Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
panie  Poznański zagrał pan nie  Fer ,czyli na Palikocie do wadzy a ,teraz pan zabiera  swoje zabawki smutne to ,to dlaczego pan tak walczyło burmistrza .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I to by bylo na tyle karierty...
0
Uczciwy koleś. Gratulacje!
0
Pani Poznański to nie wy jesteście oszukani to wy oszukaliście waszych wyborców, kończy się kadencja i szukacie gdzieby się załapać na etat posła żenada,lepiej nie tłumaczcie,wszystko jasne myślę,że żaden z uciekinierów z TR nie załapie się na Sejm,nie dorośliście
0
"Teraz czuję się trochę oszukany."   A ja się czuję całkiem oszukany - i to przez pana panie Poznański. Wstrętne, taki młody i już obrotowy jak z peeselu.  
0
Przecież napisane jest że nigdzie nie przechodzi, czytanie ze zrozumieniem jest trudne. :)
0
Jeszcze tylko Paligwno i mozna spuścić wode  żeby nie śmierdziało  :)
0
Nie POmogą szczere chęci, z gwna bicza nie ukręcisz. Wszystko jedno czy to jest TW (Twój Wibrator), RP (Roo chać Polis Mroda), czy TC (Twój CH...j) lub cokolwiek podobnego - to miejsce tego jest w szambie. I żeby "szlachcic" z Biłgoraja - herbu gumowy fajfus - nie wiadomo co robił, to czeka go tylko anihilacja polityczna. Równia pochyła i miejsce wśród ekskrementów POlitycznych... W czym się taplał - do tego wróci...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: