Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marry band Zespół Muzyczny

Utworzony przez Witek896, 27 lutego 2009 r. o 19:46
Ja też uważam że sam zespół był ok ale niestety nasza i obca młodzież nie dorosła do alkoholu a winą obarczali zespół który grał właściwie nonstop. Polecam zespół bo grają i śpiewają na żywo a nie puszczają zrobione w studio nagrania udając że grają tak jak to widziałem bawiąc się z czabanem gdzie gitarzysta błaznował z plejbeku i códa niewidy wyprawiał a tak naprawdę zgłaśniał gitarę tylko na końcu utworów co by wyglądało że to on taki wymiatacz. Cha Cha Cha Uważam że lepiej trochę gorzej na żywo niż okłamywać odbiorców i robić z siebie gwiazdy gdy do tych droga daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM W CAŁEJ KWESTII !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widać niesamowitą stronniczość wypływającą z konkurencji a my się bawiliśmy bardzo dobrze i uważamy że ten kto pisze takie negatywne komentarze sam nic nie jest wart. Brawo dla zespołu Marry Band
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widzę że wituś sprytuś nadal szczeka jak typowy kundel Pochwal się wituś swoimi osiągami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiem że nawet jeśli się źle pisze o kimś to i tak lepiej niż gdy się nie pisze o kimś nic bo wówczas tego kogoś po prostu nie ma a tych piszących źle po prostu nie ma i nic sobą nie reprezentują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
Fakt, znam ten zespół jest do niczego, nie nadaje się do niczego chyba że do domu starców z pół głuchymi słuchaczami !!!! ŻAL !!!!!!! NIE POLECAM !!!!!
Oj Max Max już samo pseudo którego używasz świadczy o twojej pustce i głupocie. Byłeś kmiotem i kmiotem zostałeś i nawet ksywa MAXXXXXXX nie doda ci nic co upodobniłoby cię do normalnego człowieka. Zadam ci tylko jedno pytanie czy nadal z witkiem onanizujecie się w damskiej toalecie ? podglądając dziewczyny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My w zasadzie cała klasa jesteśmy innego zdania . Nam się bardzo zespół podobał no ale w naszej klasie się nie piło do nieprzytomności i w naszej klasie nie było"członków " innych zespołów co to tworzyli konkurencję. A co do ceny uważamy że była jak najbardziej do przyjęcia. Co do foto to zespół muzyczny nie może odpowiadać za foto jak fotograf nie moze odpowiadać za muzykę. Pozdrawiamy zespół i wszystkich uczciwych.z Vettera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy zespół jaki do tej pory widziałem i słyszałem - masakra, totalna porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich za i przeciw zespołowi Merry Band ! Co do wypowiedzi "Witek896" wpisywanej kilkaset razy wnioskuję iz ten wituś sprytuś to jakiś pedał jest albo coś jeszcze gorszego. Powiela po stokroć swoje wypociny intelektualne na temat zespołu ale to chyba jeden z tych robiących celowo i z premedytacja antyreklamę tylko nie wiem co mu przyświeca - czy wziął za to pieniądze czy był na balu ale tak pijany że nie pamięta kto grał i czy w ogóle ktoś grał. Niestety "Witek896" chwalił się kolegom że tatuś pracuje w dzienniku wschodnim i on załatwi wszelkiej maści pomówienia zespołu M B . Chory to klient i totalny psychol a co do zespoły Merry Band to i ja i mój chłopak i nawet moi rodzice bawiliśmy się na imprezach przy tym zespole . Byliśmy na dwóch weselach, na koncertach tego zespołu w Muzeum Wsi Lubelskiej w dzień 1 maja i to dwa kolejne lata , rodzice byli na Bali Rektora AR gdzie też ten zespół pokazał swoje ja i to że umieją śpiewać , grać i bawić bardzo wyrafinowaną publiczność w różnym przedziale wiekowym. Zespół oceniamy dużo wyżej niż dwadzieścia zespołów Czabanów gdzie wszystkie składy puszczają te