Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mariia Martyniuk: Lublin mnie zainspirował. Na Ukrainie nie miałabym takiej szansy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2017 r. o 11:14 Powrót do artykułu
lublin to dzikie miasto, bezrobocie bardzo duze. praca tylko po znajomosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kolejny frustrat, masz wywiad z fajną i ladną laską czytaj i ucz się kr..nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wyborze na miss - czas na mędrca o szerokim karku i pustym mózgu i jesteś lublynianką z wyboru .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż przecież wasza Ukraina to najwspanialszy kraj na świecie. Nawet wśród Ukraińców (zwłaszcza tych młodych i sympatycznych) obecnie popularne jest hasło "Ukraina ponad use" czyli że niby Ukraina ponad wszystko. Dla nie kumatych - to jest dosłowny ukraiński odpowiednik niemiecko-nazistowsko-hitlerowskiego hasła "Deutschlan uber alles".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm z Wołynia gościówa jest ? Ciekawe ilu Lachów dziadek z babką wyrezali w 1943-44 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ta Ukraina szczera i subtelna, było i jest widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewacki bełkot !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dziadek z babką uchronili Polaków od śmierci? A może próbowali ostrzec? Pamiętajmy, że sprawiedliwi Ukraińcy też tam byli i nie stawiajmy znaku równości Ukrainiec=banderowiec. Dziewczyna powinna jednak wiedzieć i mieć świadomość, że gdyby te 70 lat wcześniej zakochała się w Polaku i miała z nim dziecko to banderowcy kazaliby jej zabić męża i dziecko albo umrzeć razem z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam się rozpłakać ze wzruszenia po tym artykule? Polska dla Polaków. A problemy Ukrainy to nie moja sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny komentarz #Opat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Subtelność, Liryczność Ukrainy- koń by się uśmiał !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość Polaków(wg.mojej oceny) nie popiera Ukrainy. Osobiście uważam że Rosjanie powinni rozwalić to niby - państwo i dogadać się z Polską co do dalszych jego losów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rosja jest w lepszej sytuacji .. Wschód aż piszczy za rosją a my co mamy się męczyć z zachodnią ua . Niech ją piekło lepiej pochłonie ? A my będziemy mieli święty spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie duzo jedt ukraincow w Lublinie.Wczoraj co druga grupa mowila po rosyjsku. Nawet nie wiedzialam ze ich jest az tylu.Stac ich na studiowanie w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariia bardzo chętnie bym Cie poznał jesteś mega sympatyczna odezwij sie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz tego azjatyckiego lukru, może dziewczyna powie coś na temat ukraińskiej rzezi na wołyńskich Polakach? I zrobi reportaż na ten temat ze swoich rodzinnych stron??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że Martyniuk to ukraińskie nazwisko. Znaczy Zenek też Ukrainiec??? Polak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A może dziadek z babką uchronili Polaków od śmierci? A może próbowali ostrzec? Pamiętajmy, że sprawiedliwi Ukraińcy też tam byli i nie stawiajmy znaku równości Ukrainiec=banderowiec. Dziewczyna powinna jednak wiedzieć i mieć świadomość, że gdyby te 70 lat wcześniej zakochała się w Polaku i miała z nim dziecko to banderowcy kazaliby jej zabić męża i dziecko albo umrzeć razem z nimi.
 Tych co pomagali Polakom Ukraińcy też rezali to po pierwsze. Po drugie takich "sprawiedliwych" to była dosłownie garstka, a mordować szły całe ukraińskie wioski. Tak więc o wiele większe prawodpodobieństwo jest, że dziadkowie tej panienki Polaków siekierami rąbali, a nie ratowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie wiedziałem, że Martyniuk to ukraińskie nazwisko. Znaczy Zenek też Ukrainiec??? Polak.
Ukry to miesznina rusko-polsko-wołosko-mongolska. Tak jak ich dziwaczny wieśniacki "język" i takież nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Subtelność, Liryczność Ukrainy- koń by się uśmiał !!!!!!!!
 UPA, OUN, SS-Hałyczyna, Bandera, rezuny i wyszywanki. To jest lirczyność i subtelność UPAiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...