Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marian Starownik z PSL wicewojewodą lubelskim

Utworzony przez OO, 13 lutego 2012 r. o 09:57 Powrót do artykułu
renia siwiec napisał:
TRZYMA SIĘ WSIOWY RYJ KORYTA OD CZASÓW KOMUNY. CHŁOPKI NA TRAKTORY I DO OBORY KROWY DOIĆ CHŁOPKI NA TRAKTORY I DO OBORY KROWY DOIĆ CHŁOPKI NA TRAKTORY I DO OBORY KROWY DOIĆ CHŁOPKI NA TRAKTORY I DO OBORY KROWY DOIĆ PRECZ Z PEESELOWSKĄ STONKĄ !! PRECZ Z PEESELOWSKĄ STONKĄ !! PRECZ Z PEESELOWSKĄ STONKĄ !! PRECZ Z PEESELOWSKĄ STONKĄ !! PRECZ Z PEESELOWSKĄ STONKĄ !! PRECZ Z PEESELOWSKĄ STONKĄ !! PRECZ Z PEESELOWSKĄ STONKĄ !!
renia idź do obory może cię byk zaspokoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo koleś kolesia zawsze poprze, to że chciał zarobic na ziemi w Niedźwiadzie to pikus lepiej niech tłumaczy sie ze swoich machlojek w sprawie dotacji z "Natura 2000" gdzie rzekomo nie wiedzieał że może zbic na tym kasę (kasa legalna ale to w jaki sposób doszedł do "własności" tych gruntów jest mocno wątpliwe) a córeczki na stołkach (oczywiście wszystkie jak najbardziej kompetentne)to też ciekawa historia..... długo by pisać, ale może wreszcie temu komuchowi sie noga powinie mam nadzieje że początek będzie w jego mateczniku, bo z moich informacji wynika że powoli coś tam sie na niego znajduje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igor napisał:
Nie się pan Sterownik pochwali co zdziałał przez ten czas. Żenujący wybór
Ngiął WZWM-melioracje do pogłębienia rzeki Świnki i Cieku świerszczowskiego,nie będą wody kopalniane zalewać pól i łąk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zapewne będzie orędownikiem budowy elektrowni w Zawadowie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marian Starownik nowy wicewojewoda lubelski o godz 13.00 w radio lublin stwierdził"będę aktywny dla społeczności lubelszczyzny."A zatem pytam jaśnie Pana,by publicznie wyjaśnił jaki teren miał na myśli.Przed udzieleniem wyjaśnienia proszę się douczyć. RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011   Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.   KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szwfa KPRM Jerzy Izdebski.   Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska.

Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co wymyśli na Niedźwiadę?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianin N napisał:
Pan Marian Starownik nowy wicewojewoda lubelski o godz 13.00 w radio lublin stwierdził"będę aktywny dla społeczności lubelszczyzny."A zatem pytam jaśnie Pana,by publicznie wyjaśnił jaki teren miał na myśli.Przed udzieleniem wyjaśnienia proszę się douczyć. RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011   Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.   KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szwfa KPRM Jerzy Izdebski.   Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska.

Podobno CHEŁM mają przenieść do DYSTRYKTU LWOWSKIEGO-nu pan a bukwy wy znajetie-bo jak nie to klapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo, jak piszecie o karierze to warto pisać o całej drodze polityczno społecznej. Jak piszą w IPN o TW to przemilczamy ten fakt. Czy nie jest to dziwne parcie na władzę Pana Starownika, Nie wybrało mnie społeczeństwo to powołają mnie koledzy z PSL. Miej człowieku honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Podobno CHEŁM mają przenieść do DYSTRYKTU LWOWSKIEGO-nu pan a bukwy wy znajetie-bo jak nie to klapa.
Pan Lubelak szto znajetie,że Wy pa Polsku nieczytaty i nierozumieniaty,ha,a w gaławie klapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Lubelak szto znajetie,że Wy pa Polsku nieczytaty i nierozumieniaty,ha,a w gaławie klapa.
PA POLSKI pan pa Polski,nu da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianin N napisał:
Pan Marian Starownik nowy wicewojewoda lubelski o godz 13.00 w radio lublin stwierdził"będę aktywny dla społeczności lubelszczyzny."A zatem pytam jaśnie Pana,by publicznie wyjaśnił jaki teren miał na myśli.Przed udzieleniem wyjaśnienia proszę się douczyć. RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011   Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'wojewódzwto lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna, wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.   KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szwfa KPRM Jerzy Izdebski.   Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska.

