Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wrucialm do domu i nie porwal mnie zaden rumun wszyscy ludzie jestescie dziwni myslicie ze majac takie znajmosci to ze juz ktos mnie porywa !!!!!!!!! wyjechalam bo sama chcialam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bardzo madra jestes i inteligentna.kasa sie skoczyla i do domu trzeba bylo wrocic albo juz sie mu znudzialas hehehheehehheehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy co jej tak cisniecie jak jej nie znacie osobiście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak można kogos osądzać skoro nawet nie wiecie tak na prawde z kim była i co robiła jak tak można!!!!!!! Ludie ogarnijcie downy i nie wpierda****lajcie sie w czyjeś życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jej sprawa jakich ma znajomych a nie wasza!!!!!!! A to że kiedys gdzieś sie tam zdażyło że ktoś wywoził kogoś to nie znaczy że każdy ciemnoskóry musi taki być!!!!!!!! Niektórzy są poje**bani i z tego co widze to większość ludzi!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** was to powinno obchodzić gdzie była i z kim.... jej sprawa a nie wpier***acie się w to, oceniacie i nawet jej nie znacie. To jakim prawem macie czelność ją obrażać??? ~mala87~ Ty tez jesteś inteligentniej głupia!!! Jesteś za mało inteligentna aby się wypowiadać w tego typu sprawach!! Więc się nie udzielaj nie proszona, a jak już się odezwiesz to aby było to miało ręce i nogi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawała..bo się chwaliła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ortografia droga Marleno ! ..ten pobyt zagranicą choć krótki źle wpłyną na Twoją znajomość J.Polskiego Dobrze,że wróciłaś mam nadzieje,że czegoś Cię to nauczyło. Chociazby miałoby to być małą lekcją na temat wstawiania zdjęć do internetu, niech płynie nauka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A was nie powinno obchodzic czyjeś zycie !!!!!!!! Bo zamiast popatrzeć na siebie to zwracacie komus uwage wy sku***e**le !!!!!! Hu*j wam w dup*ska!!!!!!!!!!!!! I nie komentujcie jak jej nie znacie pojeb*y !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chcesz mnie poznac to sie spotkaj i po przebywaj ze mna i wtedy zobaczysz jaka jestem i bedziesz mogla wystawic o mnie opinie. Pozdrawiam i zastanowcie sie co piszecie nie oceniajcie nie znajac a tym bardziej ty ~x-manka~ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena napisał:
poznaj mnie i potem oceniaj mnie i mow wtedy co myslisz o mnie i jaka jestem a nie znajac mnie oceniasz i mowisz cos co wymyslasz z swojej glowy. nie bylas ze mna nie znasz mnie nie oceniaj bo jak ty bys sie poczula jak bym to ja ci wyrabiala opinie nie znajac cie co ty na to zamienimy sie rolami i zobaczysz jak to jest ale mnie to nie rusza az tak ze mi ublirzasz ja wiem swoje ale beszczelna jestes bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. jesli chcesz mnie poznac to sie spotkaj i po przebywaj ze mna i wtedy zobaczysz jaka jestem i bedziesz mogla wystawic o mnie opinie. Pozdrawiam i zastanowcie sie co piszecie nie oceniajcie nie znajac a tym bardziej ty ~x-manka~ !!
Szanowna Marleno, następnym razem kiedy zapragniesz opuścić swoich rodziców na jakiś czas, poinformuj ich o tym, aby nie angażowali policji w poszukiwania (za co płacą także moi rodzice poprzez system podatkowy)i gazet w drukowanie komunikatów (a wtedy nikt nie będzie Cię oceniał).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego macie takie cięte riposty przez internet miejcie tą odwagę i powiedzcie jej to prosto w oczy, a nie przez internet. każdy jest taki mocny?? Co z wami? potraficie kogoś oceniać po zobaczeniu paru fotek na jakiejś stronie ?? Pewnie sami nie macie lepszych!!! Więc odczepcie się od niej!! A nie czepiliście się jej. Tak naprawdę jej nie znacie nie wiecie co czuje, jaka jest naprawdę, jaka potrafi być kochana..!!!!! Więc co wiecie na jej temat Gówno wiecie Jeśli nie znasz nie oceniaj znasz szanuj!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały móżdżek napisał:
Szanowna Marleno, następnym razem kiedy zapragniesz opuścić swoich rodziców na jakiś czas, poinformuj ich o tym, aby nie angażowali policji w poszukiwania (za co płacą także moi rodzice poprzez system podatkowy)i gazet w drukowanie komunikatów (a wtedy nikt nie będzie Cię oceniał).
A Ty co się martwisz o podatki rodziców co ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W policyjnej bazie danych zaginionych Marlena Mańkowska już nie istnieje W ITAKA jest nadał - czy aby to ma tak zostać !? Zaginęła 29 listopada 2010 a na tym forum Mariola piszę 17 grudnia 2010 - to już jest w domu 11 dni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Marleno Nie mogłam się powstrzymać żeby nie napisać tego co myślę o tej sytuacji.Zachowałaś się lekko to ujmując jak nieodpowiedzialna gówniara, nie pomyślałaś jak mogli czuć się Twoi rodzice? co mogli przezywać? Twoje myślenie było strasznie samolubne, myślałaś tylko o sobie! nie biorąc pod uwagę swoich najbliższych.Twoi rodzice powinni zapewnić Ci teraz takich wrażeń jakich ty im dostarczyłaś poprzez swoje znikniecie! Powinni ukrócić Ci całkowicie dostęp do jakichkolwiek mediów, zabrać telefon, odprowadzać i odbierać Cie ze szkoły, żadnych pieniędzy, żadnych znajomych . Jednym słowem traktować Cie jak dziecko, ponieważ tak tez się zachowałaś! Powtórzę słowa które już ktoś napisał na tym forum, przez Twoja bezmyślność pieniądze podatników, czyli nasze pieniądze zostały wyrzucone w błoto, powinnaś zostać obarczona kosztami Twojego poszukiwania! A teraz kilka słów do Twoich "koleżanek" które tak ochoczo bronią Cie wypisując wulgaryzmy w stronę innych forumowiczów, drogie dziewczyny zanim znów napiszecie stos obelg w stronę internautów pomyślcie troszkę, to naprawdę nie boli,gdybyście były takimi świetnymi koleżankami to byście wyperswadowały Marlenie tak chory pomysł jakim jest ucieczka z domu, a po jej powrocie do domu zamiast zajmowac sie pisaniem tu bzdur porozmawiały byście z koleżanką o tym jaka głupotę zrobiła! i co zrobiła swoim rodzicom tym swoim zachowaniem! Marleno jesteś nieodpowiedzialna i mało inteligentną dziewczyna która powinna ponieść konsekwencje swojego zachowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marleno, szanuj się!! bo nikt Cię nie będzie szanować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...