Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Maraton Leszczowy\". Ryby trafią do potrzebujących

Utworzony przez abes, 22 czerwca 2013 r. o 18:54 Powrót do artykułu
Ryby powinny wrócić do wody!(aby nie piszcie ze za duże pogłowie leszcza... ) W tamtym roku po zawodach łachy wyrywali sobie leszcze stojąc przy samochodzie wstyd i żenada jak można takie ładne ryby rozdawać zamiast zwrócić im wolność  swoja postawą są tacy sami jak tublylcy  z nad Wisły którzy to dają skłusowane drygawicami ryby swoim świniom.. W innych Państwa tego nie ma jest kultura i poszanowanie ale to tylko Polska - Lubelszczyzna.. Wstyd! Ja osobiście jestem za pomocą potrzebującym ale tylko tym którzy tego potrzebują a nie żulom którym nie chce się pracować! ale nie kosztem ryb ja wiem ze tak najłatwiej! władze miasta mają pieniądze ale akurat nie na to bo są inne konta na które są przelewane pieniądze... A PZWw Lublinie pomyślał bym o przeniesieniu tych ryb na inne łowiska gdzie ryb brakuje! Ale to nie za kadencji tego Betonu! Jeśli chodzi o Zawody jestem za sa potrzebne budzą ducha walki zdrowej rywalizacji w super towarzystwie gdzie ryby po zważenie wracają do wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna akcja, tylko niezgodna z regulaminem PZW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryby powinny wrócić do wody!(aby nie piszcie ze za duże pogłowie leszcza... ) W tamtym roku po zawodach łachy wyrywali sobie leszcze stojąc przy samochodzie wstyd i żenada jak można takie ładne ryby rozdawać zamiast zwrócić im wolność  swoja postawą są tacy sami jak tublylcy  z nad Wisły którzy to dają skłusowane drygawicami ryby swoim świniom.. W innych Państwa tego nie ma jest kultura i poszanowanie ale to tylko Polska - Lubelszczyzna.. Wstyd! Ja osobiście jestem za pomocą potrzebującym ale tylko tym którzy tego potrzebują a nie żulom którym nie chce się pracować! ale nie kosztem ryb ja wiem ze tak najłatwiej! władze miasta mają pieniądze ale akurat nie na to bo są inne konta na które są przelewane pieniądze... A PZWw Lublinie pomyślał bym o przeniesieniu tych ryb na inne łowiska gdzie ryb brakuje! Ale to nie za kadencji tego Betonu! Jeśli chodzi o Zawody jestem za sa potrzebne budzą ducha walki zdrowej rywalizacji w super towarzystwie gdzie ryby po zważenie wracają do wody.
  ryby są chyba po to aby je jeść, a że łachy jak to nazwałeś potrzebujących sobie wyrywali, to pieprzony bogaczu  oddaj biednym to co nakradłeś, bo w naszym kraju poprzez uczciwą pracę nie zostaje się bogaczem. Pracuję już w tym pierdolonym kraju 34 lata i co mam, najniższą krajową, gdzie już 4 lata nie dostaję podwyżki ponieważ pieniądze idą na leniucha tuksową, której kupuję min. i ja z moich podatków sukienkę, nie dość, że ona za darmo zwiedza świat na co mnie nie stać, to jeszcze dostaje za darmo tak ekskluzywne sukienki, gdziem mogłaby sobie w ciucholandzie za 10-15 zł kupić. Jap pracuję i kupuję w ciuchu bo pieprzony rząd daje mi za pracę ..... pracę.... najniższą krajową.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...