polonisto chełmski nie zaśmiecaj forum po raz któryś,nie zabrałeś się na busa do Urzędu Marszałkowskiego czy Wojewódzkiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ziemi lubelskiej napisał:
polonisto chełmski nie zaśmiecaj forum po raz któryś,nie zabrałeś się na busa do Urzędu Marszałkowskiego czy Wojewódzkiego ?
Pa Polski czytać umiecie,a czy to rozumiecie: My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET) Wsiadajcie do busa,bo w urzędach i w mediach rozum się nie rusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informuję że w komentarzach pod dzisiejszym artykułem nt. nowego wicewojewody p. Starownika, nieznana mi osoba umieściła wpisy godzące w moje dobre imię podszywając się pod moje dane. Żądam natychmiastowego usunięcia komentarzy oraz zamieszczenia na forum mojego oświadczenia treści: Oświadczam, że wpisy dokonane przez osobę podpisującą się jako "renia siwiec" zostały sprokurowane bez mojej wiedzy i zgody. Co więcej są one absolutnie niezgodne z moimi poglądami nie wspominając już o poziomie kultury. Uznaję je za działanie godzące w moje dobre imię i informuję że niniejszym zostały podjęte niezbędne kroki aby ustalić IP autora oraz zgłosić przestępstwo z artykułu 190 a par.2 Kodeksu Karnego http://swiatprawa.info/?p=20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacuś napisał:
renia idź do obory może cię byk zaspokoi
informuję że w komentarzach pod dzisiejszym artykułem nt. nowego wicewojewody p. Starownika, nieznana mi osoba umieściła wpisy godzące w moje dobre imię podszywając się pod moje dane. Żądam natychmiastowego usunięcia komentarzy oraz zamieszczenia na forum mojego oświadczenia treści: Oświadczam, że wpisy dokonane przez osobę podpisującą się jako "renia siwiec" zostały sprokurowane bez mojej wiedzy i zgody. Co więcej są one absolutnie niezgodne z moimi poglądami nie wspominając już o poziomie kultury. Uznaję je za działanie godzące w moje dobre imię i informuję że niniejszym zostały podjęte niezbędne kroki aby ustalić IP autora oraz zgłosić przestępstwo z artykułu 190 a par.2 Kodeksu Karnego http://swiatprawa.info/?p=20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacuś napisał:
renia idź do obory może cię byk zaspokoi
informuję że w komentarzach pod dzisiejszym artykułem nt. nowego wicewojewody p. Starownika, nieznana mi osoba umieściła wpisy godzące w moje dobre imię podszywając się pod moje dane. Żądam natychmiastowego usunięcia komentarzy oraz zamieszczenia na forum mojego oświadczenia treści: Oświadczam, że wpisy dokonane przez osobę podpisującą się jako "renia siwiec" zostały sprokurowane bez mojej wiedzy i zgody. Co więcej są one absolutnie niezgodne z moimi poglądami nie wspominając już o poziomie kultury. Uznaję je za działanie godzące w moje dobre imię i informuję że niniejszym zostały podjęte niezbędne kroki aby ustalić IP autora oraz zgłosić przestępstwo z artykułu 190 a par.2 Kodeksu Karnego http://swiatprawa.info/?p=20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informuję że w komentarzach pod dzisiejszym artykułem nt. nowego wicewojewody p. Starownika, nieznana mi osoba umieściła wpisy godzące w moje dobre imię podszywając się pod moje dane. : Oświadczam, że wpisy dokonane przez osobę podpisującą się jako "renia siwiec" zostały sprokurowane bez mojej wiedzy i zgody. Co więcej są one absolutnie niezgodne z moimi poglądami nie wspominając już o poziomie kultury. Uznaję je za działanie godzące w moje dobre imię i informuję że niniejszym zostały podjęte niezbędne kroki aby ustalić IP autora oraz zgłosić przestępstwo z artykułu 190 a par.2 Kodeksu Karnego http://swiatprawa.info/?p=20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leonid Breżniew napisał:
Ciekawe czy pod towarzsysza też ktoś się podszył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej Pani Prof.Wojewoda nie będzie musiała kupować mapy bo Marian zna całe województwo i wszystkie remizy OSP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Panie Marianie!!! Powodzenia w nowej pracy. Widzę po godzinach wpisów, że oczernia Pana jedna osoba pod różnymi nickami, ale tak to jest w brutalnej polityce. Niech Pan robi swoje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...