Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marcin Różycki nie żyje

Utworzony przez Marcin, 11 sierpnia 2012 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Panie Marcinie! Odpoczywaj w pokoju. Niechaj muzyka gra Ci do skończenia świata i jeszcze dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinku!!!! a ja Ci mówię do zobaczenia!!!! koncertuj tam w niebie, będziemy słyszeć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Ci Bóg odpuści całe zło, które wyrządziłeś na tym świecie. Nigdy nie zapomnę Twoich kłamstw prosto w oczy i łez Twojej żony. Twoich zdrad i jej upokorzenia trwającego latami. Spoczywaj Marcinie w pokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki talent. Wielka strata. +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Żal smutek niedowierzanie... Twój silny głos wciąż w uszach brzmi... dobranoc... nie chcę żegnać mówię do zobaczenia........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna "artysta" do piachu... smacznego robaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś to napisał nie ma serca. Jest świnią i tyle. Pamietam wina zawsze jest z obu stron.Trochę szacunku dla zmarłego . Spoczywaj w pokoju Marcinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pani Pamięć. Napisałaś(leś) bzdury. Nie masz serca. Pamiętaj nigdy się nie mówi źle o zmarłym, wina zawsze jest z obu stron. Trochę szacunku dla zmarłego. Spoczywaj w pokoju Marcinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pani Pamięć: mam nadzieję, że poczuła się Pani lepiej upuściwszy jadu. Ze swoich czynów on już tłumaczy się przed Bogiem. Niech spoczywa w pokoju i pozostanie w pamięci życzliwych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do Pani Pamięć. Napisałaś(leś) bzdury. Nie masz serca. Pamiętaj nigdy się nie mówi źle o zmarłym, wina zawsze jest z obu stron. Trochę szacunku dla zmarłego. Spoczywaj w pokoju Marcinie .
Miałam skomentować ten wpis,ale uznałam to za niestosowne.Skoro to zrobiłeś/aś ja przyłączam się do tej opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam przyjemność poznać Marcina, być na jego koncertach. ten głos, ten żart, ten uśmiech. do końca życia pozostanie w mojej pamięci. dziękuje. "....kiedy Cię nie ma , księżycowy tworzy się poemat ocean kwiatów falą duszę spienia ...zmienia się świat..." spoczywaj z spokoju Marcinku! już nie cierpisz, już nie boli Cię nic. czuwaj nad nami. bądź dobrym Aniołem. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty masz serce??? pisząc o pamięci zmarłego na forum dziennika????? idź na cmentarz i tam składaj swoje intencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uszanujmy pamięć zmarłego dobrze? // do kolyd: każdy ma prawo do tego, aby w wyrażać swój smutek. czy robi to tu czy na cmentarzu to jego sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpiewaj, nie przestawaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem, uznaniem, miłością dla talentu i głosu Marcina... panie redaktorze Szulim-nigdy Marcina nie nazywano Tomem Waits-tak mówi się Marku Dyjaku który pochodzi ze Świdnika i znany jest w całej Europie. Marcinie Twój głos, charyzma, siła i urok na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boka napisał:
Z całym szacunkiem, uznaniem, miłością dla talentu i głosu Marcina... panie redaktorze Sulisz-nigdy Marcina nie nazywano Tomem Waits-tak mówi się Marku Dyjaku który pochodzi ze Świdnika i znany jest w całej Europie. Marcinie Twój głos, charyzma, siła i urok na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki przepraszam Tom Waits? Dlaczego redaktor prowokuje wręcz czytelników do takich reakcji, pisząc nieprawdę!A wszyscy ci, którzy oburzają się na wpis Pani pamięć- no cóż, nie jest on przyjemny, ale przynajmniej prawdziwy! Pamięć o zmarłym nie powinna pociągać za sobą nadmiernego wybielania jego osoby.Był, jak był...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez żonę wspomnianą przez Panią Pamięć cierpiały też i inne..., a Marcin niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...