Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek, gdzie jesteś? Daj znać, że żyjesz

Utworzony przez ff, 22 marca 2009 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Znalazł sie już??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem do tej pory, jak policja może popełnić tak głupi błąd. Powtarzam słowo WUJEK!!! Brać go na przesłuchanie i podłączyć pod wariograf, bo cały ten wujek śmierdzi na kilometr. I w dodatku od razu po zdarzeniu pojechał sobie za granicę... Gdyby to dotyczyło mojego dziecka, to bym sama wymierzała sprawiedliwość, m.in. ciągnąć bardzo mocno takiego dobrego wujka za język... Nawet jeśli on nie ma z tym nic wspólnego i nic nie wie, to i tak zachowuje się od początku, jakby maczał w tym palce, więc dziwi mnie zachowanie naszych policjantów. Sprawdzają wszystko, tylko nie to co trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem do tej pory, jak policja może popełnić tak głupi błąd. Powtarzam słowo WUJEK!!! Brać go na przesłuchanie i podłączyć pod wariograf, bo cały ten wujek śmierdzi na kilometr. I w dodatku od razu po zdarzeniu pojechał sobie za granicę... Gdyby to dotyczyło mojego dziecka, to bym sama wymierzała sprawiedliwość, m.in. ciągnąć bardzo mocno takiego dobrego wujka za język... Nawet jeśli on nie ma z tym nic wspólnego i nic nie wie, to i tak zachowuje się od początku, jakby maczał w tym palce, więc dziwi mnie zachowanie naszych policjantów. Sprawdzają wszystko, tylko nie to co trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wujek nie został przesłuchany ? dziwne...facio dowiedział się że osoba z którą spędził ostatnie godziny zaginęła a on jedzie sobie spokojnie zagranice..nie czuje się odpowiedzialny??a może jest za to odpowiedzialny??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...