Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marry band Zespół Muzyczny

Utworzony przez Witek896, 27 lutego 2009 r. o 19:46
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, znam ten zespół jest do niczego, nie nadaje się do niczego chyba że do domu starców z pół głuchymi słuchaczami !!!! ŻAL !!!!!!! NIE POLECAM !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie zespół ten oferuje równiez film i zdjecia . Prawda taka widziałem zdjecia robine przez tych "fotografów" i powiem tak zal dno , zdjecia ciemne nie doświetlone , czerwone oczy robione kompaktami za 300pln a koszt takiej "przyjemnosci" 3700pln stosunek jakości do ceny skandaliczny !!!! nie polecam nikomu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hey, ja bawiłem się na imprezie na której ten zespół grał, i zajmował się fotografowaniem jak i filmowaniem całej zabawy. To co się tam działo to jedna wielka porażka, zdjęcia fatalnej jakości ciemne, wszędzie czerwone oczy, robione cyfrówkami za 250zł z allegro, o filmie to nie ma nawet co pisać na której nic nie widać. Tak po za tym muzyka, jak i spiew tych ludzi nadaje się do domu starców z pół głuchymi słuchaczami, jeden wielki ŻAL i strata pieniędzy ;/////Nie polecam za takie pieniądze bo ok 4000zł mozna znaleźć naprawde dobry zespół a tym bardziej fotografa i kamerzystę z profesjonalnym sprzętem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z poprzednikami... zespół to jedna wielka tragedia ;/ po prostu szkoda słów dla takich "profesjonalistów"... nie polecam nikomu tej beznadziejnej kapeli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie zespół był bomba ale młodzież zamiast się bawić to się wałęsała w poszukiwaniu gorzały. Byłam zaproszona na ten bal i bawiłam się bardzo dobrze - bez wódki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja To wy kmiotki z Vettera chcieliście i zespół i foto i video??? Trzeba było dać zespołowi 4000 i dodać za fotografa 2000 i za wideofilmowanie 3000 to za 9000 byście mieli wszystko OK Tanie mięso psy jedzą a zespół znamy i słyszeliśmy bo grał również u nas i wszystkim się podobało ! A wy jesteście po prostu prostakami którzy nie dorośli do żadnej muzyki no chyba że - majteczki w kropeczki i zalane młode łby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale numer raz piszecie że 4000 a raz że 3700 !!! To w końcu ile??? I ile gówniarstwo wzięło za oczernianie najlepiej śpiewającej kapeli z nieprzeciętnym chyba największym repertuarem? Na dodatek tylko dodam ja i cała moja klasa z zespołu byliśmy bardzo zadowoleni. No ale u nas na balu młodzież nie piła tylko się bawiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
Było se wziuńć Remic z Lublina to byśta se droga młodzieży kompletnych playbaków posłuchali i wszyscy bylibyśta zadowoleni bo u was na wsi to chba tylko plabeki graju!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
Było se wziuńć Remic z Lublina to byśta se droga młodzieży kompletnych playbaków posłuchali i wszyscy bylibyśta zadowoleni bo u was na wsi to chba tylko plabeki graju!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najlepszym zespołem jaki słyszałem ale w szkole kazali tak pisać bo jedna z uczennic ma konkurencyjny zespół i chcieli w ten sposób zdeklasować zespół Merry Band !! To po prostu chamstwo i drobnomieszczaństwo uczniów ze wsi , zawistnych , podłych i głupich co to w du*** byli i gówno widzieli. Merry Band SERDECZNIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest OK i program i nagłośnienie ale kazali nam pisać na nich negatywne treści bo to za duża konkurencja dla kapeli naszej koleżanki ze szkoły a ja uważam że to nie uczciwe.!! SERDECZNIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem o co tu chodzi ale ja się bawiłem doskonale , zawaliście grali i śpiewali a że nie z plejbeków to zdarzały się jakieś drobne niedociągnięcia jak to w muzyce na żywo. Ogólnie kapela bardzo OK a ten tak srający w papiery to albo psychol małolat albo jeden z tych co to studniówkę kończyli w toalecie we własnych wymiotach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja i mój chłopak bawiliśmy się doskonale i bardzo polecamy ten zespół mery band a te negatywne opinnie widać naszpikowane zawiścią i celowym działaniem konkurencji. No cóż niektóra młodzież nie dorosła nawet do studniówki a co dopiero do życia w społeczeństwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~karol~ napisał:
hey, ja bawiłem się na imprezie na której ten zespół grał, i zajmował się fotografowaniem jak i filmowaniem całej zabawy. To co się tam działo to jedna wielka porażka, zdjęcia fatalnej jakości ciemne, wszędzie czerwone oczy, robione cyfrówkami za 250zł z allegro, o filmie to nie ma nawet co pisać na której nic nie widać. Tak po za tym muzyka, jak i spiew tych ludzi nadaje się do domu starców z pół głuchymi słuchaczami, jeden wielki ŻAL i strata pieniędzy ;/////Nie polecam za takie pieniądze bo ok 4000zł mozna znaleźć naprawde dobry zespół a tym bardziej fotografa i kamerzystę z profesjonalnym sprzętem!!
Uważam że aby osądzać lepszych od siebie należy najpierw sobą coś reprezentować ! No ale nasza młodzież nie powinna się wypowiadać bo niektórzy "panowie" to po ścianach chodzili i gorzałę pili a o muzyce to tylko słyszeli w pijackich zwidach. Wróciłam sama bo mój "chłopak" się upił i skończył w toalecie a na czwarty dzień po studniówce jeszcze miał pretensje że mało grali i że tak naprawdę nie pamiętał co grali. Ale już z nim nie jestem . Pozdrawiam zespół mery band i tak trzymajcie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My się bawiliśmy bardzo dobrze ale nie piliśmy całym towarzystwem i w zasadzie wszytko nam się podobało zarówno bardzo bogaty zróżnicowany repertuar w kilku językach jak i nagłośnienie. No mogłoby być więcej świateł ale z drugiej strony jak ktoś nie pije to nie musi być na sali ciemno aby się bawić. Polecam zespół merryband a te oszczerstwa to chyba perfidna konkurencja ale olać takich co to nic nie potrafią tylko krytykować innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja się z tym nie zgodzę . Byłem na dwóch imprezach z tym zespołem w tym na 100 dni i było bardzo wporzo. Dobra kapela , zawodowy śpiew no cóż konkurencja zamiast pracować nad muzyką poniża się do pomówień i oszczerstw. Pozdrawiam zespół i żegnam oszczerców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja się z tym nie zgodzę . Byłem na dwóch imprezach z tym zespołem w tym na 100 dni i było bardzo wporzo. Dobra kapela , zawodowy śpiew no cóż konkurencja zamiast pracować nad muzyką poniża się do pomówień i oszczerstw. Pozdrawiam zespół i żegnam oszczerców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też głosuję za kapelą Merry Band bo rzeczywiście śpiewają bardzo fajnie i śpiewają a nie puszczają z plejbeków jak chociażby PRIMO czy żydowskie czabany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam bardzo ale to nie uczciwe Byliśmy na tej studniówce i bawiliśmy się doskonale ale nasze towarzystwo nie piło na umór jak co niektórzy co to nie pamiętają gdzie byli i co robili. Najłatwiej się oskarża samemu nie będąc OK ! Pozdrawiam zespół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...