Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na piątkowej konferencji prasowej Marian Kowalski przedstawił trzy z kilkudziesięciu punktów swojego programu.  
Kurde u mnie dopiero czwartek, a też jestem w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A świstak siedzi i zawija je w sreberka... Naobiecywać to i ja mogę sporo, ba powiedziałbym, że nawet więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek już startował, ale maił falstart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy się śmiać czy płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla Pana Mariana, ale likwidacja strefy płatnego parkowania jest absurdalna. Komu ta strefa przeszkadza? Na pewno większości jak nie wszystkim mieszkańcom pomaga w załatwieniu zwykłych spraw urzędowych w centrum. W jaki sposób będziemy weryfikować kto jest lokalnym przedsiębiorcą? Obniżyć o ile? Z takimi dyrdymałami proszę startować do rady dzielnicy, chociaż i pewnie tam chłodno Pana ocenią wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 kwietnia to chyba już minął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny uczciwy, który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Ma mój głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim cudem moze miec wykształcenie podstawowe jak z nim studiowałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Narodowcy mają mój głos!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidowanie strefy? serio zabierzcie go nim jeszcze są chętni by na niego głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to Pajac do potęgi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dziś jest prima aprilis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mój kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lecz nagle Marian ze schodów spadł. I całkiem mu się pozmieniał świat" tak o Marianie śpiewał Kowalski - jakoś tak mi się to skojarzyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na tego kandydata,który popiera ideologię GENDER,nie jest przeciwny związkom partnerskim i jest przeciwny ubojowi rytualnemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wykształceniem podstawowym na prezydenta Lublina...? To chyba jakaś kpina. Jakie pojęcie o zarządzaniu miastem może mieć człowiek o poziomie wiedzy 15 latka (sprzed reformy szkolnictwa).   Dobrze, że nikt nie wpadł na pomysł powielenia historii Incitatusa!   Polska to ciekawy kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu ludzi z wyższym wykształceniem to tak naprawdę banda tumanów , więc to jakie on posiada, akurat nie świadczy o jego możliwościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wykształceniem podstawowym na prezydenta Lublina...? To chyba jakaś kpina. Jakie pojęcie o zarządzaniu miastem może mieć człowiek o poziomie wiedzy 15 latka (sprzed reformy szkolnictwa).   Dobrze, że nikt nie wpadł na pomysł powielenia historii Incitatusa!   Polska to ciekawy kraj.
A Wałesa to mial lepsze i wyżej wystartował, wykształcenie to czasami bardzo złudne pojecie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim cudem moze miec wykształcenie podstawowe jak z nim studiowałem
Nie wiem gdzie z nim studiowałeś ja pamiętam go z czasów nauki w I LO. Nie dotarł do matury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Populizm, socjalizm u niekompetencja. Do szkoły Kowalski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...