksu grupowego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruchu zamierza ruszać mocno dzisiaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...