Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NAJWIĘCEJ DO GADANIA MAJĄ CI KTÓRZY NIE MAJĄ DZIECI, A WG ICH ŚWIECEŃ NIE MAJĄ PRAWA MIEĆ,CZYLI KLER KATOLICKI!!TYPOWE DLA PAŃSTW WYZNANIOWYCH!!JEDNO MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE ODCIĘCIE KLERU OD KASY-PAŃSTWA, FIRM, SAMORZĄDÓW, UNIJNEJ, SPOWODOWAŁO BY UPADEK KATOLICYZMU W POLSCE!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niektórzy to mają przechlapane z życiem w swoich urojonych światach i ze swoimi urojonymi problemami. Mam oczywiście ludzi myślących, że w tym kraju rządzi "klasa kleru". Kto by pomyślał po 1989 r., że antykościelna propaganda jednej i drugiej lewicy odniesie tak trwałe skutki na umysłach muodych, wyksztaUconych z wielkich wsi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak chcą manifestować, to niech manifestują, ale problem zagrożenia rodziny i życia jest wydumany, a ten Andrzej nawiedzony sam dla siebie jest zagrożeniem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A w jaki sposób ta rodzina jest zagrożona? Czy ktoś komuś zabrania zakładania rodziny? Zajmijcie się lepiej swoimi dziećmi zamiast organizować jakieś niepotrzebne marsze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brak pracy albo praca za 1200 zł i mam zakładać rodzinę, czy ich pogięło, niech zrobią marsz przeciwko niskim wynagrodzeniom, nie mam dzieci bo po prostu nie stać mnie na nie,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wy chorzy psychicznie ludzi za co ta rodzina niby ma żyć w tym posranym kraju za 1300zł miesiecznie ,zajmijcie sie najpierw tym aby rodzina miała za co żyć a nie narobic dzieci by chodziły głodne.dajcie ludziom normalne wypłaty a rodzina sama sie utrzyma bez waszej pomocy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto chce niech się mnoży. Prawo królika nie jest zakazane. Ale wara od mojej kołdry i co pod nią robię. Już widać zakusy na inwigilację w tym względzie , a może na powołanie policji religijnej na wzór islamu. Zresztą chrześcijaństwo, islam, judaizm - mają wspólne korzenie , a ich motto, to krew i kasa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MBR to nie Kościół Garnizonowy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taaa...najlepiej to wszystko hejtować. A może by tak się ruszyć z domu i po prostu podziękować Rodzicom i Rodzinom za życie? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ten marsz w obronie rodziny i tak skończy sie wyciągnięciem łapy po kasę od tych rodzin na biedny kościół, nie bez powodu gdzieś tam plącze się caritas   pokażemy naszą siłę i jeszcze na tym zarobimy :D
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: