Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka tam Solidarność ... To tylko popłuczyny związkowe po ... SOLIDARNOŚĆI, siedzące okrakiem na związkowych etatach, opłacanych przez Pracodawców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli Marian Kowalski reprezentował lubelską młżęż to gratuluję pomysłu.......brak słów. Inteligentna, postępowa młodzież jest ignorowana lub marginalizowana do roli lewaków, a w tym czasie neonazista, skin reprezentuje młodzież pod kuratelą Związków Zawodowych, Prawda jest taka że związek się stoczył tak nisko że wspiera go tylko najniższy poziom ludzi czyli łyse łby w dresach publicznie reprezentowane przez kilku ładnie ubranych gogusiów. DNO DNO Dodam że jedyne co ci panowie mogą zrobić żeby uzdrowić naszą gospodarkę to rozwiązać swoje związki które drążą od środka największe polskie firmy, większych kombinatorów i nierobów nie spotkałem w swoim życiu .
0
ONR został oficjalnie zaproszony na tą manifestacje. I bardzo dobrze, ktoś w końcu powiedział prawdę
0
Rupert napisał:
Jeżeli Marian Kowalski reprezentował lubelską młżęż to gratuluję pomysłu.......brak słów. Inteligentna, postępowa młodzież jest ignorowana lub marginalizowana do roli lewaków, a w tym czasie neonazista, skin reprezentuje młodzież pod kuratelą Związków Zawodowych, Prawda jest taka że związek się stoczył tak nisko że wspiera go tylko najniższy poziom ludzi czyli łyse łby w dresach publicznie reprezentowane przez kilku ładnie ubranych gogusiów. DNO DNO Dodam że jedyne co ci panowie mogą zrobić żeby uzdrowić naszą gospodarkę to rozwiązać swoje związki które drążą od środka największe polskie firmy, większych kombinatorów i nierobów nie spotkałem w swoim życiu .
Biedna popłuczyno po komuchach bredzisz ,widać retoryka tej hałastry co tu wlazła z bolszewikami po 44 ,judzisz ,czy masz to poprzodkach ?
0
Nie jestem zaskoczony faktem oficjalnego udzialu z tej awanturce ugrupowan jawnie faszyzujacych. Solidarnosc utraciwszy swoja osobowosc ruchu spolecznego wciaz boryka sie z tozsamoscia. Z racji "romansowania" z torunskim Radyjkiem nie moze oderwac sie od wstecznictwa i barw innych niz czarno brunatne. Ruchom pro pracowniczym nie jest po drodze z chadecka "demokracja". Zreszta z zadnymi ugrupowaniami politycznymi nie powinno im byc po drodze. Czysto zwiazkowy program nie moze byc zabarwiony ideologicznie. Pamietajmy, ze zwiazki popadaja w konflikt z rzadzacymi bez wzgledu na "filozofie" i ideologie przez nich prezentowana! Niegodnym jest wykorzystywanie ruchu zwiazkowego do spelniania politycznych aspiracji dzialaczy. Nie mozna niedostrzec aspiracji pana Dudy, ktory w falszywym przeswiadczeniu o swojej wyjatkowosci, nie popartej ani inteligencja, ani kultura osobista, pomaszerowal wczesniej wydeptana przez Sniadka sciezka serwilizmu wobec "prawdziwych" Polakow. Wciaz dumny jestem z faktu bycia jednym z "wowczas nielicznych" zalozycieli NSZZ Solidarnosc Regionu Srodkowo-Wschodniego, ale jeszcze wieksza dume posiadlem z obecnie glebokiej niecheci wiazania sie z dzisiejsza Solidarnoscia.
0
SW napisał:
Nie jestem zaskoczony faktem oficjalnego udzialu z tej awanturce ugrupowan jawnie faszyzujacych. Solidarnosc utraciwszy swoja osobowosc ruchu spolecznego wciaz boryka sie z tozsamoscia. Z racji "romansowania" z torunskim Radyjkiem nie moze oderwac sie od wstecznictwa i barw innych niz czarno brunatne. Ruchom pro pracowniczym nie jest po drodze z chadecka "demokracja". Zreszta z zadnymi ugrupowaniami politycznymi nie powinno im byc po drodze. Czysto zwiazkowy program nie moze byc zabarwiony ideologicznie. Pamietajmy, ze zwiazki popadaja w konflikt z rzadzacymi bez wzgledu na "filozofie" i ideologie przez nich prezentowana! Niegodnym jest wykorzystywanie ruchu zwiazkowego do spelniania politycznych aspiracji dzialaczy. Nie mozna niedostrzec aspiracji pana Dudy, ktory w falszywym przeswiadczeniu o swojej wyjatkowosci, nie popartej ani inteligencja, ani kultura osobista, pomaszerowal wczesniej wydeptana przez Sniadka sciezka serwilizmu wobec "prawdziwych" Polakow. Wciaz dumny jestem z faktu bycia jednym z "wowczas nielicznych" zalozycieli NSZZ Solidarnosc Regionu Srodkowo-Wschodniego, ale jeszcze wieksza dume posiadlem z obecnie glebokiej niecheci wiazania sie z dzisiejsza Solidarnoscia.
