Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś zna te twarze? Jak widizcie jakiegoś znajomego to podajcie gdzie pracuje (czy jakaś instytucja państwowa czy prywatna) itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy tym medialnym terrorze sukces manifestujacych, Jaro w pory wali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha tak dwa razy więcej. popatrzcie na ujęcie. Ja byłem osobiście oddawałem krew w tym czasie (szkoda, że Organizatorzy i manifestanci tego nie zrobili) i poszedłem o godz. 12.30 zobaczyć na pl. litewski ilu tam ludzi przyszło słuchać tych bredni i co? trochę ponad 300 osób w tym ludzie, którzy przechodzili i zatrzymywali się z ciekawości posłuchać co tam mówią. I jak usłyszeli część z nich to szli dalej, bo na obrażanie innych też wyraźnie nie mieli ochoty. Organizatorzy próbowali skandować różne hasła praktycznie 0 odzewu. Piękna manifestacja jeszcze raz i dwa to pies z kulawą nogą tam nie przyjdzie. Niektórzy z biorących udział sami do końca nie rozumieli o co chodzi, tylko na hasło obrona demokracji myślą, że rzeczywiście jest zagrożona, a media tylko podsycają całą atmosferę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś inwestuje sporą kasę by wypromować Petru na zbawcę demokracji. Ciekawe kto i czego oczekuje w zamian, jak już Petru będzie coś mógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi uczestniczący w marszach to pracownicy lubelskich uczelni. Nazwisk podawać nie będę, bo nie jestem donosicielem, ale miejsce pracy to przecież nie tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska się z KOD śmieje. Protestują przeciwko PO czyli przeciwko sobie bo to PO dokonało zamachu na Konstytucję. Kabaret Obrony Dotacji do koryta od którego ciężko jest się oderwać. Rozumiem że kaźdy kto protestuje w ramach KOD będzie tyrał do 67 lat i zrzeka się 500 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego samego oczekuje czego oczekiwaliśmy od pis dobrych zmian, ZAWIÓDŁ NAS pis, mali ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS działa tak, jak sobie tego życzę - może trochę zbyt wolno i delikatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ludzie uważający się za inteligencję mogą jak drób wydawać dźwięki określane skandowaniem? Po wielokroć wykrzykują kilka wyrazów. Rozpacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestnicy wyglądają na nomenklaturę z czasów PRL u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ Polacy żyją w spokoju. Jedni przygotowują się do Świąt BN, a drudzy do wolnych dni i odpoczynku, a wy ciągle mącicie. O co Wam chodzi? Żyję jak żyłam. Były wolne wybory i jest demokratycznie wybrana władza, którą Wy chcielibyście zmienić. Czyli kto walczy z demokracją? Cieszę się, że młodzież będzie poznawać historię swojego narodu i państwa, a nie traktować ją jako dodatek. Nie interesuje mnie upolityczniony TK. Jakoś nikomu z Was nie przeszkadzało jak TK ostatnio stwierdzał o zgodności aktów tych na niekorzyść NARODU. Jakoś milczeliście kiedy na zapas wybrało się sędziów. Nie macie co robić to biegajcie na te swoje zloty, ale przestańcie manipulować i niszczyć spokój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy był ten osioł co bredzi o tym czego przez osiem i 25 lat nie strajkowali !! Kretynie bo wtedy było Państwo Prawa i b ydlak zwie że popiera dobro ! Szok co za tempota nie rozumie więcej jak dureń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zna te twarze? Jak widizcie jakiegoś znajomego to podajcie gdzie pracuje (czy jakaś instytucja państwowa czy prywatna) itp.
Dla kogo pracujesz dla SB,Macierewicza, czy Ziobry,a może podmywasz YAROWI du...ę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zna te twarze? Jak widizcie jakiegoś znajomego to podajcie gdzie pracuje (czy jakaś instytucja państwowa czy prywatna) itp.
Dla kogo pracujesz dla SB,Macierewicza, czy Ziobry,a może podmywasz YAROWI du...ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś zna te twarze? Jak widizcie jakiegoś znajomego to podajcie gdzie pracuje (czy jakaś instytucja państwowa czy prywatna) itp.
Dla kogo pracujesz dla SB,Macierewicza, czy Ziobry,a może podmywasz YAROWI du...ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle ryjów odcinanych od koryta? Coś mało……
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taki pomysł. Ok. Demokracja jest demokracja. Niech PiS realizuje swoje pomysły. Ale niech się podda pod ponowny osąd wyborców. Samorozwiązanie Sejmu. Prezydent zarządza nowe wybory. PiS walczy o większość konstytucyjną. A PO, Nowoczesna, PSL i Lewica powinny utworzyć wspólną listę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty "P" zrobiłeś w obronie demokracji?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taki pomysł. Ok. Demokracja jest demokracja. Niech PiS realizuje swoje pomysły. Ale niech się podda pod ponowny osąd wyborców. Samorozwiązanie Sejmu. Prezydent zarządza nowe wybory. PiS walczy o większość konstytucyjną. A PO, Nowoczesna, PSL i Lewica powinny utworzyć wspólną listę....
Poddali się osądowi. Wygali. A teraz odcinają ryje od koryta.Boli? To nie trzeba było przyklejać Butaprenem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzieżówka platfusów w akcji?? a co na to Pierdu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...