same robione w studio nagrania z własnymi dodawanymi głosami czy wstawkami gitarowymi. Zespół jast bardzo dobry ale najwyraźniej "Witek896" albo nie dorósł do takiej klasy muzyki albo był tak nawalony że nic nie pamięta albo koleżanka z tej szkoły zapłaciła za oszczerstwa gównojada którego tatuś jest pracownikiem :dziennika wschodniego" Z tego co się dowiedzieliśmy zespół z powodzeniem grywa i w Wiedniu i w Niemczech i bardzo często w Warszawce dlatego odpuścili sobie Lublin i takie chamstwo jak "Witek896" - wituś sprytuś co to nie ma odwagi się przedstawić . Tyle do typowego palanta "Witek896" mogę napisać Magda R. Zarówno ja jak i moja rodzina oceniamy wysoko kwalifikacje zespołu Merry Band i POLECAMY pomimo oszczerstw zgrai gówniarzy pijących wódkę na umór na czele z "witek896" który jest po prostu typowym dupkiem i nie zajdzie w rzyciu dalej niż tatuś załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam wszystkich za i przeciw zespołowi Merry Band ! Co do wypowiedzi "Witek896" wpisywanej kilkaset razy wnioskuję iz ten wituś sprytuś to jakiś pedał jest albo coś jeszcze gorszego. Powiela po stokroć swoje wypociny intelektualne na temat zespołu ale to chyba jeden z tych robiących celowo i z premedytacja antyreklamę tylko nie wiem co mu przyświeca - czy wziął za to pieniądze czy był na balu ale tak pijany że nie pamięta kto grał i czy w ogóle ktoś grał. Niestety "Witek896" chwalił się kolegom że tatuś pracuje w dzienniku wschodnim i on załatwi wszelkiej maści pomówienia zespołu M B . Chory to klient i totalny psychol a co do zespoły Merry Band to i ja i mój chłopak i nawet moi rodzice bawiliśmy się na imprezach przy tym zespole . Byliśmy na dwóch weselach, na koncertach tego zespołu w Muzeum Wsi Lubelskiej w dzień 1 maja i to dwa kolejne lata , rodzice byli na Bali Rektora AR gdzie też ten zespół pokazał swoje ja i to że umieją śpiewać , grać i bawić bardzo wyrafinowaną publiczność w różnym przedziale wiekowym. Zespół oceniamy dużo wyżej niż dwadzieścia zespołów Czabanów gdzie wszystkie składy puszczają te same robione w studio nagrania z własnymi dodawanymi głosami czy wstawkami gitarowymi. Zespół jast bardzo dobry ale najwyraźniej "Witek896" albo nie dorósł do takiej klasy muzyki albo był tak nawalony że nic nie pamięta albo koleżanka z tej szkoły zapłaciła za oszczerstwa gównojada którego tatuś jest pracownikiem :dziennika wschodniego" Z tego co się dowiedzieliśmy zespół z powodzeniem grywa i w Wiedniu i w Niemczech i bardzo często w Warszawce dlatego odpuścili sobie Lublin i takie chamstwo jak "Witek896" - wituś sprytuś co to nie ma odwagi się przedstawić . Tyle do typowego palanta "Witek896" mogę napisać Magda R. Zarówno ja jak i moja rodzina oceniamy wysoko kwalifikacje zespołu Merry Band i POLECAMY pomimo oszczerstw zgrai gówniarzy pijących wódkę na umór na czele z "witek896" który jest po prostu typowym dupkiem i nie zajdzie w rzyciu dalej niż tatuś załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek896 napisał:
Zespół Marry Band jest najgorszym zespołem z jakim miałem przyjemnośc sie bawić, to była studniówka, to co się tam działo to jest po prostu żal, nie bierzcie tego zespołu za rzadne pieniądze bo jest tego nie warte, lepiej dołożyć kilka set złotych i się fajnie bawić niz słuchac takiego szajsu!! SERDECZNIE NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam wszystkich za i przeciw zespołowi Merry Band ! Co do wypowiedzi "Witek896" wpisywanej kilkaset razy wnioskuję iz ten wituś sprytuś to jakiś pedał jest albo coś jeszcze gorszego. Powiela po stokroć swoje wypociny intelektualne na temat zespołu ale to chyba jeden z tych robiących celowo i z premedytacja antyreklamę tylko nie wiem co mu przyświeca - czy wziął za to pieniądze czy był na balu ale tak pijany że nie pamięta kto grał i czy w ogóle ktoś grał. Niestety "Witek896" chwalił się kolegom że tatuś pracuje w dzienniku wschodnim i on załatwi wszelkiej maści pomówienia zespołu M B . Chory to klient i totalny psychol a co do zespoły Merry Band to i ja i mój chłopak i nawet moi rodzice bawiliśmy się na imprezach przy tym zespole . Byliśmy na dwóch weselach, na koncertach tego zespołu w Muzeum Wsi Lubelskiej w dzień 1 maja i to dwa kolejne lata , rodzice byli na Bali Rektora AR gdzie też ten zespół pokazał swoje ja i to że umieją śpiewać , grać i bawić bardzo wyrafinowaną publiczność w różnym przedziale wiekowym. Zespół oceniamy dużo wyżej niż dwadzieścia zespołów Czabanów gdzie wszystkie składy puszczają te same robione w studio nagrania z własnymi dodawanymi głosami czy wstawkami gitarowymi. Zespół jast bardzo dobry ale najwyraźniej "Witek896" albo nie dorósł do takiej klasy muzyki albo był tak nawalony że nic nie pamięta albo koleżanka z tej szkoły zapłaciła za oszczerstwa gównojada którego tatuś jest pracownikiem :dziennika wschodniego" Z tego co się dowiedzieliśmy zespół z powodzeniem grywa i w Wiedniu i w Niemczech i bardzo często w Warszawce dlatego odpuścili sobie Lublin i takie chamstwo jak "Witek896" - wituś sprytuś co to nie ma odwagi się przedstawić . Tyle do typowego palanta "Witek896" mogę napisać Magda R. Zarówno ja jak i moja rodzina oceniamy wysoko kwalifikacje zespołu Merry Band i POLECAMY pomimo oszczerstw zgrai gówniarzy pijących wódkę na umór na czele z "witek896" który jest po prostu typowym dupkiem i nie zajdzie w rzyciu dalej niż tatuś załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
Fakt, znam ten zespół jest do niczego, nie nadaje się do niczego chyba że do domu starców z pół głuchymi słuchaczami !!!! ŻAL !!!!!!! NIE POLECAM !!!!! [/quote] [quote name='Max' timestamp='1235760524' post='99792'] Fakt, znam ten zespół jest do niczego, nie nadaje się do niczego chyba że do domu starców z pół głuchymi słuchaczami !!!! ŻAL !!!!!!! NIE POLECAM !!!!!
Witam wszystkich za i przeciw zespołowi Merry Band ! Co do wypowiedzi "Witek896" wpisywanej kilkaset razy wnioskuję iz ten wituś sprytuś to jakiś pedał jest albo coś jeszcze gorszego. Powiela po stokroć swoje wypociny intelektualne na temat zespołu ale to chyba jeden z tych robiących celowo i z premedytacja antyreklamę tylko nie wiem co mu przyświeca - czy wziął za to pieniądze czy był na balu ale tak pijany że nie pamięta kto grał i czy w ogóle ktoś grał. Niestety "Witek896" chwalił się kolegom że tatuś pracuje w dzienniku wschodnim i on załatwi wszelkiej maści pomówienia zespołu M B . Chory to klient i totalny psychol a co do zespoły Merry Band to i ja i mój chłopak i nawet moi rodzice bawiliśmy się na imprezach przy tym zespole . Byliśmy na dwóch weselach, na koncertach tego zespołu w Muzeum Wsi Lubelskiej w dzień 1 maja i to dwa kolejne lata , rodzice byli na Bali Rektora AR gdzie też ten zespół pokazał swoje ja i to że umieją śpiewać , grać i bawić bardzo wyrafinowaną publiczność w różnym przedziale wiekowym. Zespół oceniamy dużo wyżej niż dwadzieścia zespołów Czabanów gdzie wszystkie składy puszczają te same robione w studio nagrania z własnymi dodawanymi głosami czy wstawkami gitarowymi. Zespół jast bardzo dobry ale najwyraźniej "Witek896" albo nie dorósł do takiej klasy muzyki albo był tak nawalony że nic nie pamięta albo koleżanka z tej szkoły zapłaciła za oszczerstwa gównojada którego tatuś jest pracownikiem :dziennika wschodniego" Z tego co się dowiedzieliśmy zespół z powodzeniem grywa i w Wiedniu i w Niemczech i bardzo często w Warszawce dlatego odpuścili sobie Lublin i takie chamstwo jak "Witek896" - wituś sprytuś co to nie ma odwagi się przedstawić . Tyle do typowego palanta "Witek896" mogę napisać Magda R. Zarówno ja jak i moja rodzina oceniamy wysoko kwalifikacje zespołu Merry Band i POLECAMY pomimo oszczerstw zgrai gówniarzy pijących wódkę na umór na czele z "witek896" który jest po prostu typowym dupkiem i nie zajdzie w życiu dalej niż tatuś załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rybka napisał:
zgadzam się z poprzednikami... zespół to jedna wielka tragedia ;/ po prostu szkoda słów dla takich "profesjonalistów"... nie polecam nikomu tej beznadziejnej kapeli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam wszystkich za i przeciw zespołowi Merry Band ! Co do wypowiedzi "Witek896" wpisywanej kilkaset razy wnioskuję iz ten wituś sprytuś to jakiś pedał jest albo coś jeszcze gorszego. Powiela po stokroć swoje wypociny intelektualne na temat zespołu ale to chyba jeden z tych robiących celowo i z premedytacja antyreklamę tylko nie wiem co mu przyświeca - czy wziął za to pieniądze czy był na balu ale tak pijany że nie pamięta kto grał i czy w ogóle ktoś grał. Niestety "Witek896" chwalił się kolegom że tatuś pracuje w dzienniku wschodnim i on załatwi wszelkiej maści pomówienia zespołu M B . Chory to klient i totalny psychol a co do zespoły Merry Band to i ja i mój chłopak i nawet moi rodzice bawiliśmy się na imprezach przy tym zespole . Byliśmy na dwóch weselach, na koncertach tego zespołu w Muzeum Wsi Lubelskiej w dzień 1 maja i to dwa kolejne lata , rodzice byli na Bali Rektora AR gdzie też ten zespół pokazał swoje ja i to że umieją śpiewać , grać i bawić bardzo wyrafinowaną publiczność w różnym przedziale wiekowym. Zespół oceniamy dużo wyżej niż dwadzieścia zespołów Czabanów gdzie wszystkie składy puszczają te same robione w studio nagrania z własnymi dodawanymi głosami czy wstawkami gitarowymi. Zespół jast bardzo dobry ale najwyraźniej "Witek896" albo nie dorósł do takiej klasy muzyki albo był tak nawalony że nic nie pamięta albo koleżanka z tej szkoły zapłaciła za oszczerstwa gównojada którego tatuś jest pracownikiem :dziennika wschodniego" Z tego co się dowiedzieliśmy zespół z powodzeniem grywa i w Wiedniu i w Niemczech i bardzo często w Warszawce dlatego odpuścili sobie Lublin i takie chamstwo jak "Witek896" - wituś sprytuś co to nie ma odwagi się przedstawić . Tyle do typowego palanta "Witek896" mogę napisać Magda R. Zarówno ja jak i moja rodzina oceniamy wysoko kwalifikacje zespołu Merry Band i POLECAMY pomimo oszczerstw zgrai gówniarzy pijących wódkę na umór na czele z "witek896" który jest po prostu typowym dupkiem i nie zajdzie w życiu dalej niż tatuś załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My się bawiliśmy bardzo dobrze ale byli tacy jak "witek896" którzy przeleżeli w toalecie w swoich wymiotach i nic nie pamiętają ze swojego balu ale pomnieważ rodzic to pracownik dziennika wschodniego to się wituś sprytuś mści na zespole za swoją porażkę na studniówce. Żal mi bądź co bądź kolegi witusia ale kapela była OK a wituś ma ciągoty do gorzały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół jest ok ale widzę iż konkurencja nie śpi i w ten sposób niszczy zespoły które nie podjęły współpracy z Czaban Bandem. To chory kraj jeśli w ten sposób działa i konkurencja i lubelska gazeta winna ukazywać konkretne fakty a nie zajmować się pomówieniami i oszczerstwami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół był OK ale część młodzieży i w tym WITEK już o 23 leżeli w toalecie pijani jak świnie więc nie mogli ocenić zespołu. My byliśmy trzeźwi do rana i bawiliśmy się doskonale przy zespole. Merry Band. P O L E C A M Y 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...