Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybory bez Mariana to nie wybory... Nie idę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie . Nie róbcie nam tego. Co będzie po wyborach w memach, żartach, kawałach? co?. Bez was to tak jakby ludziom trochę lżej so=ię zrobi. Idzie nowe, młode, dynamiczne, entuzjastyczne bez kitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian ma honor nie tak jaki Ci z Ruchu Kukiza a cytowany Pan Adam Kondrakiewicz powołał komisję ktora wybierała kandydatów w tym Pana Kondrakiewicza wiec pytam oddolnie czy ustawka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na tej liście ile będzie ludzi Pana koordynatora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabela to Izabela. Reszta to przepraszam kto to? i kto bedzie na liście kukiza maja doświadczenie? mają program? mają wiedzę merytoryczną? w Ruchu Kukiza pomawiają porządnych ludzi którzy nie znaleźli się na liście? nawet na rozmowy nie zaprosili bo podali nieprawdziwe plotkarskie informacje i szkalują porządnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na listach Kukiza będą osoby które nie otrzymały rekomendacji KNP- struktur wojewódzkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYRKKKKKKKKOWCY I TYLE Z TYMI LISTAMI U KUKIZA !!!! GDZIE SĄ POLSCY PATRIOCI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marianie! W imieniu osób, które nie zostały brane pod uwagę na listach kukiz`15, za to że pracują dla dobra Ojczyzny NASZEJ Polski - Mówię Dziękuję za solidarność !!!! Bóg HONOR Ojczyzna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz sprytnie zrobił wybierając najlepszych kandydatów na swoje listy, robiąc ranking. Bardzo mądra strategia. Ps. Panie Marianie, czy na listach nie było za mocnych kontrkandydatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zestawienie skrajny komuch i skrajny prawicowiec na jednej liście u Kukiza który poza jow-ami nie ma żadnego pomysłu Paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zofia popiołek... ołłł yesssss. Te listy lewicy chyba układał komputer na podstawie rankingu jak fifa. Zaofia Popiołek dysponuje realnym poparciem ok. 50 głosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukrwa Przefiutał pół żywota i w końcu podobno odstawił gorzałe a teraz do sejmu po kasę??? Jako spec od ustaw? Normalnie jaja sobie robi jak kiedyś Rewiński z Polską Partią Przyjaciół Piwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Pani Izo że nie będzie pani kandydować,bo zawsze na Panią głosowałem ( i mam 40 lat) ,więc uważałem że jest Pani dobrą wyrazicielką woli wyborców, nie jak wielu napisze "starą komunistką"(przepraszam).Naprawdę zawsze wiedziałem że jeśli Pani coś powie ,to o to będzie walczyć.Teraz niestety pozostaje Mi głosować na PO ,bo to jest jedyna siłą która może zawalczyć z PiS-owcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie pojawią się inne gęby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można odmówić panu Kowalskiemu konsekwencji. Może on rzeczywiście coś chce zrobić dla Polski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można odmówić panu Kowalskiemu konsekwencji. Może on rzeczywiście coś chce zrobić dla Polski?
 
Nie można odmówić panu Kowalskiemu konsekwencji. Może on rzeczywiście coś chce zrobić dla Polski?
 
Nie można odmówić panu Kowalskiemu konsekwencji. Może on rzeczywiście coś chce zrobić dla Polski?
Żarty się ciebie trzymają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz sprytnie zrobił wybierając najlepszych kandydatów na swoje listy, robiąc ranking. Bardzo mądra strategia. Ps. Panie Marianie, czy na listach nie było za mocnych kontrkandydatów?
  Ranking ciekawe- robiony przez osoby niekompetentne+ ludzie Pana koordynatora.W komisji weryfikacyjnej był Pan Jerzy. który podczas pewnego wyjazdu autokarowego gdy kierowca nie chciał się zatrzymać podszedł do nie go z butelką i przy nim oddał mocz do butelki- normalne? W komisji był też ochroniarz (potocznie zwany Ciec) z Aldika. Wiec ranking był kompetentny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko byle nie katotaliby z PiSu próbujące w każdej dziedzinie życia narzucać Polakom własne(chore) zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda, że Pani Izabela Sierakowska nie kandyduje. Jest jedyną znaną mi osobą, która będąc posłanką reprezentowała interesy swoich wyborców (jej interpelacje, czy zapytania zawsze dotyczyły tego, czym obiecywała się zająć w kampanii wyborczej). W średniej szkole przez rok uczyła moją klasę i nauczycielką też była znakomitą. Piękna kobieta, mądra, z klasą i dobry człowiek to rzadkie połączenie. Polska lewica powinna w końcu oprzytomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także nie oddam głosu na PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...