Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Towarzysze, obywatele, ludu pracujący do 1 maja jeszcze ponad 3 miesiące! To nie ten pochód! Tu idą bankierzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin,dusza jestem z Wami z KOD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się , czy płakać z tych "obrońców demokracji", sama nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na demonstracji narodowych bolszewików spod znaku rydzyka 80 osób( policzyłem) .Lublin zamieszkuje 340 tysięcy.Bez komentarza... jest jeszcze rozum wśród Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki bełkot. żałosna ta demo. czy kogoś jeszcze obchodzi ten kwik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuszki wyszły na ulice, brawo nie trzeba IPN
Prościuszku nie należysz do elity,stąd taka zawiść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze, obywatele, ludu pracujący do 1 maja jeszcze ponad 3 miesiące! To nie ten pochód! Tu idą bankierzy!
Chyba masz rację tow. Wiesław! Sami bankierzy :P  :D  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na demonstracji niecałe tysiąc ludzi .Lublin zamieszkuje 340 tysięcy.Bez komentarza...
Nie zapominnaj, że niestety, ale miasto jest większości za PiSem. Ale widzę, że z manifestacji na manifestację jest ich coraz więcej :) Więc oszczędź sobie komentarzy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze, obywatele, ludu pracujący do 1 maja jeszcze ponad 3 miesiące! To nie ten pochód! Tu idą bankierzy!
Zazdrość cię zżera,nieudaczniku! Za wysokie progi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdzałem tamtędy autobusem kwadrans temu, kodowców było max 150 osób. Dlaczego manipulujesz, polskojęzyczny Dzienniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zważając na to, ile dziesiątków tysięcy ludzi głosowalo na PO,N ,czy SLD i PSL to jest to żałośnie nędzny promil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno temu w książkach do historii lenin z kaszkietem w ręce wśród robotników''lenin wśród swoich'' czyżby per analogie NADPREZES ''wśród s.....ch.''/te kropki to CENZURA/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD hah co to jest ? Gdzie było to KOD jak Po wysprzedalo 3/4 Polski ? Gdzie było przy licznych aferach np. Amber Gold ? jak wtedy was ladowal w d to nic nie mowiliscie? Kto Was oplaca . Oderwali od koryta i teraz się zaczyna placz zlodzieji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nasze" dziadziusie idą ;) oj coraz mniej ;) słabo coraz słabiej ;) - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, ok 150 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się , czy płakać z tych "obrońców demokracji", sama nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narodowców jest około setki, po twarzach można sądzić że dowiezieni autobusami pks z wiosek po pegeerowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtędy autobusem kwadrans temu, kodowców było max 150 osób. Dlaczego manipulujesz, polskojęzyczny Dzienniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze, obywatele, ludu pracujący do 1 maja jeszcze ponad 3 miesiące! To nie ten pochód! Tu idą bankierzy!
 
"Nasze" dziadziusie idą ;) oj coraz mniej ;) słabo coraz słabiej ;) - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, ok 150 osób
Skoro masz dziadziusia bankiera, to tylko POzazdrościć  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nasze" dziadziusie idą ;) oj coraz mniej ;) słabo coraz słabiej ;) - studenci totalnie olali bo wiedzą co to za gagatki i przez nich muszą szukać pracy za granicą - poza partyjniakami z PO i od nowoczesnego ryśka, ok 150 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się , czy płakać z tych "obrońców demokracji", sama nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...