Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Manifestacja antyfaszystowska w sobotę w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2016 o 19:22 Powrót do artykułu
A zatem nieoznaczony tekst sponsorowany. Brawo dzienniku wschodni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
***pikio.pl/partia-razem-zakazala-swoim-czlonkom-nawiazan-do-komunizmu/# gdyby mogli, ci ludzie pobudowaliby przymusowe obozy pracy wzorem swoim autorytetów. od tych kryptobolszewików wolę już plankton spod znaku falangi, który programowo jest skazany na wegetację w kanapach i okazjonalnych spędach. kilkadziesiąt lat są na tym samym poziomie i nie stanowią problemu w skali kraju. hipsterom od zandberga palce świerzbią, by wszystkich obłożyć 90% podatkiem i wejść jako polityczni nadzorcy do każdego przedsiębiorstwa i domu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słusznie jest sprzeciwiać się ONR, Marianowi i innym wynalazkom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polacy nie chcą państwa wielokulturowego. Doświadczyliśmy współżycia z Ukraińcami, doświadczyliśmy V kolumny niemieckiej po 1939r, doświadczyliśmy bolszewików pomagających NKWD w wybieraniu Polaków do egzekucji. Po 1989r obserwowaliśmy rzezie etniczne na "wielokulturowych" Bałkanach, sytuacje bliskie wojny domowej w krajach z silną mniejszością rosyjską (Litwa, Łotwa, Naddniestrze) i prawdziwe wojny domowe z tego powodu (Armenia-Azerbejdżan, Gruzja-Oestia, Donbas, Ukraina). W Europie Zachodniej obserwowaliśmy płonące co roku setki samochodów, strefy gdzie nie-muzułmanie są zagrożeni, masowe przypadki molestowania kobiet w Kolonii, płonące ośrodki dla uchodźców i kłamiące media ukrywające te sytuacje i kpiące sobie z ludzi w żywe oczy. Nie, dziękuję za ideologię internacjonalistów, nazywających się "antyfaszystami" którym jedyne co przeszkadza to polski patriotyzm. "Faszyści przyszłości będą nazywać się antyfaszystami" - George Orwell. A paszli won spóźnione bękarty Róży Luksemburg.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak mozna przeciw sobie protestować? Komunizm to to samo co faszyzm czyli razem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strajkowicze z tą manifestacją przenieście się na ulice Jerozolimy ,Tel Awiwu / Hajfy bo tylko tam ,czyli w państwie uzurpującym sobie do nazywania się demokratycznym zachowały się znamiona faszyzmu ,apartheidu i wręcz prymitywnego bandytyzmu bo jak to nazwać kiedy izraelskie służby wyciągają arabskiego przestępcę z autobusu i bez osadu pod tym autobusem rozwala się głowę kamieniem. Pieprzone lewactwo którego tatusie i mamusie tak jak rodzice Anny Komorowskiej pracowali w zbrodniczych resortach dzisiaj uzurpują sobie prawo do narzucania wzorców sprawowania władzy. Pała ,ciasne wrota i polewaczki z wodą zaprawianą barwnikiem. Potraktować tą szumowinę tak jak ich tatusie i mamusie traktowali polską inteligencję narodową po II Wojnie Światowej aż po Prezydencki Krzyż na Krak. Przedmieściu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żydolewactwo jak chce zwalczać faszyzm i apartheid to niech jadą do Izraela bo tam się zachował a w Polsce go nie ma. Może ta szumowina zacznie protestować przeciwko kastrowaniu turów i goryli w Lasach Janowskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widmo odchodzącego koryta zmusza obywateli polskich do coraz większych zabiegów by pokazac jacy są nieszczęśliwi, odrzuceni przez Polaków i jak im ciężko w kraju gdzie się odnawia patriotyzm. Polski naród był tlamszony od 22 lipca 1944 roku gdzie po odzyskaniu tak zwanej wolności elity tworzono z wiekszosci obywateli polskch którzy po przebraniu polskobrzmiących nazwisk rządzą tym krajem. Czy  w 1989 Gieremek , Michnik. Kuroń czy Mazowiecki mogli reprezentować Polaków czy zabezpieczali interesy obywateli polskich przy okrągłym stole. A gdy budzi się patriotyzm, szacunek do barw narodowych czy wzrasta szacunek do polskich bohaterów narodowych tych ludzi nazywa się faszystami. Jeśli się komuś nie podoba ten kraj ten system obecnego rządzenia można wyemigrować a nie judzić, podburzac i konfliktów ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
iksde :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chore polaczki:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie około 80% talmudystów żyło w getcie rządzonym przez własną "prawicę" a nioe polskich prawicowych faszystów (dookoła Zamku i na Lubartowskiej). Łączenie antyfasdzyzmu z homoseksualizmem to wmawianie w Żydą choroby. Tylko niermieccy homoseksualiści byli przez hitlerowców zamykani w obozach za homoseksualizm o ile był szkodkliwy dla mnożenia rasy (po 4 krotnym oskarżeniu lub unikaniu posiadania potomstwa pod pretekstem zboczenia) i tylko na turnusy "terapeutyczne". Po takim turnusie ci, którzy przeżyli byli odżywiani i po zaliczeniu stosunku z prostytutką z obozowego burdelu wypuszczani na wolność. Wszyscy homoseksualiści znani byli ze ścislej współpracy z SSmanami, którzy mieli do dyspozycji nie tylko obozowy burdel ale prostytutów homoseksualnych. Opisuje to Feliks Siejwa więzień Pawiaka, Majdanka i Gross Rozen w książce "Więzień III Pola. Wyd . Lubelskie 1964
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Razem" to współczesny marksizm i leninizm, więc na mój udział nie liczcie. Ze swoimi bolszewickim poglądami możecie iść pod rękę z PiS-em.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: