Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kradli markery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Markerowi złodzieje" ? - Z "bulem" stwierdzam, że nie wiem co to jest ! Czy to są złodzieje z marketu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka policja jak i tytuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. - "Markerowi złodzieje w rękach policji". Zapytam bo nie wiem. Ci markerowi złodzieje, to od kradzieży markerów czy od jakiegoś szczególnego naznaczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Flamastrem okradli OBI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak kradli markery i zostawiali wtych złodziejskich lombardach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba MARKETOWI ale mogę się mylić bo nie jestem redaktorem dw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha i jeszcze "dolmierze" zamiast DALMIERZY czyli urządzeń do określania odległości. ŻENADA pANIE rEDAKTORZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem tu bo chciałem się tylko dowiedzieć co to znaczy markerowi. Kradli z markerem w ręku? Napad z markerem w ręku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem tu bo chciałem się tylko dowiedzieć co to znaczy markerowi. Kradli z markerem w ręku? Napad z markerem w ręku?
Kradli i markerami pisali swoje dane personalne w miejscach kradzieży.To dobre bo np. na otwartej przestrzeni podczas deszczu MARKER się nie zmyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...