Retoryka ,rychtyk z judzkiej gazety której najlepiej czerwone koszule sie podobają
0
Raz jeszcze przejrzalem galerie zdjec z owej awanturki i bardzo przypadlo mi do gustu to z numerem 2. Kompletny brak mysli w wyrazie twarzy tych 3 "bohaterow" jest wrecz przerazajacy! Czyzby to miala byc przyszlosc narodu w ogole i Solidarnosci w szczegolnie? Tylko pomyslec, ze na poczatku bylo tak pieknie............ Tylu wspanialych ludzi, ktorzy odeszli zbyt wczesnie, tyle inteligencji garnacej sie do wspolnych dzialan na rzecz innego obrazu Polski... A teraz ignoranci, frustraci, nieroby i banda faszyzujacych idiotow .............. przykre to wszystko.
0
Waclaw, niektorzy wiedza.. napisał:
Raz jeszcze przejrzalem galerie zdjec z owej awanturki i bardzo przypadlo mi do gustu to z numerem 2. Kompletny brak mysli w wyrazie twarzy tych 3 "bohaterow" jest wrecz przerazajacy! Czyzby to miala byc przyszlosc narodu w ogole i Solidarnosci w szczegolnie? Tylko pomyslec, ze na poczatku bylo tak pieknie............ Tylu wspanialych ludzi, ktorzy odeszli zbyt wczesnie, tyle inteligencji garnacej sie do wspolnych dzialan na rzecz innego obrazu Polski... A teraz ignoranci, frustraci, nieroby i banda faszyzujacych idiotow .............. przykre to wszystko.
I wy sie uwazacie za Polakow a tak wyrazacie o prawdziwych patriotach? To tylko chamstwo i komunistyczne wywloki moga okreslac, osmieszac, opluwac ludzi oddanych Bogu, honorowi i ojczyznie. Podlosc i chamstwa na kazdym kroku sie pleni......... Kosciol i milosc ojczyzny jest wektorem wyznaczajacym droge do wolnosci dla najlepszych z najlepszych. Odwaz sie chamie powiedziec to chlopaczkom w oczy i zobaczymy czy dasz rade dotrzec do szpitala.
0
Waclaw, niektorzy wiedza.. napisał:
Raz jeszcze przejrzalem galerie zdjec z owej awanturki i bardzo przypadlo mi do gustu to z numerem 2. Kompletny brak mysli w wyrazie twarzy tych 3 "bohaterow" jest wrecz przerazajacy! Czyzby to miala byc przyszlosc narodu w ogole i Solidarnosci w szczegolnie? Tylko pomyslec, ze na poczatku bylo tak pieknie............ Tylu wspanialych ludzi, ktorzy odeszli zbyt wczesnie, tyle inteligencji garnacej sie do wspolnych dzialan na rzecz innego obrazu Polski... A teraz ignoranci, frustraci, nieroby i banda faszyzujacych idiotow .............. przykre to wszystko. [/quote] [quote name='Waclaw, niektorzy wiedza..' timestamp='1348580693' post='677627'] Raz jeszcze przejrzalem galerie zdjec z owej awanturki i bardzo przypadlo mi do gustu to z numerem 2. Kompletny brak mysli w wyrazie twarzy tych 3 "bohaterow" jest wrecz przerazajacy! Czyzby to miala byc przyszlosc narodu w ogole i Solidarnosci w szczegolnie? Tylko pomyslec, ze na poczatku bylo tak pieknie............ Tylu wspanialych ludzi, ktorzy odeszli zbyt wczesnie, tyle inteligencji garnacej sie do wspolnych dzialan na rzecz innego obrazu Polski... A teraz ignoranci, frustraci, nieroby i banda faszyzujacych idiotow .............. przykre to wszystko.
Piszesz o wyrazie twarzy. Cóż. Pokaż swoją facjatę, to pośmiejemy się razem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: