Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marne szanse na nową topolę z fragmentów Baobabu. Kiedy nowe drzewo na pl. Litewskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2017 r. o 19:04 Powrót do artykułu
z korzenia sam może wyrosnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drzewo zasloni widok na brame, mania sadzenia wszystkiego i wszedzie jeszcze nie minela ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już mamy dosyć dyskusji o starych czy nowych krzakach na litewskim.czy to takie wazne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że dąb też będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego posadzono 7 a nie 100?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy brać drzewko z Niemiec, żeby przy kolejnych rozbiorach nie trafić znowu na Wschód...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stal nierdzewna???zamiast drewna z liściami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posadźcie drzewo z gatunku Platan jest piękne i długowieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Placu Litewskim, pomiedzy nowym placem zabaw (tym od strony ul. 3-go maja) a nowym szaletem, rosną co najmniej 2 przepiękne, według mnie wiekowe dęby, które już teraz są pomnikami przyrody. Zamiast zawracać sobie i wszystkim głowę sadzeniem nowego drzewa, które z dużym prawdopodobieństwem się nie przyjmie/ukorzeni i po roku uschnie, może należałoby zwrócić uwagę na te 2 wspomniane przeze mnie dęby i odpowiednio je wyeksponować. Tylko niech nikt nie zrozumie, że chcę je przesadzić w miejsce Baobabu!!! Nie, podkreślcie ich obecność tu, gdzie rosną obecnie poprzez stosowne tablice opisujące je lub może jakieś oświetlenie, byle nie za mocne, żeby nie miało negatywnego oddziaływania na te drzewa... No, Włodarze, pomyślcie o tym, to nie boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...